Do wymiany wszystkie sensory i sterownik air bag?

Awatar użytkownika
sawmaster
Posty: 726
Rejestracja: 2007-06-27 15:54
Samochód: Ford Probe 97r 2.0 16v
Galeria: viewtopic.php?t=11616
Lokalizacja: Białystok

Do wymiany wszystkie sensory i sterownik air bag?

Post autor: sawmaster »

Mam wywalone dwie poduchy w moim probe 2. Wyklepuje mi kod błędów od razu przy odpaleniu zapłonu. Był bity bok samochodu, nie wiem czemu wywaliło poduchy, myślę że po pierwszej stłuczce ktoś źle zrobił sensory itp.
Co mam wymienić. na razie mam poduszkę kierowcy.

Ps może znacie namiary na części do tego układu SRS
Gturbo
Posty: 202
Rejestracja: 2006-02-02 21:31
Samochód: brak
Lokalizacja: New York Kielce

Post autor: Gturbo »

Jak by co to mam poduszke psazera szara a tazke komputer.
2007 Toyota Camry Hybrid
Trek
Awatar użytkownika
Basf_Wrocław
Posty: 956
Rejestracja: 2004-08-26 11:44
Samochód: R4 94
Galeria: viewtopic.php?t=5626
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Basf_Wrocław »

Mistrzu znowu zaczynasz ? Zastanów się nad tym co piszesz. Nie masz poduszek to czego oczekujesz ? Że układ airbagów będzie pokazywał, że jest sprawny ? Już kilka osób Ci pisało żebyś czasem pomyślał.
Obrazek
2.0, 16v, Klima, 94 r,
Awatar użytkownika
sawmaster
Posty: 726
Rejestracja: 2007-06-27 15:54
Samochód: Ford Probe 97r 2.0 16v
Galeria: viewtopic.php?t=11616
Lokalizacja: Białystok

Post autor: sawmaster »

Basf odwal się odemnie!! pozatym g**** wiesz ! pytałem Tuje to mi powiedział że na bank trzeba wymienic sensorki, pytam się Was czy to konieczne.

G Turbo potrzebuje taką poduche
Obrazek
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

sawmaster pisze:Basf odwal się odemnie!! pozatym g**** wiesz ! pytałem Tuje to mi powiedział że na bank trzeba wymienic sensorki, pytam się Was czy to konieczne.
saw weź trochę na wstrzymanie, wymiana poduch z robocizną jak dobrze trafisz to jakieś 500zł, przelicz sobie ile Cie wyniosą wszystkie naprawy przekalkuluj i zastanów się czy jest sens remontować tego Proba, kupiłeś sobie autko przy którym jest kupa roboty, Jak przeliczysz koszty naprawy to wyjdzie z 5 razy więcej niż za niego zapłaciłeś. Zrób tak jak Ci radze, sprzedaj go na części (mniej stracisz na nim) i albo weź kredyt i kup autko w lepszym stanie albo poczekaj parę miechów nie napalaj się i wtedy zastanów jaki samochód byłby najlepszy dla Ciebie. Bądźmy realistami za to co zabuliłeś dostałeś obitą budę, bez felg poduch szyby i masy innych pierdułek.Ziarnko do ziarnka i wyjdą kosmiczne koszta przywrócenia go świetności.

NIe chcę być posądzany o stronniczość ale fakt faktem Basf zna się na rzeczy o wiele lepiej od Ciebie więc go nie krytykuj i nie obrażaj, bo na tym forum nie o to chodzi...
Awatar użytkownika
Basf_Wrocław
Posty: 956
Rejestracja: 2004-08-26 11:44
Samochód: R4 94
Galeria: viewtopic.php?t=5626
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Basf_Wrocław »

Dzięki Kaszczu ale nie narażaj się dla mnie :wink: Sawmaster weź chłopie pomyśl. To jest jakaś porażka. Dla mnie po prostu taka sytuacja jest niewytłumaczalna. Popatrz na Miśka. Złożył od początku do końca Probasa i nie zalewał przy tym całego forum głupimi tematami. Wiesz chociaż jak wyglądają sensory poduszek ? Wiesz w ogóle jak to wszystko działa ? Jeśli nie to nie widze w ogóle tematu do dyskusji bo ja Ci mogę od razu z miejsca powiedzieć, że masz do wymiany całą zawiechę z tyłu (i nie martwiłbym się mrugającą kontrolką poduszek). Zapewne jak pokażesz zdjęcie z przodu to stwierdzę, że przód też jest do wymiany :) Życzę dużo pieniążków i mniej pytań :twisted:
Obrazek
2.0, 16v, Klima, 94 r,
Awatar użytkownika
sawmaster
Posty: 726
Rejestracja: 2007-06-27 15:54
Samochód: Ford Probe 97r 2.0 16v
Galeria: viewtopic.php?t=11616
Lokalizacja: Białystok

Post autor: sawmaster »

Basf jeśli jesteś taki obeznany to dlaczego w dalszym ciągu piszesz offtopy na mój temat związany z sensorami itp?
Awatar użytkownika
Basf_Wrocław
Posty: 956
Rejestracja: 2004-08-26 11:44
Samochód: R4 94
Galeria: viewtopic.php?t=5626
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Basf_Wrocław »

Sawmaster bo tylko tyle wnoszą Twoje tematy do tego forum. Są miejscem do wypróżniania się :evil: Kupuj sobie te poduchy, sensory, kable też wymień bo poduchy mogły wywalić przez brak izolacji na kablach. Tylko nie zakładaj już więcej tematów. Gdybyś znał mniej więcej zasadę działania poduszek to wiedziałbyś, że jak wyjmiesz sterownik i w ciągu paru minut od zgaszenia silnika zaczniesz w niego walić to poduszki mogą wystrzelić. Skąd więc zdziwienie, że wystrzeliły ? Są przypadki, że poduszka strzela na postoju.

Nie rozumiem tylko po co założyłeś ten temat skoro wiesz, że musisz wsadzić poduszki, których nie ma i wymienić sensory. Ty robisz śmietnik z forum, ja zrobię śmietnik z Twoich tematów.
Obrazek
2.0, 16v, Klima, 94 r,
Gturbo
Posty: 202
Rejestracja: 2006-02-02 21:31
Samochód: brak
Lokalizacja: New York Kielce

Post autor: Gturbo »

sawmaster pisze:Basf odwal się odemnie!! pozatym g**** wiesz ! pytałem Tuje to mi powiedział że na bank trzeba wymienic sensorki, pytam się Was czy to konieczne.

G Turbo potrzebuje taką poduche
Obrazek
Mam dokladnie taki kaplecic. Czarna kierowcy i szara pasazera plus sterownik.
2007 Toyota Camry Hybrid
Trek
Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 957
Rejestracja: 2005-09-26 15:56
Galeria: viewtopic.php?t=7575
Lokalizacja: Oława

Post autor: Ronin »

Saw, możesz wykręcić żarówkę sygnalizującą błędy układu airbag, zawsze to taniej :lol: Tanie mięso psy jedzą - kupiłeś trupa, rozważ to, co napisał Kaszczu.
Probe 2.5 V6 MTX USA 97r
Young men - enjoy with Your youth... :-)
Awatar użytkownika
sawmaster
Posty: 726
Rejestracja: 2007-06-27 15:54
Samochód: Ford Probe 97r 2.0 16v
Galeria: viewtopic.php?t=11616
Lokalizacja: Białystok

Post autor: sawmaster »

mam teraz kase więc naprawie ;)
Awatar użytkownika
2Ya
Posty: 979
Rejestracja: 2007-05-06 21:28
Samochód: >>GT<<
Lokalizacja: Aloha Hawaii
Kontakt:

Post autor: 2Ya »

Nie wiem o co robicie takie halo chłopakowi zamiast odpowiedzieć mu konkretnie co i jak i wilk syty i owca cała :D
Owszem może i sawmaster wyróżnia sie tym,iż zakłada przeróżne można by rzec "infantylne" tematy ale kto błądzi nie pyta :lol: ,a kto pyta nie błądzi :D
Zresztą już się troche uspokoił heh :twisted:
A nie zara,że ma złoma i w ogóle utopia i ma jedno wielkie gówno i ma to zezłomować albo nie wiem co-kupił Probe jakiego kupił -tak chciał-tak ma i AMEN :-$ i jak widac ma samozaparcie chłopak i brnie do przodu sukcesywnie i tak trzymać :1111_ok:
Niech się uczy :D
Pasja to nie jest nic nie robić przy aucie i siedzieć na forum czy dzie tam i wychwalać go pod niebiosa ale cos dłubać,uczyć się i poznawać co i jak przepadając jak śliwka w kompocie nawet jeśli auto pozostawia wiele do życzenia :wink: :twisted:

I ktoś tu ma rację po trochu i ktoś tu też przesadza.. :roll:

Saw nie truj już chłopakom dupy,bo wiesz co masz zrobić,żeby z powrotem przywrócić do działania system srs,a jak jeszcze nie to pisz na PW to ci wytłumaczę,bo tu wulgaryzmów nie mogę używać :evil: ,a w czystym polskim to ty nie kumaty czasem jesteś :wink: heh :twisted:
Tutaj masz i poczytaj troche o systemach srs :wink: SRS
Tylko nie po łebkach,a powoli i ze zrozumieniem :wink: Przynajmniej będę miał się kogo pytać o co chodzi z airbagami :lol: :wink:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”