thebestcars

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
Alexs
Posty: 262
Rejestracja: 2005-03-20 16:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Re: zaj.... sesja ZDIECIOWA musisz zobaczyc probe......unika

Post autor: Alexs »

thebestcars pisze:JEDNYM SIE PODOBA INNYM NIE JEDNO JEST PEWNE TA SESJA ZASKAKUJE NIGDY TAKICH NIE WYDZILISCIE TO NAPEWNO TUTAJ NIE BYLO !!!

NAPISCIE ZOBACZYCIE WIECEJ :) :) HEHEHEH
KOCHAM ZYCIE !!![/img]
no to napisemy...no nie wydzeliśmy takich...heh...a czemu ta blondi nie jest naga????????????
I like Mx-3

Mazda Dexelia 10W 40 Semi Synthetic
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Re: zaj.... sesja ZDIECIOWA musisz zobaczyc probe......unika

Post autor: Bogdan9999 »

Alexs pisze: no to napisemy...no nie wydzeliśmy takich...heh...a czemu ta blondi nie jest naga????????????
No właśnie czemu nie ??? Było by ciekawiej :lol: :lol: :lol: :lol:
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Wuax
Posty: 384
Rejestracja: 2005-09-02 19:11
Samochód: brak
Lokalizacja: Marki

Re: zaj.... sesja ZDIECIOWA musisz zobaczyc probe......unika

Post autor: Wuax »

thebestcars pisze:JEDNYM SIE PODOBA INNYM NIE JEDNO JEST PEWNE TA SESJA ZASKAKUJE NIGDY TAKICH NIE WYDZILISCIE TO NAPEWNO TUTAJ NIE BYLO !!!

NAPISCIE ZOBACZYCIE WIECEJ :) :) HEHEHEH
KOCHAM ZYCIE !!!
Jak byś jaszcze ten czerwony samochodzik przewrócił kułeczkami do góry, tak żeby brzuszek pokazał to chętnie bym chciał to zobaczyć. Zresztą mogą być dwa brzuszki, modelki koniecznie na pierwszym planie, jest całkiem, całkiem. Dobra, pokaż więcej. I jeszcze jedno pytanko, co to za gustowny szlaczek na tylnej szybie? Czyżby już po weselu? Spóźniliśmy się? :( :( :(
Black Probe 2.5v6 93r. TURBO Powered by Obrazek
Awatar użytkownika
thebestcars
Posty: 227
Rejestracja: 2004-11-29 20:15
Galeria: viewtopic.php?t=6093
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: thebestcars »

ciesze ze wrescie cos wam si e podoba :)

a mam wiecej niestety nie nagich i nie do gury brzuszkiem :) A SZKODA WILKA :)
Mam czerwonego PROBASA II (wersja EUROPEJSKA z 1993) Poddałęm go tuningowi :]
Moja stroneczka http://www.cardomain.com/ride/2140791/1
PROBE is the best !!! :)
Obrazek
:)
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

Wiecie co trochę przesadzacie z ocenami typu, że samochód pasuje do otoczenia.
Mi no się to bardzo podoba, że ŁADNY samochód na tle wysypiska, jest to po prostu dla fotografa ciekawe zestawienie.
Nawet kiedyś w TV nieraz widziałem pokaz samochów gdzie właśnie w tle było jakieś zlomowisko
I dla tych którzy zaczną mi zaraz dogryzać, nie chodzi mi o programy pytu , jak sie na złomowisku kasuje samochód albo przerabia go w kostkę :)
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

Człowieku żałosny jesteś :!:
mam tu na myśli Twoją pisownię :!: a co do tematu to już pisałem tu nie ma nic zaj...ego
Obrazek
Awatar użytkownika
Wuax
Posty: 384
Rejestracja: 2005-09-02 19:11
Samochód: brak
Lokalizacja: Marki

Post autor: Wuax »

thebestcars pisze: A SZKODA WILKA :)
Taaak, Co na to obrońcy zwierząt? :wink:
A co, rozjechałeś go jadąc na sesję?
Qki G pisze:nie chodzi mi o programy pytu
Kto pytu nie bądzi
Black Probe 2.5v6 93r. TURBO Powered by Obrazek
Awatar użytkownika
Brychu
Posty: 482
Rejestracja: 2003-05-25 00:32
Galeria: viewtopic.php?t=8101
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Brychu »

Malkontenci jesteście, albo z góry uprzedzeni do chłopaka. Sesja z pomysłem, dziewczyna przynajmniej według mnie atrakcyjna z łądnym usmiechem, fajnie ubrana, ładna twarz, dobra figura. Auto kwestia gustu. Może warto docenić inicjatywę albo coś normalnego napisać a nie się tylko czepiać ?
Awatar użytkownika
Wuax
Posty: 384
Rejestracja: 2005-09-02 19:11
Samochód: brak
Lokalizacja: Marki

Post autor: Wuax »

Etam,malkontenci :wink:
Po prostu troszkę żartujemy :)
Jak kogoś uraziłem to :1111_sorry:
Przecież pisałem że modelka o.k. samochód też obleci, tylko po co ten szlaczek :-k
Black Probe 2.5v6 93r. TURBO Powered by Obrazek
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

Thebestcarsie czy mógłbyś dla mnie zrobić, z bliska zdjęcie świateł z przodu, i powiedz z czego wziąłeś soczewki, i jak rozwiązałeś otwieranie świateł, czy one otwierają się całe, czy tylko częściowo:)
pozdro
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
darel
Posty: 663
Rejestracja: 2004-11-11 19:25
Samochód: Probe II 2.5V6 1993, AUDI A6 C7 3.0 TDI 2016
Galeria: viewtopic.php?t=5509
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: darel »

Wuax pisze: Przecież pisałem że modelka o.k. samochód też obleci, tylko po co ten szlaczek :-k
Ten szlaczek akurat wydaje mi się ciekawy. Tak w ogóle sama forma całej przeróbki może być dyskusyjna ale nikt mi nie powie, że to co zostało zrobione jest badziewnie wykonane. Wszystko ładnie dopieszczone i za to koledze należą się brawa. Za odwagę również =D> =D> =D>
Zwróćcie uwagę, że tak na dobrą sprawę to chyba jak do tej pory jedyny porządnie dłubnięty Probe w Klubie. Może zamiast ciągle sobie robić jaja doceńmy to. Thebestcars zrezygnował nawet z tego chorego spoilera po fali krytyki i to wyszło akurat na dobre ale obawiam się, że jeśli do wszystkiego będziemy podchodzić w ten sposób to żaden nowy pomysł nie zostanie zrealizowany w obawie przed stadem prześmiewców. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie na ten temat i wiadomo, że nie wszystko się każdemu musi podobać ale może czasem warto popatrzeć z innej perspektywy np. pod względem jakości wykonania modyfikacji. Może tym co napisałem trochę sobie nagrabiłem ale tak właśnie myślę. A co nie mogę? :wink: 8)

P.S. Tekst nie jest sponsorowany by Thebestcars (żeby nie było wątpliwości) :wink:
Probe II GT 2.5 V6
Audi A6 C7 3.0 TDI
Awatar użytkownika
Wuax
Posty: 384
Rejestracja: 2005-09-02 19:11
Samochód: brak
Lokalizacja: Marki

Post autor: Wuax »

No przecież pisałem, że to żarty O:)
Ja już go chwaliłem http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... &start=225
Modelki wcześniej chwalić nie miałem okazji :wink:
Thebestcars, nie przejmuj się
:1111_ok:
A komentarze sądzę że raczej wywołała niecodzienna formą postu :D :D, a nie samochodu.
Black Probe 2.5v6 93r. TURBO Powered by Obrazek
Awatar użytkownika
darel
Posty: 663
Rejestracja: 2004-11-11 19:25
Samochód: Probe II 2.5V6 1993, AUDI A6 C7 3.0 TDI 2016
Galeria: viewtopic.php?t=5509
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: darel »

Wuax pisze:No przecież pisałem, że to żarty O:)
Ja już go chwaliłem
Spoko ja nie miałem konkretnie Ciebie na mysli. Napisałem tak ogólnie, żebyśmy nie zniechęcali pełnych zapału tuningowców 8) 8) 8)
Probe II GT 2.5 V6
Audi A6 C7 3.0 TDI
Awatar użytkownika
Anyszes
Posty: 630
Rejestracja: 2005-04-11 19:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Police

Post autor: Anyszes »

ja bym tam jeszcze dodał skromna (seryjna) Lotke na tył :D
UNITE AND WIN
Obrazek
Awatar użytkownika
KITT
Posty: 885
Rejestracja: 2005-06-26 19:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Sin City

Post autor: KITT »

Sesja fajna. Ciekawy pomysł przedstawienia samochodu na złomowisku na zasadzie kontrastu. Hehe, ktoś wcześniej pisał o jakiejś autokrytyce, chyba Robert. Mi wydaje się jednak że nie o to tutaj chodziło. Dziewczyna i samochód też fajne. Tuning odważny ale widać właściciel nie przesadził i tył prezentuje się ciekawie. O niebo lepsze auto od tego tutaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic.php?t=6041

Nie jestem zwolennikiem tuningu optycznego ale ten samochód nie odrzuca mnie tak jak wiele innych przerobionych Probe które widziałem. Słyszałem gdzieś że dobrze stuningowany samochód nie powinien mieć ani grama szpachli! :!: Jeśli w tym przypadku tak jest to brawo. Nie jestem osobiście fanem tylnych świateł tego typu ale najważniejsze aby podobały się właścicielowi. Drażni mnie trochę ta kwadratowa tablica rejestracyjna z przodu. Ja bym to rozwiązał w inny sposób.

Do thebestcars: Na przyszłość skorzystaj z działu Galeria (już ktoś o tym wspominał) i zastanów się czy nie lepszym miejscem na umieszczenie zdjęć nie byłaby strona http://www.imageshack.us/ :!: Uniknąłbyś w ten sposób problemu z przekroczeniem transferu.

Dawaj następne fajne zdjęcia. :!: :1111_ok:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr. Cynk
Posty: 3325
Rejestracja: 2003-09-14 22:41
Samochód: Pontiac TransAM 350'
Lokalizacja: W-M UE

Post autor: Mr. Cynk »

normalnie loża szyderców... :D:D:D:D
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

KITT pisze:Słyszałem gdzieś że dobrze stuningowany samochód nie powinien mieć ani grama szpachli! :!:
Drażliwy temat... 8) :arrow: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... &start=100
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Lukasik
Posty: 2
Rejestracja: 2005-10-07 08:35

Re: zaj.... sesja ZDIECIOWA musisz zobaczyc probe......unika

Post autor: Lukasik »

Robert pisze:
thebestcars pisze:Obrazek
Obrazek
Ciekawe miejsce sesja 8)
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Probe bardzo ładne, dziewczyna też bardzo ładna, otoczenie ciekawe i na sesję zdjęciową się doskonale nadaje. Ogólnie galeria mi się podoba, tylko tytuł dałeś beznadziejny - bo czy to jest zaj****** sesja zdjęciowa jakiej nigdy nie widzieliśmy, to my już to sami ocenimy według własnych kryteriów i preferencji. I nie lubię tekstów w stylu: "to jest brzydkie, a to beznadzieje, to żałosne i że samochód pasuje do środowiska".

Chłopak odstawił kawał dobrej roboty, tuningując Probe, tak że wygląda oryginalnie i wyróznia sie. Napracował się, kosztowało go to kupę pieniędzy i czasu, a co po niektórzy nie umieją tego docenić i gadają: "paskudnie to wygląda, ja bym to zrobił inaczej". No to jak tak, to zrób a nie piernicz głupoty i gap się dalej w monitor!
Może trochę ostro piszę, może mnie poniosło, ale na prawdę mam doś tego, że krytykowane są pomysły i ciężka praca ludzi.
Tak jak pisałem: Tytuł tematu jest nie na miejscu i powinno się to znajdować w galerii. A samochód, laska, i złomowisko w tle, czynią tą galerię oryginalną, ciekawą i ładną (przynajmniej dla mnie, i chyba też dla Qkiego).
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

Zgadzam się w 100% z moim przedmówcą :twisted: :twisted: :twisted:
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Anyszes
Posty: 630
Rejestracja: 2005-04-11 19:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Police

Post autor: Anyszes »

a ja się nie zgadzam .... dając tutaj foty daje auto pod ocenę ... i każdy pisze to co uważa skoro mu się nie podoba to pisze że jest paskudne ... a co do tego zrobił bym inaczej ... to odnosi się do tego gdybym był na jego miejscu ... widać że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ...
UNITE AND WIN
Obrazek
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Senator pisze:... widać że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ...
Nie, to ty nie potrafisz rozumieć, bo jeszcze się nie na pracowałeś i nie wydałeś kupy ciężko zarobionych pieniędzy, i nikt za to nie nawytykał Ci że nie masz gustu, a to co zrobiłeś to jest chłam. Zgodzę się jednak że wrzucając galerię na stronę, poddał ją do oceny i krytyki. Dlatego mówię (piszę) że według mnie brakuje tu spoilera z tyłu, i nie podoba mi się naklejka, ale z projekt uważam za ładny i udany. A nawet gdyby mi się wszystko nie podobało, to bym napisał: "Nie trafia w moje gusta i mi się nie podoba, ale brawa za chęci i ciężką pracę". Ludzie, nauczcie się szanować czyjąś pracę, a nie tylko krytykować!
Darel dobrze to ujął w swoim poście:
Ten szlaczek akurat wydaje mi się ciekawy. Tak w ogóle sama forma całej przeróbki może być dyskusyjna ale nikt mi nie powie, że to co zostało zrobione jest badziewnie wykonane. Wszystko ładnie dopieszczone i za to koledze należą się brawa. Za odwagę również
Zwróćcie uwagę, że tak na dobrą sprawę to chyba jak do tej pory jedyny porządnie dłubnięty Probe w Klubie. Może zamiast ciągle sobie robić jaja doceńmy to. Thebestcars zrezygnował nawet z tego chorego spoilera po fali krytyki i to wyszło akurat na dobre ale obawiam się, że jeśli do wszystkiego będziemy podchodzić w ten sposób to żaden nowy pomysł nie zostanie zrealizowany w obawie przed stadem prześmiewców. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie na ten temat i wiadomo, że nie wszystko się każdemu musi podobać ale może czasem warto popatrzeć z innej perspektywy np. pod względem jakości wykonania modyfikacji. Może tym co napisałem trochę sobie nagrabiłem ale tak właśnie myślę. A co nie mogę?
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
M-Pro
Posty: 202
Rejestracja: 2004-12-24 19:49
Samochód: brak
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: M-Pro »

Qki G pisze:Thebestcarsie czy mógłbyś dla mnie zrobić, z bliska zdjęcie świateł z przodu, i powiedz z czego wziąłeś soczewki, i jak rozwiązałeś otwieranie świateł, czy one otwierają się całe, czy tylko częściowo:)
pozdro
Z tego co pamiętam światła otwierają się całe. Są to soczewki z fiata punto 2 , na stalowych (chyba niklowanych stelarzach). Z ksennonem i nieco przymrużone wyglądały by bardziej agresywnie.
IIgen. 2,5 GT, USA-black
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

A czy ktoś z was wie może jak zrobić, aby światła otwierały się np: zawsze w połowie??
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

Qki G pisze:A czy ktoś z was wie może jak zrobić, aby światła otwierały się np: zawsze w połowie??
np skrucić jedno cięgno
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”