Stało się... moja żonka jutro będzie mieć sekwencje

Awatar użytkownika
akademia
Posty: 163
Rejestracja: 2004-09-27 12:09
Galeria: viewtopic.php?t=5499

Stało się... moja żonka jutro będzie mieć sekwencje

Post autor: akademia »

Stało się... moja żonka jutro będzie mieć sekwencje tz. dzis oddalem do mechanika koszt 3000 zł za sekwencje IV gen. Cieszę się:) Pozdro!
Black Probe 16V 97/98 medici
Awatar użytkownika
butcherr1
Posty: 32
Rejestracja: 2005-01-28 18:53
Samochód: brak
Lokalizacja: Płock

Post autor: butcherr1 »

No witam to będzie nas dwoje bo ja też będę zakłądał ale za dwa tygodnie tylko do V6 4,500.
Lepiej umierać w samochodzie niż na łóżku 24v.
Pozdrawiam Suchy
Awatar użytkownika
akademia
Posty: 163
Rejestracja: 2004-09-27 12:09
Galeria: viewtopic.php?t=5499

Post autor: akademia »

Jest już i jest suuuupeerrrr wszystko okkkkk!!!! Jestem pod wrazeniem narazie....oby nie zapeszyć!
Black Probe 16V 97/98 medici
WojtekProbe
Posty: 69
Rejestracja: 2005-04-09 10:48
Samochód: brak
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: WojtekProbe »

Jak skończe remont auta też planuje założenie sekwencyjnej instalacji gazowej. Gdzie na śląsku zakładają za tak nieprzyzwoite pieniądze?
swoosh
Posty: 259
Rejestracja: 2004-09-17 23:08
Samochód: brak
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: swoosh »

akademia pisze:Jest już i jest suuuupeerrrr wszystko okkkkk!!!! Jestem pod wrazeniem narazie....oby nie zapeszyć!
Widzę że jednak zdecydowałeś się na sekwencję :wink: :lol:
Gratuluję wyboru na 100 % będziesz zadowolony :!:
fast and furious
PROBE I GEN. 2,2 GT (był) ale będzie kolejny;)
Awatar użytkownika
akademia
Posty: 163
Rejestracja: 2004-09-27 12:09
Galeria: viewtopic.php?t=5499

Post autor: akademia »

Jak skończysz remont to napisz na gg:) Mam pytanie, mam kontrolki świetlne pod kierownica stanu gazu są 4 zielone i 1 czerwona rezerwa z tym, że słyszałem iz lampka o kolorze czerwonym zapala się gdy jest ok 11 litrów w baku, a do mojego wchodzi 32-33 litra. Pytanie jest następujące: czy mogę myśleć tak, że jeśłi czerwona lampka ma włączać sie jak zostanie ok11litrów w baku czyli kolejne 4 zielone są na pozostałe 21-22l czyli jedna zielona wychodzi na 5,5 litra? czy jest to dokladne, bo mam nadzieję, że nie bo zrobilem narazie 80 km i dwie zielone zgasły, a na sekwencji ma spalic ok 10-11 a nie 15:)
Black Probe 16V 97/98 medici
swoosh
Posty: 259
Rejestracja: 2004-09-17 23:08
Samochód: brak
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: swoosh »

Sprawdź sobie tak jak ja to zrobiłem:
Do mojego baku (mam w kole zapasowym i wchodzi na max 37 litrów) zatankowałem na ful.Zzerowałem licznik i sprawdziłem spalanie biorąc poprawkę że czekam na rozgrzanie się silnika na postoju (ponieważ nie mogę odpalać na gazie i muszę czekać aż parownik osiągnie 20 stopni celsjusza). Oczywiście czasem bardziej mi się spieszyło (raczej zawsze staram się odpalić autko i poczekać na spokojnie aż się rozgrzeje auto) więc odjąłem od przejechanego stanu maksymalnego 10 km. (lecz jest to z zapasem).
Na całej butli przejechałem 370 km. więc wyszło mi że spaliłem średnio równe 10 l/100 km.To był mój najlepszy wynik :twisted:
Co do diod to powiem Ci szczerze że albo mam coś nie tak z czerwoną diodą i przy ostatniej nie zapala mi się czerwona bo auto zaczyna mi przyszarpywać (gaz się konczy) zawsze już jak trochę km. nawalę na ostatniej zielonej diodzie... :?
Pamiętaj też zeby mieć zawsze zapas benzynki bo auto musi zawsze odpalać na benzynie (jak jej nie będziesz miał będziesz miał lipę :lol: :wink: )
Ps. do moderatora aby przenieść ten topic do LPG :wink:
fast and furious
PROBE I GEN. 2,2 GT (był) ale będzie kolejny;)
Awatar użytkownika
akademia
Posty: 163
Rejestracja: 2004-09-27 12:09
Galeria: viewtopic.php?t=5499

Post autor: akademia »

swoosh a jakie miałeś wczesniej zużycie benzyny?
Black Probe 16V 97/98 medici
swoosh
Posty: 259
Rejestracja: 2004-09-17 23:08
Samochód: brak
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: swoosh »

Miałem troszkę niższe mniej więcej ok. 9-11 l/100 km (to było w dużym stopniu uzależnione od jazdy jak zawsze jeśli więcej w trasie to niżej a jak więcej po mieście to wyżej :twisted: ).
Oczywiście małe sprostwanie - nie mam ciężkiej nogi (tylko czasami) i raczej nie piłuję na codzień Probka. Ale powiem Ci szczerze że benzynki nigdy dokładnie nie sprawdziłem. Z tego co mówił mój gazownik to przy sekwencji spalanie powinno być podobne do spalania benzyny...
fast and furious
PROBE I GEN. 2,2 GT (był) ale będzie kolejny;)
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Jak wracaliśmy z Borek.Ja ,Andrzej i Maciucha(Maciucha na dojazdówce)
więc nie jechaliśmy szybko.Zatrzymaliśmy się na jakiejś stacji celem zatankowania.Po obliczeniach wyszło,że Andrzejowi spalił 8l gazu /100km.
Byłem pod wrażeniem.Toż to przecież jazda za darmo :D
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
swoosh
Posty: 259
Rejestracja: 2004-09-17 23:08
Samochód: brak
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: swoosh »

To fakt trzeba przyznać że ładnie mu spalił...No ale jak się nie używa turbinki i jeszcze trasa to taki wynik można osiągnąć..
fast and furious
PROBE I GEN. 2,2 GT (był) ale będzie kolejny;)
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Mi dla porównania spalił 7.5l benzyny i byłem bardzo zadowolony.
Ale koszt już razy dwa :D
Ach ta sekwencja :D
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

swoosh pisze:To fakt trzeba przyznać że ładnie mu spalił...No ale jak się nie używa turbinki i jeszcze trasa to taki wynik można osiągnąć..
Nooooo wypraszam sobie :twisted: w Poznaniu dwa razy na światłach musiałem pokazać co mam pod maską :wink: , a i na drodze podczas wyprzedzania nie wyobrażam sobie żeby nie załączyła mi się turbinka. :D :D :D
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
swoosh
Posty: 259
Rejestracja: 2004-09-17 23:08
Samochód: brak
Lokalizacja: Zakopane

Post autor: swoosh »

Andrzej pisze:
swoosh pisze:To fakt trzeba przyznać że ładnie mu spalił...No ale jak się nie używa turbinki i jeszcze trasa to taki wynik można osiągnąć..
Nooooo wypraszam sobie :twisted: w Poznaniu dwa razy na światłach musiałem pokazać co mam pod maską :wink: , a i na drodze podczas wyprzedzania nie wyobrażam sobie żeby nie załączyła mi się turbinka. :D :D :D
No dobra czasem można sobie pozwolić na ODROBINĘ SZALEŃSTWA :lol: :lol: :wink:
Pozdro
fast and furious
PROBE I GEN. 2,2 GT (był) ale będzie kolejny;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”