inzynierek1982

Kolekcje fotek.
inzynierek1982
Posty: 19
Rejestracja: 2008-07-03 08:19
Galeria: viewtopic.php?t=14109

inzynierek1982

Post autor: inzynierek1982 »

Moje 2,5 GT
Zmiany:
-felgi arcasting blade 18 "
-hamulce przod tarcze 12" nawiercane
-sportowa kierownica swm
-pasy szelkowe 3 punktowe
-dolot bomz
-wydech remus
- dvd tv
-galka mieszek jacky
- a i jeszcze maly aerografik na klapce wlewu paliwa (moze teraz wszystko jasne)?????
w palnach :
-fotele kubelkowe
- bixenony
-rozporki kielichow
-drobna kosmetyka i na tym kończe
- no chyba ze jakies kolektorki ze stanów
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2008-07-11 00:43 przez inzynierek1982, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Flyke
Posty: 712
Rejestracja: 2006-10-18 22:00
Galeria: viewtopic.php?t=10424
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Flyke »

Świetny ;D jak ERO :) jak sie spisują te pasy ?? do czego je przymocowałes?
24v wykorzystane az do granic - BYłOOOOOOOOOOOOO
e46 z ....:) - JEsttttttttttt
Awatar użytkownika
Astro
Posty: 617
Rejestracja: 2007-05-02 22:42
Galeria: viewtopic.php?t=12878
Lokalizacja: Vault 101

Post autor: Astro »

Popraw rocznik :P
PS: co to takie duże metalowe koło aku?
Ford probe 2,5 KLZE
My definition is High Definition.
inzynierek1982
Posty: 19
Rejestracja: 2008-07-03 08:19
Galeria: viewtopic.php?t=14109

Post autor: inzynierek1982 »

pasy sa spoko zwijacze mocowane do zaczepow pasów tylnych ;tylko komfort przy wsiadaniu jak wiadomo; i nie chodzi mi o wyglad tylko wole sie dobrze przypiac jesli nie mam poduszki przed soba i moja pasazerka też :)

o co metalowe chodzi ??
Ostatnio zmieniony 2008-07-11 00:04 przez inzynierek1982, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
KASZCZU
Posty: 572
Rejestracja: 2004-12-29 16:48
Galeria: viewtopic.php?t=12249
Lokalizacja: Kraków

Post autor: KASZCZU »

hmm albo jestes zaawansowanym pasjonatem probe albo kupiles probka od takiego, widze dodany podlokietnik, spojler i stożek z US :-) A co do tych pasow... heh... wywal to :-p ani to ladne ani praktyczne ... a kierownica hmm ujdzie A Teraz zapraszam do siebie, zebys mogl zjechac mojego bodykita :-]
Awatar użytkownika
mario88
Posty: 152
Rejestracja: 2007-11-14 11:57
Samochód: Ford Probe 2.5 V6 24V
Galeria: viewtopic.php?t=12865
Lokalizacja: Świecie

Post autor: mario88 »

Świetny probek, bardzo mi sie podoba a felunek miodzio:) Pozdrawiam:)
FORD PROBE 2.5 V6 24V
Audi A6 Avant Quattro 2.5 V6 TDi S-line
Audi A3 1.9 Tdi 130ps
Pontiac Firebird 91 5.7 V8
Awatar użytkownika
S_H_A_D_O_W
Posty: 1448
Rejestracja: 2007-04-19 14:55
Galeria: viewtopic.php?t=14266
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: S_H_A_D_O_W »

Fajna sztuka, ciekawe fele, gratki za zadbana sztuke :D
...w niebie mnie nie chcą, a w piekle boją się, że nim zawładnę ...
Czarne 2.5V6 USA 92r
Awatar użytkownika
***Jacyn***
Posty: 96
Rejestracja: 2008-01-20 01:58
Galeria: viewtopic.php?t=13980
Lokalizacja: Iława

Post autor: ***Jacyn*** »

całkiem sympatyczne auto, ładny kolorek i fajne fele :)

Zapraszam do mojej galerii

Pozdrawiam :)
Black Ford Probe Ist Gen ... 2,2 GT ... '91 :)

*** http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic.php?t=13980 ***
*** http://pl.youtube.com/watch?v=fWWVU9GkwDc ***
Pamiętaj, nie jesteś naprawdę pijany, jeżeli jesteś w stanie leżeć na podłodze bez trzymania ! :)
Awatar użytkownika
samo zło
Posty: 159
Rejestracja: 2008-01-04 00:57
Samochód: Probe II 94 2.5, CBR 900RR
Lokalizacja: Ajdahooo

Post autor: samo zło »

Bardzo ładny probek ... :wink:
a skąd dokładnie jesteś bo widzę ze masz tablice RKL chętnie bym podjechał i zobaczył jak sprawują sie "nowe" hamulce :twisted:
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Masz takie same wentylki jak ja - zapraszam do mojej galerii :P :wink:

p.s. skończcie z tym zapraszaniem do swoich galerii bo to nie forum polskajazda :?


p.s. fajna sztuka, pozdrawiam
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
sziaba
Posty: 168
Rejestracja: 2008-04-23 20:29
Samochód: Skoda Octavia Scout
Galeria: viewtopic.php?t=13751
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: sziaba »

Probek całkiem fajny :wink: fele super pasują do autka =D>

Tylko jedna rzecz mi się nie widzi ten wąż od chłodnicy taki poskręcany obok bagnetu #-o

Pozdrawiam
Byl sobie Probe 2,5 V6 24v
Była sobie Mazda MX-5 NC
Jest Skoda Octavia Scout
Awatar użytkownika
jarsonik
Posty: 993
Rejestracja: 2007-07-22 12:03
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=13697
Lokalizacja: Białystok

Post autor: jarsonik »

interesuje mnie ta szara wtyczka przy skrzynce bezpieczników. do czego ona służy.
2,5 V6 Generation two. 93r. Czarna perełka
Piliście, to kto u was prowadzi samochód?? cruise control. hahahah
MISIEK: "żałuję tego, że tak Cię usunąłem.."
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Na plus wygląd z zewnątrz. Seria plus duża felga prezentuje się bardzo sympatycznie :wink:

Na minus:

- To co zrobiłeś z fotelami by te pasy tam wrzucić. Wogóle to nie prościej byłoby zamontować poduszkę niż jakieś głupio wyglądające pasy :?: Ciekawe jak się jeździ tym w czwórkę :lol:

- kierownica oraz gałka i mieszek Jacky #-o

- monitor wygląda beznadziejnie zamontowany w tym miejscu. Pisałem o tym przy audio Sotonki
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Autko z zewnątrz wygląda jak Ero :) Fajen felusie, no i 18 cali, jak u mnie :)

Pasy, hmmmm, popsułeś fotel i tyle :P

Pozdr
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
dyb
Posty: 484
Rejestracja: 2007-11-14 22:29
Galeria: viewtopic.php?t=12699
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dyb »

takie monitorki sa zdejmowane? bo to proszenie sie o strate szyby ;) chyba ze sie nie parkuje na miescie :roll:
Probe 2.0 94r. Euro // Honda Prelude IV gen
Obrazek
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Zapewne zdejmowane, ale kable pozostają :roll:
ObrazekObrazekObrazek
inzynierek1982
Posty: 19
Rejestracja: 2008-07-03 08:19
Galeria: viewtopic.php?t=14109

Post autor: inzynierek1982 »

moze i popsulem fotele ale i tak mi sie nie podobaja ;bez obrazy ale jak dla mnie to fotele na tlusciocha i brzydkie obicie materialowe; za jakis czas i tak pewnie je wywale :evil:
Awatar użytkownika
Astro
Posty: 617
Rejestracja: 2007-05-02 22:42
Galeria: viewtopic.php?t=12878
Lokalizacja: Vault 101

Post autor: Astro »

To ja je przygarnę na flaszkę... Zrobię sobie sofę do domu jak w TopGear, jeszcze tylko jakaś zepsuta fałka na stoliczek i śliczny komplet wypoczynkowy :P
Ford probe 2,5 KLZE
My definition is High Definition.
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Pieknie wyglada silniczek pod maska i lakierek :D

Za te hamulce to bym cie lal ale to juz wiesz z innego topiku.I sztacheta ci sie nalezy za wyglad proba w srodku.Po co te pasy takie udziwnione???Zastanawiales sie jak zadzialaja podczas wypadku czy tylko zalozyles tak sobie???Dla mnie to wyglada smiesznie(jak lejce dla konia).
A ta kiera to istnie z >>>> nie bede obrazal pewnego samochodu.Taka kiera dla mnie to wies tanczy i spiewa.(docenisz orginalna jak niedajboze zetkniesz nos kiedys z tym czyms zamiast kierki)Wtedy docenisz poduchy :D
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
inzynierek1982
Posty: 19
Rejestracja: 2008-07-03 08:19
Galeria: viewtopic.php?t=14109

Post autor: inzynierek1982 »

- trzeba pamietac ze poduszka bez zapietych pasow przyczynia sie do zwiekszenia niebezpieczenstwa ,pozatym pasy powinny byc prawidlowo zapiete nieposkrecane i na odpowiedniej wysokosci w przeciwnym wypadku moga prowadzic do polamania zeber

- w sportach motorowych i F1 nie stosuje sie poduszek gdyby byly one takie super bezpieczne napewno znalazlo by sie miejsce na te 2 kg; stosuje sie 6 punktowe pasy z centralna klamra ktore tez cos waza;

wniosek -sportowe pasy podwyzszaja bezpieczenstwo poprzez zwiekszenie powierzchni trzymania ciala oraz lepsze przyleganie do fotelela przyczynia sie do lepszej kontroli nad pojazdem

schemat: zmaina kierownicy z wielkiej jak w busie, zaslaniajacej tor jazdy na lepsza do prowadzenia i nie zaslaniajaca toru= lepsze pasy bezpieczenstwa = chyba logiczne
:evil:
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Ale walisz mi tu logika koles :D

Logiczne jest to ze jak spotkasz sie z drzewem to wyrzniesz nosem w ta extra bezpieczna kierownice.I bedziesz mial pomidora zamiast nosa.

Owszem pasy 4 punktowe sa spoko ale orginalne lub w orginalnych kubelkach a nie zamontowane jak u ciebie.Wniosek jest taki ze zamontowales cos co nie ma badan i atestu zadnego.Nie masz pojecia jak sie zachowa to w chwili wypadku.LOGICZNE????

dla Ciebie wszystko jest logiczne.obliczasz wartosc rzeczy na podstawie ich wielkosci.Pasy lepsze bo 4 punktoowe.To nic ze zamontowane jak w ciagniku.wazne ze 4 punktowe wiec twoim zdniem lepsze

Kiera tez lepsza bo mniejsza,niewazne ze bez poduchy i ze w razie wypadku skasujesz sobie pyszczek(przeciez pasy masz extra i cie ochronia).PS. w org jest regulacja polozenia kierki i nic nie musi zaslaniac.

zreszta przeciez Ty nie bedziesz mial wypadku bo masz super extra zestaw hamulcowy.Duza tarcza nawiercana pelny bajer.To nic ze na adapterach z warsztatu wujka henka ze klocki lapia 2/3 tarczy i ze wystepuja ogromne naprezenia.To nic ze nie ma oslony na wode itp. NIE SZKODZI prawda???przeciez wieksza jest i bedzie lepiej hamowac.

LOGICZNE prawda???

Ja Ci powiem jak ja to widze:
1 kupujesz kubelek sparko masz w nim zarabiste pasy itp -jest bezpiecznie
2 kupujesz sportowa kierke z miejscem na poduche lub zostawiasz stara ktora bedzie bezpieczna i wygodna(twoja pewnie byla po wystrzale ze ja wywaliles)
3 inwestujesz te najmniej 1500zl kupujesz fajne tarczki z zaciskami dopasowanymi do nich i pasujace do orginalnego mocowania.Jest bezpiecznie i wyglada fajnie.


Dla mnie wszystko jest to na pokaz co zrobiles.Moze laski na to leca ale nie ja.Pasy do dupy(niewiadomo czy bezpieczne i jak sie zachowaja w syt.awaryjnej)do tego z tylu proba nikt nie usiadzie.

kiera w stylu za szybcy za wsciekli(ale szpan jest)
hamulce wiecej komentarza nie trzeba

ale najwazniejsze ze jest LOGICZNIE czyli im WIEKSZE i WIECEJ tym LEPIEJ.

Acha zapomnialbym. Piszesz o tym ze przy niezapietych pasach poducha zlamie nos itp.Otoz kolego drogi po to sa pasy zebys je zapinal.


PS.zapytaj np.kocurka i nataniachu co sadza o poduszkach powietrznych w aucie(maja najwiekszo wiedze z nas)
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

inzynierek1982 pisze:- trzeba pamietac ze poduszka bez zapietych pasow przyczynia sie do zwiekszenia niebezpieczenstwa ,pozatym pasy powinny byc prawidlowo zapiete nieposkrecane i na odpowiedniej wysokosci w przeciwnym wypadku moga prowadzic do polamania zeber
To wie każdy i nic nowego nie wniosłeś.
- w sportach motorowych i F1 nie stosuje sie poduszek gdyby byly one takie super bezpieczne napewno znalazlo by sie miejsce na te 2 kg; stosuje sie 6 punktowe pasy z centralna klamra ktore tez cos waza;
A zauważyłeś może różnice w budowie bolidu a probe?? Jak myślisz w wypadkach formuły 1 wszyscy kierowcy ocaleli tylko dzięki pasom które są istotnym elementem bezpieczeństwa kierowcy czy coś jeszcze ma wpływ :D

schemat: zmaina kierownicy z wielkiej jak w busie, zaslaniajacej tor jazdy na lepsza do prowadzenia i nie zaslaniajaca toru= lepsze pasy bezpieczenstwa = chyba logiczne
:evil:
Ja sobie nawet kamerę na zderzaku zamontowałem bo jestem niewysoki a ta potężna kierownica mi całą szybę zasłania :mrgreen: W sumie jakby miała jeszcze z 5 otworów tobym dojazdówke wyrzucił z bagażnika.
No bez przesady z tą kierownicą #-o
A co do pasów to sorry ale jak zobaczylem jak to wszystko wymontowałeś tobym chyba wolał ich nie zapinać
Ostatnio zmieniony 2008-07-15 23:40 przez Dee Jay, łącznie zmieniany 2 razy.
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Flyke
Posty: 712
Rejestracja: 2006-10-18 22:00
Galeria: viewtopic.php?t=10424
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Flyke »

wątpię czy w tych pasach kolega wogole doleci do poduszki, kolega ma takie pasy w civicu i powiem wam ze to zdaje egzamin pasy trzymają cały czas przy fotelu, gdyby nie trzeba było haratać fotela to tez z chęcią bym je zamontował :)
24v wykorzystane az do granic - BYłOOOOOOOOOOOOO
e46 z ....:) - JEsttttttttttt
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Flyke a sprawdzaliscie jak trzymaja w chwili uderzenia dajmy na to 80KM/h w drzewo???Zamontujcie silniejszy naciag w seryjnych pasach i tez was beda trzymac przy foteku.

Przeciez to jest smieszne.Jak takie pasy bylyby bezpieczne to montowaliby seryjnie a ja cos takiego pierwszy raz widze na oczy :d
No sory widzialem sa w ofercie JACKY :D:D:D
Ostatnio zmieniony 2008-07-16 00:05 przez Ero, łącznie zmieniany 1 raz.
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
Awatar użytkownika
Flyke
Posty: 712
Rejestracja: 2006-10-18 22:00
Galeria: viewtopic.php?t=10424
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Flyke »

nie sprawdzaliśmy i nie mamy zamiaru, ale ...
przy standardowych pasach one sie kawałek rozwiną zanim Cie zablokują przy uderzeniu a te trzymają Cie przy fotelu, mocowanie takiego pasa jest solidniejsze niż seryjne bynajmniej w civicu , natomiast same pasy wykonane są z takiego samego materiału jak seria.Jedyne czego można by sie tam obawiać to tego ze wyrwane zostanie mocowanie z budy ale w takim wypadku seryjny pas tez by sie do niczego nie nadawał
24v wykorzystane az do granic - BYłOOOOOOOOOOOOO
e46 z ....:) - JEsttttttttttt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”