MakotoMct

Kolekcje fotek.
MakotoMct
Posty: 17
Rejestracja: 2010-02-02 06:48
Samochód: Ford Probek 1-szy i REDprobeGT
Galeria: viewtopic.php?t=18306
Lokalizacja: Warszawa

MakotoMct

Post autor: MakotoMct »

hmmm...jpg
Probek.jpg
Załączniki
probe1.jpg
podłoga której prawie nie ma (w szarym probe)
podłoga której prawie nie ma (w szarym probe)
hm hm hmm...jpg
Zdjęcie0966.jpg
Zdjęcie1000.jpg
po roku czasu burzliwego związku z drugim probe-na urodziny
po roku czasu burzliwego związku z drugim probe-na urodziny
Ostatnio zmieniony 2011-11-15 21:26 przez MakotoMct, łącznie zmieniany 10 razy.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego MOMENT. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Re: MakotoMct

Post autor: Bogdan9999 »

Radzę postawić ci go na cegłach strach nim jeździć. O ile to w ogóle sie jeszcze porusza. Masakra
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Xandr
Posty: 219
Rejestracja: 2006-12-10 13:19
Samochód: 1gen. 2.2 GT Red 81 Honda Milano
Galeria: viewtopic.php?t=17508
Lokalizacja: Warszawa/Działdowo

Re: MakotoMct

Post autor: Xandr »

Pozostaje rozebrać całą budę i wypiaskować, a przynajmniej same podwozie.
Inaczej nie ma sensu się nawet zabierać za robotę. :roll:
1gen. 2.2 GT Red 81 Honda Milano
MakotoMct
Posty: 17
Rejestracja: 2010-02-02 06:48
Samochód: Ford Probek 1-szy i REDprobeGT
Galeria: viewtopic.php?t=18306
Lokalizacja: Warszawa

Re: MakotoMct

Post autor: MakotoMct »

Myślicie że da się to zrobić?Jeśli, to gdzie i jakim kosztem?
Tylko nie mówcie że na szrot bo to słyszałem już setki razy :evil: , nawet jeśli bym go sprzedał/wyrzucił to i tak pewnie to graniczy z cudem żeby nieprzeżartą budę znaleźć, więc jeśli chcę jeździć probóweczką(a chcę)to prędzej czy później trzeba by było to zrobić.Wiem że się uparłem ale..się uparłem i już :roll: Aha, Bogdan!Nie tyle że się porusza ale zapier*dala :twisted: Brak prawka, przeglądu, podłogi, hamulców+turbina-jazda bez trzymanki, poczwórna dawka adrenaliny! (wiem że to idiotyzm :1111_bicz: )
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego MOMENT. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Kayl
Posty: 228
Rejestracja: 2010-04-11 12:21
Samochód: PGT 91 & Civic Ferio & FTO
Galeria: viewtopic.php?t=17494
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: MakotoMct

Post autor: Kayl »

ja niestety też jeszcze nie mam prawka i jeżdżę :D, i też jestem uparty jak ty musze zrobić swojego Probe nie odpuszczę...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kocureq
Klubowicz
Posty: 10622
Rejestracja: 2006-03-21 21:35
Samochód: Patrol Y60 1991, Audi A4 2023
Galeria: viewtopic.php?t=10333
Lokalizacja: Warszawa

Re: MakotoMct

Post autor: Kocureq »

Da się dostać jedynkę ze zdrową podłogą, sam taką ostatnio oglądałem :) Ale trzeba się naszukać i zapłacić trochę więcej.
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Re: MakotoMct

Post autor: RX »

Wiesz, zabytki w dużo gorszym stanie przywraca się do stanu nowego, wszystko kwestia kasy.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Bendek
Posty: 553
Rejestracja: 2007-01-22 20:53
Galeria: viewtopic.php?t=14998
Lokalizacja: Tomaszów Maz.- Będków

Re: MakotoMct

Post autor: Bendek »

Nie przejmuj się tym co ci tu mówią...jak masz kase i zapał to rób!! :D

A ten probek to chyba stał w trawie troche czasu co? Bo na wszystkim od spodu rdza....

Głowa do góry! Tylko uważaj jeżdżąc nim żeby nie zabić siebie lub kogoś innego..... ;)
PROBE I 2,2 Turbo black 91r.
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Re: MakotoMct

Post autor: Bogdan9999 »

Nie odradzam jak chcesz to rób ale szykuj z 10 tyś zł na reanimacje. Pozdro
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: MakotoMct

Post autor: Prezes »

E tam chłopaki co Wy gadacie tragedii nie ma :lol: . A tak na serio to ja bym tym Probkiem przynajmniej do czasu remontu nie rozwijał prędkości maksymalnych. No nieciekawie to wygląda, ale jak to mówią ''dla chcącego nic trudnego'' :wink: . Powodzenia w reanimacji :) .
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
Awatar użytkownika
Natan
Posty: 1521
Rejestracja: 2005-03-13 22:13
Samochód: IIGen 95' 2,5 V6 24V
Galeria: viewtopic.php?t=7333
Lokalizacja: Zawidów

Re: MakotoMct

Post autor: Natan »

Witaj ... Masz czas miejce i zapal ??? Dzialaj a bedziesz mial satysfakcje moze nawet juz na wiosne :D :D :D Nie zrazaj sie niczym to Twoj samochod Twoj PROBE :wink: :wink: tak jak chlopaki pisza nie takie sie reanimowalo i byl efekt godny podziwu POWODZONKA :1111_bye:
był F Probe 1 GT 89r USA ( ful opcja ) zginął śmiercią wypadkową ( CZECHY )
był F Probe 2 6V 24 V 96r zginał śmiercią wypadkową ratując życie właścicielowi !!!!!!!!!!! ( okolice Zielonej Gory )
jest F Probe 2 6V 24 V 95r jeszcze żyje ..............
........................................................................................
Nie bądz pewien,że czas masz,bo pewność niepewna.
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: MakotoMct

Post autor: resko »

W innym temacie napisałeś,że możesz przeznaczyć 3 tysiące na remont,to wiesz co ci powiem?Kup sobie probe od Wojtasa on pewnie za 2800zł ci sprzeda i będziesz zadowolony a pozostałe 200zł przeznaczysz na zrobienie tylko prawego progu o ile dobrze pamiętam.Podejrzewam,że byłbyś zadowolony z tej transakcji a tego pordzewiałego co masz to miałbyś na ewentualne części.Zresztą napisałeś,że masz w nim o wiele innych usterek aniżeli ta nieszczęsna podłoga.
Krzysiek P
Posty: 155
Rejestracja: 2009-10-30 16:46

Re: MakotoMct

Post autor: Krzysiek P »

Tak patrze na te fotki i ogulnie czytam na forum o jakichś progach, podłogach itd. i tak sobie myśle ze mój probe z któregoś tam lipca 1988 roku to normalnie ideał. mam go juz chyba trzeci rok i od spodu kompletnie nic nierobiłem ja ani nikt wczesniej niewidać zeby bylo cokolwiek ruszane i normalnie oryginalny baranek i farba jest, rdzy zero, tylko żółtawe miejscami plamki co dobrze potrzeć szmatą i zejdzie. A z tym egzemplarzem powyrzej to ja niewiem co ktoś robił, chyba w stawie parkował. Jedyne co mi sie niepodoba w moim probe to ten idiota co przemalowywał go na biało i niewszendzie zmatował i mi k.... farba miejscami sie łuszczy juz i prawy tył nad światłem ktos przyku... i tam rdza sie kiedyś pokazała ale juz niema. Ale jak bende go malował na wiosne albo w zimie w jakiejś komorze bym musiał u lakiernika to bendzie wart chyba grube pieniądze gdybym sprzedawał w takim stanie albo poczekam jeszcze pare lat i bendzie zabytkiem na żółtych blachach.
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: MakotoMct

Post autor: resko »

Krzysiek P pisze:Tak patrze na te fotki i ogulnie czytam na forum o jakichś progach, podłogach itd. i tak sobie myśle ze mój probe z któregoś tam lipca 1988 roku to normalnie ideał. mam go juz chyba trzeci rok i od spodu kompletnie nic nierobiłem ja ani nikt wczesniej niewidać zeby bylo cokolwiek ruszane i normalnie oryginalny baranek i farba jest, rdzy zero, tylko żółtawe miejscami plamki co dobrze potrzeć szmatą i zejdzie. A z tym egzemplarzem powyrzej to ja niewiem co ktoś robił, chyba w stawie parkował. Jedyne co mi sie niepodoba w moim probe to ten idiota co przemalowywał go na biało i niewszendzie zmatował i mi k.... farba miejscami sie łuszczy juz i prawy tył nad światłem ktos przyku... i tam rdza sie kiedyś pokazała ale juz niema. Ale jak bende go malował na wiosne albo w zimie w jakiejś komorze bym musiał u lakiernika to bendzie wart chyba grube pieniądze gdybym sprzedawał w takim stanie albo poczekam jeszcze pare lat i bendzie zabytkiem na żółtych blachach.
Jezu ale walisz byki #-o ale nie ważne.Wiesz wydaje mi się,że probe to nigdy nie będzie dużo warte no chyba,że ty włożysz np.do bagażnika walizkę z pieniędzmi.
Awatar użytkownika
K4mil
Posty: 357
Rejestracja: 2008-12-13 11:10
Samochód: 1.8 mk3 VW Golf
Galeria: viewtopic.php?t=15213
Lokalizacja: Legnica/Głogów

Re: MakotoMct

Post autor: K4mil »

Hehe z tą walizką Resko to dobre :wink:
Był 2.2L Turbo 91' RED, 2.2L Turbo 91' BLACK
Jest niestety 1.8L Golf mk3 RED
Ale będzie 2.5L v6 II Mam nadzieję że RED :wink:
BeastBuster
Posty: 19
Rejestracja: 2010-03-06 09:28
Samochód: 1990 - 2,2GT
Galeria: viewtopic.php?t=18287
Lokalizacja: Wieluń

Re: MakotoMct

Post autor: BeastBuster »

Witaj. Powiem Ci szczerze. W lepszym stanie reanimuje Opla Mante z 76r i jeśli nie masz swojego garażu, narzędzi i najważniejsze zapału w dążeniu do celu to sobie odpuść ten projekt. Szkoda twego cennego czasu i pieniędzy. Ja też myślalem że miesiac czasu i bryczke tip top zrobie. Ale praca, obowiązki przedłużają realizacje projektu. Tobie życzę rozsądku i powodzenia :)
Manta się robi.... Probe się jeździ , ale oba "kocham" tak samo ;)
Krzysiek P
Posty: 155
Rejestracja: 2009-10-30 16:46

Re: MakotoMct

Post autor: Krzysiek P »

Jezu ale walisz byki #-o ale nie ważne.Wiesz wydaje mi się,że probe to nigdy nie będzie dużo warte no chyba,że ty włożysz np.do bagażnika walizkę z pieniędzmi.[/quote]

Ty tez nie grzeszysz polszczyzną, jedna linijka tekstu, jeden błąd.
ja mam pare linijek dlatego mam pare błędów, ale nieważne też.
K4mil pisze:Hehe z tą walizką Resko to dobre :wink:
no fajne, fajne...
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: MakotoMct

Post autor: resko »

To cieszymy się,że tobie również się to podoba :twisted:
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: MakotoMct

Post autor: Prezes »

W sumie tak realnie patrząc to chyba zaczął bym od zdrowej budy. Wszystko inne da się zrobic. Mój Probas też w porównaniu do tego jest w stanie idealnym i stoi tylko na dworze już 3 rok i użytkowany w mieście w zimę, a jakby był garażowany i nie jeździł po soli to chyba podłoga była by cacy. Tego co miałem na części to kumpel mi raz zajrzał pod podłogę i wyjął rękami kawałem progu :lol: , powiedziałem żeby więcej nie ruszał bo zaraz się rozleci, a Krzysiek niech powie co się stało jak go postawił na cegłach.. :?
Widzę, że poprzedni właściciel tak Ci go zapuścił, że resko ma rację - lepiej kup jakiegoś innego a tego zostaw sobie na graty. Lepiej na tym wyjdziesz a i kasy i czasu na pewno zaoszczędzisz niż remontując to, co raczej jest nieopłacalne.
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
MakotoMct
Posty: 17
Rejestracja: 2010-02-02 06:48
Samochód: Ford Probek 1-szy i REDprobeGT
Galeria: viewtopic.php?t=18306
Lokalizacja: Warszawa

Re: MakotoMct

Post autor: MakotoMct »

Dzięki wszystkim!Muszę się teraz bardzo poważnie nad tym zastanowić.Nie jestem pewien jeszcze co zrobić tak naprawdę jestem nieźle rozpieprzony całą tą sytuacją-wiecie-pierwszy samochód, na błędach się trzeba uczyć!Probe (ten) niestety jest jednym z takich błędów..
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego MOMENT. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: MakotoMct

Post autor: resko »

Głowa do góry kolego 8) ,jak się postarasz i dobrze pokombinujesz to będziesz śmigał probkiem
Awatar użytkownika
K4mil
Posty: 357
Rejestracja: 2008-12-13 11:10
Samochód: 1.8 mk3 VW Golf
Galeria: viewtopic.php?t=15213
Lokalizacja: Legnica/Głogów

Re: MakotoMct

Post autor: K4mil »

Dokładnie nie zrażaj się #-o nie każdy ma jaja wystawić takie zdjęcia jak ty wystawiłeś więc masz plusa ode mnie + :wink:
Był 2.2L Turbo 91' RED, 2.2L Turbo 91' BLACK
Jest niestety 1.8L Golf mk3 RED
Ale będzie 2.5L v6 II Mam nadzieję że RED :wink:
MakotoMct
Posty: 17
Rejestracja: 2010-02-02 06:48
Samochód: Ford Probek 1-szy i REDprobeGT
Galeria: viewtopic.php?t=18306
Lokalizacja: Warszawa

Re: MakotoMct

Post autor: MakotoMct »

-- oryginalny post 2010-11-07 07:49 --

Hehe jaja ok. może mam, ale to nie wystarczy-do tego trzeba kasy, czasu i jeszcze raz kasy.Szczególnie jeśli samemu ni chu chu nie orientujesz się w temacie..Jeśli chodzi o "zielone" to jestem w stanie dać naprawdę sporo (wszystkie swoje ciężko zarobione pieniądze) ale i tak nie są to miliony, a zaczynam tracić nadzieję czy to w ogóle ma sens..Bo np. zastanawiam się teraz nad ofertą Wojtasa--------->

http://otomoto.pl/ford-probe-C15978117.html

Probe za 2800?!Swojego kupiłem za 3900 :o !!!!I na pewno nie chce powtórki z akcji :evil: !!!!

-- dodano 2010-11-07 08:04 --

2900, przepraszam Wojtku, Resko mnie zmylił! :oops:
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego MOMENT. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
jarsonik
Posty: 993
Rejestracja: 2007-07-22 12:03
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=13697
Lokalizacja: Białystok

Re: MakotoMct

Post autor: jarsonik »

to weź tego za 2900 i z dwóch złożysz jednego. To chyba będzie bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż naprawianie tego pierwszego, bo jak podłoga wygląda tak, to zastanawiam się, jak wygląda karoseria
2,5 V6 Generation two. 93r. Czarna perełka
Piliście, to kto u was prowadzi samochód?? cruise control. hahahah
MISIEK: "żałuję tego, że tak Cię usunąłem.."
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: MakotoMct

Post autor: Patryk- »

a tego co Ci go sprzedał to" KILIM :roll: "
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”