chemik_82

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
chemik_82
Posty: 35
Rejestracja: 2006-07-24 22:51
Galeria: viewtopic.php?t=9867
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: chemik_82 »

hehe:) u mnie w probku wpuszczam tylko czasem jednego pasażera, nie moge przeciez tracic na mocy:P hehe jak mam dalsze wyprawy skrzynia trafia do bagaznika... to chyba koniec modyfikacji zewnatrz, wewnatrz i przy silniczku:)... mam w planie kupno II hehe... ale to tak przed wakacjami, wczesniej bede musiał mojego czarnulka sprzedać:( dołozyc i kupic new car:) pozdro i czekam na wiecej ocen...
Czarny Ford Probe 2.2 GT '89 ...A jednak się kręci !... Galileusz
Awatar użytkownika
piotrek
Posty: 793
Rejestracja: 2004-06-22 18:33
Samochód: brak
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: piotrek »

A mówiłeś że nigdy nie kupisz dwójki bo ci się nie podoba :D :wink: :wink: :wink:
Mechanika samochodowa
Pranie czyszczenie tapicerek
Awatar użytkownika
davidlive
Posty: 2849
Rejestracja: 2006-07-30 13:29
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10466
Lokalizacja: Polaniec
Kontakt:

Post autor: davidlive »

probek nie jest zły ale : po co ci to podświetlenie,na niebiesko ??? do probka pasuje czerwony ,
w jakim celu to futro ??
i co najgorsze wywal ten wzamacniacz (voicekraft ) najgorsze g... jakie kiedykowlwiek widziałem ( kumpel kupił i jak zobaczyłem co jest w srodku to ręce opadaja )słyszałem i nie chce juz oglądać wiecej tego .
Polecam blaupunkt gta400flash mam taki i wymiata .
Ogólnie to autko prezentuje sie na prawde fajnie felgi mi sie podobają i wydech tez ładny pozdro
BYŁ - PROBE 2.2GT 90' był od 2007 do 2009
I JEST ZNOWU 😍. Ta sama wersja, ten sam rocznik, to samo wyposażenie. Jest identyczny 😊
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

Tylko chyba nie bierzesz po uwage ze jeden jest tanszy a drugi znacznie drozszy, i nie kazdy moze przeznaczyc na muzyke, tyle kasy co ty
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
chemik_82
Posty: 35
Rejestracja: 2006-07-24 22:51
Galeria: viewtopic.php?t=9867
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: chemik_82 »

Witam! ten sprzęt co mam naprawde niezle daje ognia:) wiec nie bede nic zmieniał, bo juz teraz długo nie mozna jezdzic przy tak sporym nagłośnieniu, i nie wiem co chcesz od tego wzmacniacza, został wyregulowany pod częstotliwość radia, i oporu głośników i wyciąga całkiem niezle...co do futerka to...lubie duże koty:) i tak mi sie podoba. miała byc jeszcze podłoga, i góra nią obita ale stwierdziłem ze za duzo roboty i pomysł padł... jak komus sie podoba autko to niech pomysli nad kupnem:) bo za pare miesięcy bede szukał II...hehe pozdro
Czarny Ford Probe 2.2 GT '89 ...A jednak się kręci !... Galileusz
Awatar użytkownika
wacek
Posty: 176
Rejestracja: 2006-10-31 12:58
Galeria: viewtopic.php?t=14682
Lokalizacja: a z Lasu

Post autor: wacek »

chemik_82 pisze:bo za pare miesięcy bede szukał II...hehe pozdro
A mi pisałeś ze kupisz motor :P :lol:
"Polemika - w zależności od interlokutora może to być wymiana poglądów, wymiana ciosów lub wymiana ognia."
Awatar użytkownika
davidlive
Posty: 2849
Rejestracja: 2006-07-30 13:29
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10466
Lokalizacja: Polaniec
Kontakt:

Post autor: davidlive »

Qki G pisze:Tylko chyba nie bierzesz po uwage ze jeden jest tanszy a drugi znacznie drozszy, i nie kazdy moze przeznaczyc na muzyke, tyle kasy co ty
Zaznacze że ja dałem za swojego 120 zeta a ten co ma kolega kosztuje prawie 100 więc sam powiedz co sie bardzie opyla .
I ja go wcale nie krytykuje bo sam dostałem ostre słowa .
Ja chciałem go tylko ostrzedz ,nic poza tym , więc spokojnie panowie .

Chemik masz naprawde ładne autko !!!
Ostatnio zmieniony 2007-03-27 13:05 przez davidlive, łącznie zmieniany 1 raz.
BYŁ - PROBE 2.2GT 90' był od 2007 do 2009
I JEST ZNOWU 😍. Ta sama wersja, ten sam rocznik, to samo wyposażenie. Jest identyczny 😊
Awatar użytkownika
chemik_82
Posty: 35
Rejestracja: 2006-07-24 22:51
Galeria: viewtopic.php?t=9867
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: chemik_82 »

Kolego...ja dałem za wzmacniacz pare miesiecy temu prawie 600zł to nie wiem co ty masz na mysli za model...jak chcesz to wysle ci skanem papiery...i to nie jest to g... za przeproszeniem co sprzedaja na allegro... i dzieki za ostrzezenie...na razie mam w autku lekko ponad 104 db..hehe wiec jest głosno...pozdro
Czarny Ford Probe 2.2 GT '89 ...A jednak się kręci !... Galileusz
Awatar użytkownika
davidlive
Posty: 2849
Rejestracja: 2006-07-30 13:29
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10466
Lokalizacja: Polaniec
Kontakt:

Post autor: davidlive »

Jak ten pod nogami pasażera jest wart 600 zeta to ja nie wiem gdzie ty masz oczy ( uszy ) !!!
BYŁ - PROBE 2.2GT 90' był od 2007 do 2009
I JEST ZNOWU 😍. Ta sama wersja, ten sam rocznik, to samo wyposażenie. Jest identyczny 😊
Awatar użytkownika
chemik_82
Posty: 35
Rejestracja: 2006-07-24 22:51
Galeria: viewtopic.php?t=9867
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: chemik_82 »

Tyle kosztował mnie w Media Markt, we wrzesniu... a z reszta nie musze sie tobie tłumaczyc... a tak przy okazji, wywaliłbyś te pokrowce na siedzenia, bo wyglada środek jak w polonezie... i czekam na opinie co do wygladu a nie sprzetu jaki mam...ja tam moge miec nawet "jamnika" w aucie, to zalezy odemnie jakiego sprzetu Audio uzywam... koniec tematu
Czarny Ford Probe 2.2 GT '89 ...A jednak się kręci !... Galileusz
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

davidlive pisze: i co najgorsze wywal ten wzamacniacz (voicekraft ) najgorsze g... jakie kiedykowlwiek widziałem ( kumpel kupił i jak zobaczyłem co jest w srodku to ręce opadaja )słyszałem i nie chce juz oglądać wiecej tego .
BO szczerze to troche przesadziłeś z tym tekstem, nie wiedziąc co i jak.
CZasem jest lepiej najpierw sprawdzić, zobaczyć, wysłuchać, i ewentualnie wtedy krytykować
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
MISIEK
Posty: 813
Rejestracja: 2004-02-09 01:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: MISIEK »

Ojjjj davidlive....
davidlive pisze:Polecam blaupunkt gta400flash mam taki i wymiata .
i co Twoj wzmacniacz jest wart ? :D:D:D:D

Krytykujesz cudzy sprzet majac stara paść :P

Jak kupowac sprzet to juz cos konkretnego !

Chemik: masz naprawde sliczne autko :) jedyne co bym zmienil to felgi i juz bylo by mega !

A komentarzami davidlive sie nie przejmuj :D Zobacz na jego wspanialy czarno srebrny tuning ;]

Chemik: 600 zl wzmacniacz + skrzynia + kable... sam wzmacniacz nie jest tyle wart...

http://allegro.pl/item178310390_voice_k ... _m_ce.html

53zl :/

Na moje oko ma MAX 20 W ;]
Awatar użytkownika
davidlive
Posty: 2849
Rejestracja: 2006-07-30 13:29
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10466
Lokalizacja: Polaniec
Kontakt:

Post autor: davidlive »

to poczytaj co pisałem że autko jest super , felgi mi sie podobaja ogulnie super tylko ten wzmacniacz .
Po prostu ostrzegam ludzi przed badziewiem niczego na serio chemik na ciebie nie chce powiedziec ani sie kłucic bo po co .
Ma tu link i sam zobacz (zreszta ten sam co podał kolega) http://www.allegro.pl/item177816013_wzm ... ownia.html
Myśle ze ten pod nogami to własnie ten i jesli za niego dałes 600 to ja wymiękam.

Ludzie rozwalacie mnie , wiedzxiałem że jak napisze cos co sie nie spodoba to zaraz bedzie jadka i masz heheheh .
Chcesz dobrze to zaraz cie pojadą , napisze raz jeszcze auto ok , fele ok ( może podświetlenie nie za bardzo ale to nic ) .
Więc o co tyle krzyku ??? Ja tylko chciałem pomóc , bo wiem co to za sprzęt proste , pozdro koniec tematu
BYŁ - PROBE 2.2GT 90' był od 2007 do 2009
I JEST ZNOWU 😍. Ta sama wersja, ten sam rocznik, to samo wyposażenie. Jest identyczny 😊
Awatar użytkownika
MISIEK
Posty: 813
Rejestracja: 2004-02-09 01:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: MISIEK »

Na bank komplet kosztowal 600zl.. .moze nawet z radiem ;-)))

Twoj Blaupunkt jest o niebo lepszy od tego voicekrafta ale i tak slaby jak na skrzynie ;-)

Do samej skrzyni (juz malej) uzywam monobloku GTA 1300, w domu na lepsze czasy czeka GTA 470 ktorym chcialem zasilac 4 przednie glosniki (scene)
Awatar użytkownika
chemik_82
Posty: 35
Rejestracja: 2006-07-24 22:51
Galeria: viewtopic.php?t=9867
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: chemik_82 »

Chopaki...zobaczcie sobie ostatnie fotki jakie wkleiłem, tam niema zednego Krafta wiec nie wiem w czym problem...he? Mam nowy wzmacniacz od wrzesnia i kosztował wtedy 600zł, skrzynia z jakies 400zł a radnio Sony za jakies 300zł, hehe ale spod lady( jesli wiecie o co biega:)) Kraft był tam tylko miesiąc i to napewno jest badziew! Ale ten co mam jest konkret! Całe autko chciałem zachowac w stylu czarno-złotym... pomalowany został cały środek( zobaczcie stare fotki, a nowe). Felg nie zmieniam, bo tak jak pisałem na wakacje planuję kupic II:) pozdrawiam
Czarny Ford Probe 2.2 GT '89 ...A jednak się kręci !... Galileusz
Awatar użytkownika
MISIEK
Posty: 813
Rejestracja: 2004-02-09 01:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: MISIEK »

Chemik pochwal sie jaki masz wzmacniacz :)

I PRZYJEDZ NA ZLOT DO BOREK !!!!!!!
Awatar użytkownika
davidlive
Posty: 2849
Rejestracja: 2006-07-30 13:29
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10466
Lokalizacja: Polaniec
Kontakt:

Post autor: davidlive »

o to jest dobry pomysł .
Szkoda tylko że mnie nie będzie :cry: :cry:
BYŁ - PROBE 2.2GT 90' był od 2007 do 2009
I JEST ZNOWU 😍. Ta sama wersja, ten sam rocznik, to samo wyposażenie. Jest identyczny 😊
Awatar użytkownika
chemik_82
Posty: 35
Rejestracja: 2006-07-24 22:51
Galeria: viewtopic.php?t=9867
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: chemik_82 »

Dajcie juz na luz z tum wzmacniaczem, bo to juz mnie nie smieszy... dla mnie ku... starczy mocy muzycznej tyle ile jest...
Czarny Ford Probe 2.2 GT '89 ...A jednak się kręci !... Galileusz
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Mam nadzieje że w II nie będzie ocelota. :D
BTW. Chwalenie się kradzionym radiem to glupota. :?
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
chemik_82
Posty: 35
Rejestracja: 2006-07-24 22:51
Galeria: viewtopic.php?t=9867
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: chemik_82 »

Nie juz nie bedzie:) II bedzie orginalna bez przeróbek...jedynie moze zewnątrz, jakies fajne zderzaki:) II sama w sobie jest niezła wiec nie trzeba jej przerabiac, albo upiększac...A co do radnia to nie było kradzione tylko bez pudełka, spod lady hehe:P
Czarny Ford Probe 2.2 GT '89 ...A jednak się kręci !... Galileusz
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Co do radia to nie lubie właśnie szpanu kradzionymi radiami bo mi kiedyś zwineli radio :cry: Ale jak jest oki to luz. :wink:
II jest piękna w serii. Zderzaki dostępne u nas są paskudne więc będziesz miał ciężko. Chyba że sobie sam zrobisz coś dyskretnego.
No i fajnie że nie będzie ocelota. Bez obrazy ale mi się to jakoś z alfonsami kojarzy w samochodzie. :D :wink:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
davidlive
Posty: 2849
Rejestracja: 2006-07-30 13:29
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10466
Lokalizacja: Polaniec
Kontakt:

Post autor: davidlive »

Chemik dał cos ten stożek???
BYŁ - PROBE 2.2GT 90' był od 2007 do 2009
I JEST ZNOWU 😍. Ta sama wersja, ten sam rocznik, to samo wyposażenie. Jest identyczny 😊
Awatar użytkownika
chemik_82
Posty: 35
Rejestracja: 2006-07-24 22:51
Galeria: viewtopic.php?t=9867
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: chemik_82 »

No tak sobie syczyyyy fajnie, ale nie za głosno, ale fajny efekt, no i moze troszke lepiej wchodzi na obroty, tylko tyle, ale mocy to chyba nie podnosi...albo nie widze róznicy, a tak poza tym to fajnie wyglada... do wakacji musze sie jeszcze pomeczyc z jedynką :) hehe zart oczywiscie , potem II gen:) pozdro
Czarny Ford Probe 2.2 GT '89 ...A jednak się kręci !... Galileusz
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Ja sobie stożek odpuściłem bo mi się z LPG kłócił w poprzednim probku. Teraz mam inny silnik inne lpg ale stożka mi się chce założyć. Ale wrażenie dzwiękowe są oki ale nic pozatym. :wink:


Dwójka ma się rozumiećV6 :?: 8)
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”