Coś mi się dzieje w silniku

Awatar użytkownika
cembrzynski
Posty: 100
Rejestracja: 2005-02-21 18:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Elbląg

Coś mi się dzieje w silniku

Post autor: cembrzynski »

Czy też tak macie?w pozycji zero -wkładam kluczyk do stacyjki.w pozycji nr1 -(gdy silnik się nagrzeje )włącza mi się wentylator ale nigdy mi się nie włącza na odpalonym silniku no i czasami ubywa mi wody w siniku ale ogrzewanie mam i temperaturę też mam ok.Coś mi się dzieje w silniku ale nie mogę informacji pozbierać do kupy, oleju raz mam za dużo raz za mało ,najpierw myślałem że staje na nierównej nawierzchni ale pózniej zauważyłem że poziom oleju wzrasta...(jak doleje wody do chłodnicy)...może mam tak zrobione że samochód mi się grzeje a wskazówka temperatury jest w normie dla zmyłki kupującego(czyli mnie).Mam tak od początku jak go kupiłem przejechałem nim ok 1400 km to niewiele a za dwa tyg czeka mnie trasa 2000km i nie wiem co robić?
2.5 24V \95r granatowy
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Człowieku nie jeźdzji nim poszła ci się ... uszczelka pod głowicą i miesza ci się olej w płynem chłodzącym czyli z chłodnicy jak będziesz dalej tak jeździł to zatrzesz silnik !!!!!!!!!!!!!! Jak wnioskuje z twojego opisu masz 2.5 24V to musisz wymienić dwie uszczelki tak dla świętego spokoju. Powiem ci tak więcej roboty niż koszt uszczelek !!!!!!!!! :D :D :D :D :D A i jeszcze zamiast wodę w silniku wlej olej będzie lepiej chodził :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.5 V6 KL”