czajnik601

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
davidlive
Posty: 2849
Rejestracja: 2006-07-30 13:29
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10466
Lokalizacja: Polaniec
Kontakt:

Post autor: davidlive »

czajnik no pieknie opisałeś Dee Jay'a :lol: :lol: :wink:
BYŁ - PROBE 2.2GT 90' był od 2007 do 2009
I JEST ZNOWU 😍. Ta sama wersja, ten sam rocznik, to samo wyposażenie. Jest identyczny 😊
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

czajnik601 pisze:No cóż vectra z 89 roku nie jest tak wyposażona jak probe i miała korbki.Ale za to materiały użyte do wykończenia wnętrza były 100razy lepsze.Bo w probe naprawdę nie jest najlepiej
Miałem kiedyś vectrę, jeździłem calibrą i powiem że opel ma równie tragiczne wykończenie wnętrza co probe.
.najlepiej nic nie poprawiać, nic nie zmieniać i ma być tak jak fabryka
.
A czy my zabraniamy czegoś zmieniać?? Czy powiesiliśmy za to kędziorka, drzymka, lisia czy TBC. Widzę że nie rozumiesz za bardzo o co mi chodzi ani że nie czytasz uważnie forum. Ja pisząc że nie lubię tuningu mam właśnie na myśli tuning rodem z marketu czy allegro w dużej ilości jakiś uniwersalnego chłamu ale pisałem że jestem fanem german style, JDM, czy Cult style. A różnica jest wielka tylko trzeba zauważyć różnice między zwykłym a profesjonalnym tuningiem.

po co jeździć na zloty skoro wtedy każdy probe byłby taki sam,co najwyżej różnił się kolorem?na co popatrzeć?
Po to by poznać nowych ludzi, odpocząć w miłym towarzystwie, podejrzeć jakieś rozwiązania.
Śmigam na zloty Trabantów w Polsce i byłem też u szfabów i tam to ludzie mają pomysły można dostać oczopląsu.i chyba o to chodzi
I czy wszystkie te trabanty naprawdę były super i czy w tuningu chodzi o to by auto było jak najdziwniejsze
.A jak ktoś jest emerytem i musi jeździć takim autem jak seryjne niech sobie jeździ.
Znowu nie wiesz co piszesz. Mnie do emerytury brakuje jeszcze bardzo dużo. Tak samo jak większości klubowiczy którzy lubią serie. Zresztą wystarczy wejść na audi klub polska by zobaczyć że większość młodych jest właśnie wrogami tuningu czy na forum BMW gdzie jeśli chodzi o sprawy tuningu to wyobraź sobie że 90% to Dee Jay'e :D
I skąd przypuszczenie że lubiący serie muszą jeździć serią? Może chcą po prostu. Może wolą delikatne zmiany w aucie niż rewolucje. Może wolą kilka markowych rzeczy niż kupę badziewia w samochodzie
tylko rozumiem to jeśli to jest jakiś klasyk a probe na razie nim nie jest i szybko raczej nie będzie.
Dla mnie już jest klasycznym autem i ma wielkie szanse by nim być.
Klasyki to nie tylko auta za grubą kase jak porsche czy ferrari ale też auta z niższej półki cenowej niekoniecznie popularne. Fakt że za wcześnie by o nim tak mówić.

Ale każdy robi jak mu się podoba, ten kraj chyba nigdy nie będzie tolerancyjny,każdy ma klapki na oczach i wszyscy muszą mieć tak jak mnie się podoba i kropka.
Znowu się nie zgodzę. Jakby tak było do biegałbym nocą po mieście ubrany w kominiarke odrywając naklejki, spojlery i malując wszystkie fury na czerwono :)
Piszesz o tolerancji a czym jest niemożność wypowiedzenia zdania że auto mi się nie podoba. Wystawiając swoje auto na forum wystawia się je w celu oceny i należy liczyć się z możliwością różnych zdań.
Należy też pozwolić wypowiadać się krytyką i to jest właśnie tolerancja.
A jak już nie ma się do czego przyczepić to powiem mu że ma o jeden zapach w samochodzie za dużo:-)tragedia
A to już nie ja. Widziałem to ale darowałem sobie komentarz

David ja ci naprawdę skopie to dupsko na spocie :D

Obrazek
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
czajnik601
Posty: 75
Rejestracja: 2007-12-15 17:34
Galeria: viewtopic.php?t=12820
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: czajnik601 »

w Viki na postoju przynajmniej nic nie trzeszczało.a W probe siedzę w aucie nawet się nie ruszam a tu nagle trzask, coś deska zaskrzypiała.nie wiem czy to jest spowodowane tym .że jest zimno.plastiki są strasznie słabe-i materiał na fotelach to też zdecydowanie lepszy miał opel.akurat co to jest culstyle albo german to wiem bo trabantów takich jest najwięcej.dużo jest w Polsce a jak się pewnie domyślasz najwięcej u niemców.Jakie rozwiązania chcesz podglądać skoro każdy probe byłby taki sam najwyżej felgi miałby inne?
Czy moje probe to Wt? totalna seria pisałem tylko ,że chcę przyciemnić szyby założyć inne felgi i max co zrobie to obniżenie auta.Już trabant jest większym klasykiem od Probe-probe można kupić za 6 tys za naprawdę dobrego trabanta trzeba tyle dać.sorry ale taka prawda. możesz mówić o aucie co chcesz - auto mam wysstwione na germanstyle na Ct na polska jazda i wszyscy tam mówią co myslą.ale np jak lubisz german style to chyba wiesz ,że auto trzeba troszkę przerobić a nie jest to seria.a to że ktoś czepia się tego za mam o jeden zapaszek w samochodzie za duzo to juz jest chyba przesada co?lubie miec czysto w samochodzie ,czy jest w tym cos złego ,że wole żeby pachniało niż ma śmierdzieć?wracając do vectry to zdjęcia dałem juz za nowego właściciela ja miałem oryginalną kierownice opla obszytą czarną skórą z czerwona nitką i odświeżacze to juz sobie sam zakładał.to że założył mniejszą kierownice to i tak dla mnie to wioska nie jest .ale o gustach się nie dyskutuje. A wioska dla mnie to jest coś takiego:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4516534

3m sie Dee Jay
Probe 2,5 v6 srebrny 94 rok
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Przy germanie to akurat wiele przeróbek nie ma i sam polecałem ten styl na forum
No ale to nie miejsce raczej by gadać o stylach tuningu itp bo to twoja galeria a nie temat o tuningu samochodów więc pozwolę sobie uznać sprawę za zamkniętą chyba że chcesz ją kontynuować to daj znać na pw a przeniesiemy się może do osobliwości
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
czajnik601
Posty: 75
Rejestracja: 2007-12-15 17:34
Galeria: viewtopic.php?t=12820
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: czajnik601 »

Proboszcz sprzedany. Teraz śmiga po Pabianicach.poszedł w bardzo dobre ręce co mnie cieszy.dziękuje i pozdrawiam
Probe 2,5 v6 srebrny 94 rok
Awatar użytkownika
Sieger
Posty: 129
Rejestracja: 2008-08-01 13:30
Samochód: Ford Puma 1,7
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Sieger »

Będę o niego dbał jak tylko będę umiał. Będzie raczej autkiem weekendowym i na specjalne okazje, które pewnie na początku mogą być dość często, bo trudno siedzieć mi w pracy i myśleć, że stoi tam samiuteńki w garażu:)
Silver Probe 2,5 V6 `94 & Silver Puma '98 1,7 VTC
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kocureq »

A ja kiedyś mieszkałem w Pabianicach, ale wtedy to śmigałem rowerem :) Toruńska, obok kościoła co rano budził...
Awatar użytkownika
Sieger
Posty: 129
Rejestracja: 2008-08-01 13:30
Samochód: Ford Puma 1,7
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Sieger »

Probek nocuje na Targowej, więc nie tak daleko od Toruńskiej :)
Silver Probe 2,5 V6 `94 & Silver Puma '98 1,7 VTC
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”