Instalacja gazowa w Krakowie

Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Instalacja gazowa w Krakowie

Post autor: KASZCZU »

Zwracam się z ogromną prośbą do szanownych prof. dr hab. Probologi ;-) o pomoc. Zamierzam zamontować sobie instalacje gazową w swoim Probku. Mam Igen. 2,2 TURBO. Możecie mi pomóc z doborem instalacji w Krakowie. Gdzie zamontować ile moge zapłacić. Może prześlecie mi schematy swoich instalacji. Z góry wielkie dzięki za pomoc...
Awatar użytkownika
Alek
Posty: 103
Rejestracja: 2004-01-05 17:42
Samochód: brak
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Alek »

ulica Myśliwska, ja tam robiłem do tego modelu i wszystko chodzi ok. Goście gburowaci ale robia wporzadku.
Założyli mi zwyklą instalacje z kompem, reduktor do turbo powyzej 200KM i chodzi to wszystkoo naprawde dobrze. Cena to 2200 zł
Probe 2.2GT :) :) i więcej nic nie trzeba pisać ;) nie długo byc moze jeszcze probek II 2.5 :) :)
Awatar użytkownika
Alek
Posty: 103
Rejestracja: 2004-01-05 17:42
Samochód: brak
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Alek »

aha masz tu tel. 501798490
jeżdzilem troche po kraku i wszyscy sie bali zakladac. W koncu w ktoryms zakladzie polecili mi ich.
Polecam
Probe 2.2GT :) :) i więcej nic nie trzeba pisać ;) nie długo byc moze jeszcze probek II 2.5 :) :)
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

Dzięki Alek ;-) mam propozycje montażu sekwencji za 3,5tys na ul Trauguta czy jakos tak na Wzgórzach Krzesławickich, Proponował mi też zwykła od 1700 i wiecej. Jednak wszyscy raczej radzą sekwencje, żeby uniknąć problemów... POwiedz mi jakie jest spalanie Twojego Probka i co z mocą, odczuwalna różnica?

Może polecisz mi jakiegos dobrego elektryka w Krakowie... światła mi przestały działać i przez to po godzinie 20 nie pojawiam się na drodze...
Awatar użytkownika
Alek
Posty: 103
Rejestracja: 2004-01-05 17:42
Samochód: brak
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Alek »

wybór należy do ciebie...sekwencja pewnie jest lepsza ale ja nie narzekam na swoją, spadek mocy wogóle nie odczuwalny, problemów eksploatacyjnych nie ma. Co do ceny to moze teraz pospadały zadzwon i dowiedz sie ile ci powiedza tam gdzie ci podałem.
Co do elektryka to nie wiem....
Probe 2.2GT :) :) i więcej nic nie trzeba pisać ;) nie długo byc moze jeszcze probek II 2.5 :) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”