klimek

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
Wojtecki
Posty: 925
Rejestracja: 2003-11-24 02:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje po małym co nieco

Post autor: Wojtecki »

Anonymous pisze:Jasne, zwłaszcza, że ci niektórzy /wróżbici,czarownice etc./ dysponują tunelem aerodynamicznym.
im zadne tunele nie sa potrzebne... ONI wiedza lepiej :-)
byl czarny 2,2 GT i... ktos go powyginal :-)
jest Jeep XJ 96', MT/R 31", snorkel, lift 3'i ciagle rosnie :-)
w powijakach T/A 5,7V8 ;-)
www.non-stop.waw.pl
Awatar użytkownika
klimek
Posty: 146
Rejestracja: 2004-01-26 21:42
Galeria: viewtopic.php?t=1563
Lokalizacja: Katowice

Re: Moje po małym co nieco

Post autor: klimek »

[quote="Anonymous"]Odczepcie się od tych drzwi. Przecież to tylny błotnik jest po małym
co nico i stąd inny kolor + brak listwy. Zgadłem ?

Brawo. Widze że ktoś tu ma jednak jakieś pojęcie o lakierowaniu.
Kto sie dobrze przyjrzy to zauważy że był malowany cały bok prócz tych drzwi których sie tak czepiacie. (choćby nawet po braku listew)
A różnica lakieru wynika z tego że ten świeży nie jest jeszcze po polerce
a więc tzw. cytryna.

Co do lewego boku to : idealny
klimek
Awatar użytkownika
klimek
Posty: 146
Rejestracja: 2004-01-26 21:42
Galeria: viewtopic.php?t=1563
Lokalizacja: Katowice

Post autor: klimek »

mikolaj pisze:no no ! prezentuje się całkiem nieźle! szczerze powiedziawszy myślałem, że będzie gorzej!
takie małe pytanko! czy z tymi drzwiami wszystko wporządku czy tylko optycznie przez ten niedobór czarnej listwy wykończeniowiej mi to tam nie pasuje?!

aha i takie jeszcze jedno małe pytanko odnośnie lusterek, bo widzę że masz te nieskładalne!
czy guma wykończeniowa pod drzwi (ta przy szybie) jest taka sama jak w przypadku tych składanych? bo zastanawiam się nad wymianą na takie właśnie! wg mnie wyglądają fajniej niż te składane!
Lusterka - szczerze to nie mam pojęcia z takimi lusterkami go kupiłem i nie wiem czy w tych składanych sprawa stoi tak samo

O drzwiach wyżej :)
klimek
Awatar użytkownika
Robercik
Posty: 89
Rejestracja: 2004-02-05 20:14
Samochód: Ford Probe 2.5 v6
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Robercik »

Generalnie nie specjalnie podoba mi sie 1 edycja ale po twoich lekkich poprawkach chyba zmienie zdanie!!!!!!
PROBE 2.5 V6 - Jeszcze do Ciebie wrócę. (Jak mówie tak robie, sprawdż:) Już niedługo moje nowe cacuszko na zdieciach:)
gg- 3006867
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”