Myjnia Automatyczna - mam drugie miejsce zaraz po Roofio :-(

Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Myjnia Automatyczna - mam drugie miejsce zaraz po Roofio :-(

Post autor: RX »

Witam,

Chory jestem, Probek brudny, na dworze zimnawo - postanowiłem w końcu pojechać na automat (nie ma u mnie w mieście ręcznej myjni). Najpierw autko umyto mi ładnie Karcherem, potem szczotki, zadowolony wyjeżdżam... po dojechaniu na podwórko oglądam progi no i z zadowoleniem mogłem stwierdzić, że auto nie było nigdy malowane na inny kolor niż srebrny, ba, wygląda, że nigdy nie było malowane (przynajmniej z prawej strony). Nie mam płata lakieru na przedniej części prawego progu. Nie jest to aż tak duża dziura, ale widać ją z daleka, powiedzmy wielkości dłoni :-( Nie mam za bardzo gdzie Probka oddać do lakiernika. Okoliczne warsztaty słyną z tego, że auta zjeżdżające z podnośników itp itd są regularnie zajeżdżane, po lakiernikach trzeba poprawiać... Nie mam niestety funduszy w tym momencie żadnych (żeby gdzieś podjechać do lepszego lakiernika np.), ale przed zimą wypadałoby to zrobić. No i cóż... może jakieś pomysły? Ja wpadłem na dwa - farba w sprayu lub naklejenie nalepki V6 na obie strony auta w miejscu wydrapania lakieru. Jakieś pomysły? :-(

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Yaneeck
Posty: 408
Rejestracja: 2003-03-20 12:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Yaneeck »

A może coś takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66146533

lub takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66021729

na tego byczka to sam miałem chrapkę ale czerwone na bordowym nie wyglądałoby ładnie :(
<(k)night rider>

miałem probe :)
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

A ja się pytam ciebie czy to wymyło ci sam lakier czy też farbę ba ty masz metalika ??? A wtedy to już coś poradzimy nie ?? :wink: :wink: Przecież Mława jest niedaleko Przasnysza :D :D :D :D
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Brychu
Posty: 482
Rejestracja: 2003-05-25 00:32
Galeria: viewtopic.php?t=8101
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Brychu »

Otwórz ręczną myjnię w Mławie i mówie całkiem poważnie. Spray i naklejka to półśrodki, już lepiej jedź do lakiernika żeby Ci zabezpieczył jakoś przed korozją a pomalujesz sobie wiosną. Masz niedaleko aż tak do Wawy, często jesteś w Olsztynie więc ktoś z klubowiczów powinien pomóc.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Własnoęczne robienie sprayem odpada. Robiłem tak kiedyś na innym aucie, ale widać różnicę i łatwo spiepszyć robotę. Na razie daj naklejkę, a jak będziesz miał już fundusze to wio do laiernika...

Robert- ten filmik mnie roz*****
BEAUTY...POWER...SOUL...
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”