skoki ciśnienia oleju

Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

bez sensu wymieniać uszczli jak to nie płyn chłodniczy i nie olej może coś gdzieś na wydech kapie i się wypala od razu.
Awatar użytkownika
VANDAL
Posty: 281
Rejestracja: 2007-11-04 16:02
Galeria: viewtopic.php?t=16435
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: VANDAL »

więc co to może być?? masz jakiś pomysł Sqad??
Był: czarny PROBE 2
Jest: Czerwony PROBE 2 2.5 KLZE!! :):) + Lebra na masce
Awatar użytkownika
VANDAL
Posty: 281
Rejestracja: 2007-11-04 16:02
Galeria: viewtopic.php?t=16435
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: VANDAL »

zauważyłem dzisiaj inną sutuację w moim probku. skończył mi się gaz i zacząłem jeżdżic na benzynie żeby go trochę przepalić. a tu sie okazało że jak jeżdziłem na gazie to moje ciśnienie oleju było bliskie zeru na wskazówce, jedynie rano jak odpalałem to było na R w napisie normal, aż tu nagle jak jeżdżę na benzynie to ciśnienie oleju cały czas utrzymuje się na literce L, a tego smrodu już nie ma. a z powrotem jak zacząłem jeżdzić na gazie to ciśnienie w dół a sród powrócił????? ja juz zgłupiałem!!!!!! co się dzieje moim probkiem!!!!!!! pomóżcie!!!! uszczelki jeszcze nie wymieniłem.

<b title="Zapraszam do lektury. Robert">Chcesz dopisać coś pod własnym postem? Przeczytaj :arrow: Kilka porad dla nowego użytkownika !
Robert
</b>

<p disabled="on">a kopcenie z rury trochę ustało jak się jezdzi na benzynie, nie jest aż tak wielkie jak na gazie.</p>
Był: czarny PROBE 2
Jest: Czerwony PROBE 2 2.5 KLZE!! :):) + Lebra na masce
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Gaz zawsze mocniej kopci szczególnie zimą.

Mała rada wywal gaz miną problemy. Tak jest zawsze nie psuje ci się samochód załóż gaz, na pewno coś się spier...... . Widzisz sam rozwiązałeś zagadkę, a chciałeś głowice robić.
Awatar użytkownika
HellHound
Posty: 1294
Rejestracja: 2006-06-03 13:43
Samochód: Focus 2004r. TDCI
Galeria: viewtopic.php?t=12610
Lokalizacja: Międzyzdroje

Post autor: HellHound »

miroslaw87 pisze:zauważyłem dzisiaj inną sutuację w moim probku. skończył mi się gaz i zacząłem jeżdżic na benzynie żeby go trochę przepalić. a tu sie okazało że jak jeżdziłem na gazie to moje ciśnienie oleju było bliskie zeru na wskazówce, jedynie rano jak odpalałem to było na R w napisie normal, aż tu nagle jak jeżdżę na benzynie to ciśnienie oleju cały czas utrzymuje się na literce L, a tego smrodu już nie ma. a z powrotem jak zacząłem jeżdzić na gazie to ciśnienie w dół a sród powrócił????? ja juz zgłupiałem!!!!!! co się dzieje moim probkiem!!!!!!! pomóżcie!!!! uszczelki jeszcze nie wymieniłem.

<b title="Zapraszam do lektury. Robert">Chcesz dopisać coś pod własnym postem? Przeczytaj :arrow: Kilka porad dla nowego użytkownika !
Robert
</b>

<p disabled="on">a kopcenie z rury trochę ustało jak się jezdzi na benzynie, nie jest aż tak wielkie jak na gazie.</p>


Może wyrzucił już prawie ały olej bokiem, dlatego nie ma smrodu i ciśnienia :D :wink:
Let The Galaxy Burn....
Awatar użytkownika
VANDAL
Posty: 281
Rejestracja: 2007-11-04 16:02
Galeria: viewtopic.php?t=16435
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: VANDAL »

oleju nie wyrzucił bo jest w normie. mniej więcej ile było to jest.
Był: czarny PROBE 2
Jest: Czerwony PROBE 2 2.5 KLZE!! :):) + Lebra na masce
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.0 R4 FS”