Jakie LPG do probe ???

[zi0mal]

Jakie LPG do probe ???

Post autor: [zi0mal] »

Chce kupic sobie forda probe I szej generacji. Z tego co poczytalem i z wlasnego doswiadczenia ( kolega na II ga beneracje ) sporo pali taka furka wiec pytanie do wszystkich jaka instalacje gazowa oplaca sie zalozyc ( czy to sie wogole oplaca zalozyc ) i ile taka przyjemnosc kosztuje.... Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrowionka dla wszyskich posiadaczy probowki :D
Awatar użytkownika
Alek
Posty: 103
Rejestracja: 2004-01-05 17:42
Samochód: brak
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Alek »

Ja mam w 2.2 turbo instalacje landi renzo (chyba tak sie pisze :? ) model do silnika z turbiną sterowany komputerem. Autko chodzi bez problemów i niema z gazem żadnych problemów (według mnie to chodzi nawet lepiej na gazie :twisted: ) więc polecam..........
(dla zainteresowanych mogę znaleźć dokładny model)
NARKA
Probe 2.2GT :) :) i więcej nic nie trzeba pisać ;) nie długo byc moze jeszcze probek II 2.5 :) :)
Awatar użytkownika
amra
Posty: 467
Rejestracja: 2002-11-18 14:48
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amra »

to nie bedzie rade lecz opinia 1,5 rocznego uzytkownika LPg ale dla II gen.
musisz sobie przekalkulowac:
- koszt instalacji
- ilosc jezdzonych km
- czas po jakim ci sie zwroci
- jak dlugo chcesz miec Probe (tego nie jestes w stanie oszacowac)

jesli wyjdzie ze zwroci ci sie w ciagu 2 lat to mozesz instalowac, jesli dluzej to ja bym nie instalowal. mnie sie zwrocila po ok. 8 miesiacach.

!!! autor tego postu kategorycznie oswiadcza ze jest to jego wlasna opinia. prosze mnie nie strofowac na Forum. w eksploatacji wozu liczy sie kasa... !!!
amra 2.5 94 V6 24V
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”