tylko 25.v6

Gość

Post autor: Gość »

Raf pisze:A świstak siedzi i zawija je w te sreberka... :lol:

EOT
git :!: :lol: :lol: :lol: :1111_ok:
Gość

Post autor: Gość »

Robert_Jakubek pisze:I WKORWIA MNIE JAK KTOS PISZE ZE MAXA PALI 13.
Robercie_Jakubek -> jeszcze jedno obejście ocenzurowanych przekleństw i twoje wszystkie posty w tym temacie zostaną usunięte przez admina. Osobiście się o to postaram. Nie rób bydła :!: :evil:
Gość

Post autor: Gość »

Wojtecki pisze:to kawalek Twojego pierwszego postu:
Robert_Jakubek pisze:jak ktos chce mi powiedziec ze probiak 25.v6 przy ostrej jezdzie po miescie do tego zima nie wezmie nigdy 15 litrow to jes klamca albo nie ma pojecia co to ostra jazda
a to ostatniego:
Robert_Jakubek pisze:I WKORWIA MNIE JAK KTOS PISZE ZE MAXA PALI 13.
1. Cos Ci sie z pietnastki, trzynastka zrobila...
2. Uznaje sie, ze jak ktos pisze wielkimi literami, to krzyczy a mysle, ze w rzeczowej dyskusji nie ma na to miejsca.
3. Na tym forum staramy sie unikac wulgarnych slow (jesli juz musisz, to pisz je poprawnie - powinno byc "u"... fakt, ze wtedy system Ci je wytnie.
4. Jak pojawiasz sie w nowym towarzystwie, to na wstepie wszystkich nie obrazaja jesli to robisz, to nie licz na brak zdecydowanej reakcji...
5. Moglbym wyliczac dalej ale mi sie juz nie chce...
PISZE WIELKIMI LITERAMI PONIEWAZ JESTEM TERAZ U KOLEGI A ON MA POPSUTA KLAWE, A CALY TEN TEMAT ROZPOCZOLEM PROBUJAC ODPOWIEDZIEC NA TEMAT "TRUDNY WYBOR, A STANU MOJEGO NIEDAWNO ZAKUPIONEGO AUTKA NIE POTRAFIE OKRESLIC LAGODNIEJ (MOGLEM KUPIC PROBE ZA 10 000 Z USZKODZONYM MOTORKIEM A KUPILEM ZA 17 000 TEZ Z USZKODZONYM MOTORKIEM ALE DOBRZE PRZYSZYKOWANYM) GENERALNIE NA CODZIEN NIE NALEZE DO OSOB WULGARNYCH POPROSTU NIE POTRAFIE INACZEJ ODDAC MOICH UCZUC W STOSUNKU DO PANA KTORY MNIE TAK ZALATWIL ALE MYSLE ZE W NIEDALEKIEJ PRZYSZLOSCI NIE BEDZIE SIE CIESZYL Z TAKIEGO NUMERU JAKI MI ZROBIL . POZDRAWIAM!!!
Gość

Post autor: Gość »

BIENIAS pisze:
Robert_Jakubek pisze:I WKORWIA MNIE JAK KTOS PISZE ZE MAXA PALI 13.
Robercie_Jakubek -> jeszcze jedno obejście ocenzurowanych przekleństw i twoje wszystkie posty w tym temacie zostaną usunięte przez admina. Osobiście się o to postaram. Nie rób bydła :!: :evil:
OKI DOKI NIE MA SPRAWY. PRZEPRASZAM TO NIE DO KONCA MIALO TAK BYC ALE SKORO JUZ TAK WYSZLO TO TRUDNO POPRWIE SIE :oops:
Gość

Post autor: Gość »

Wojtecki pisze:to kawalek Twojego pierwszego postu:
Robert_Jakubek pisze:jak ktos chce mi powiedziec ze probiak 25.v6 przy ostrej jezdzie po miescie do tego zima nie wezmie nigdy 15 litrow to jes klamca albo nie ma pojecia co to ostra jazda
a to ostatniego:
Robert_Jakubek pisze:I WKORWIA MNIE JAK KTOS PISZE ZE MAXA PALI 13.
1. Cos Ci sie z pietnastki, trzynastka zrobila...

JA WLASNIE TWIERDZE ZE JAK ZACZNIE MU SIE DOKLADAC W MIESCIE TO WEZMIE CONNAJMNIEJ 15 A NAWET WICEJ A NIEKTORZY KLUBOWICZE W ODPOWIEDZIACH DO TEMATU TRUDNY WYBOR SUGERUJA ZE NIE MA MOZLIWOSC ZEBY 2.5 SAPLIL WIECEJ NIZ 13 LITROW I TO MNIE WLASNIE WKURZA :newcolor:
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

No to teraz ja dowale :!:

Kur..de Robert_Jakubek wszystkich posty zacytowal a mojego zandego :cry: :twisted: ....no olał mnie, normalnie mnie olał :wink: :P i do tego nie chce zapisac sie do bractwa najsympatyczniejszych piwoszy wchodzacych do UE :D
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
t0mpre
Posty: 695
Rejestracja: 2003-03-07 19:12
Samochód: brak
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: t0mpre »

wingerman pisze:... i do tego nie chce zapisac sie do bractwa najsympatyczniejszych piwoszy wchodzacych do UE :D
ale ze so chozi karwia.. sssnami sie nie napije? z nami!?

wingus trzymaj mnie.. :P :lol: :idea: :idea:
czas jest po to zeby wszystko nie dzialo sie jednoczesnie
Awatar użytkownika
Robercik
Posty: 89
Rejestracja: 2004-02-05 20:14
Samochód: Ford Probe 2.5 v6
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Robercik »

BIENIAS pisze:Winger -> sie wie !!! ja również proponuję browarki na zlocie a z Robertem Jakubkiem też się stuknę (mam nadzeję że przyjedzie do Turawy nas poznać) i od razu mu wyjaśnimy dlaczego nie warto się z Tobą ścigać. :wink: Proponuję zakończyć ten temat - jest tu już parę wątków (wyścigi, silniki, obroty, zloty ...)
SPOX LUZIK PANOWIE
Przylaczam sie !!!! Wicemistrzowi kraju zwracam honor !!!! Zreszta juz na poczatku moich odpowiedzi( na byc moze zartobliwe prowokacje )zaznaczylem ze jesli np. posiada licencje, a tak jest to robie to co teraz zrobilem(czyli zwracam honor) :oops: ale to i tak nie powod zeby wyzywac nowych czlonkow od mistrzow prostej....... J Tym razem to ja proponuje zamkniecie tematu ktory rownierz ja nieopatrznie rozpoczolem!!! To miala byc tylko odpowiedz na pytanie czy wybrac 2.5 czy 2.0 Pozdrawiam wszystkich klubowiczow goraco!!!!! I mam nadzieje ze reszte ewentualnych niejasnosci rozpatrzymy na jakims zlociku!!!!!!!!
PROBE 2.5 V6 - Jeszcze do Ciebie wrócę. (Jak mówie tak robie, sprawdż:) Już niedługo moje nowe cacuszko na zdieciach:)
gg- 3006867
Awatar użytkownika
Robercik
Posty: 89
Rejestracja: 2004-02-05 20:14
Samochód: Ford Probe 2.5 v6
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Robercik »

wingerman pisze:No to teraz ja dowale :!:

Kur..de Robert_Jakubek wszystkich posty zacytowal a mojego zandego :cry: :twisted: ....no olał mnie, normalnie mnie olał :wink: :P i do tego nie chce zapisac sie do bractwa najsympatyczniejszych piwoszy wchodzacych do UE :D
Nie powiedzialem ze sie nie napije tylko ze osobiscie bardziej preferuje wodeczke ale zimne piwko w tak goracej atmosferze jest jak najbardziej wskazane !!! :D :arrow: :slon:
A samego Wingermana nie smial bym nawet probowac lekcewazyc!!! :1111_ok:
Ostatnio zmieniony 2004-03-24 17:56 przez Robercik, łącznie zmieniany 1 raz.
PROBE 2.5 V6 - Jeszcze do Ciebie wrócę. (Jak mówie tak robie, sprawdż:) Już niedługo moje nowe cacuszko na zdieciach:)
gg- 3006867
Awatar użytkownika
DUKE
Posty: 637
Rejestracja: 2003-03-24 10:42
Galeria: viewtopic.php?t=3451
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: DUKE »

Tzn. wiesz co to nie jest wyzywanie ...albo cos podobnego...poprostru to sa zarty :!: poznasz chlopakow na zlocie...i bedziesz smial sie z takich topicow...ale jestem za zakonczeniem tematu...
pozdrawiam
DUKE(CiNeK) PROBE 2,2GT :(:(:( BYL KIEDYS PIEKNY :(:(:( TERAZ 2gen 2,5 V6 :) :D
ObrazekObrazekObrazek <br>
<b><center>Stara miłość nie rdzewieje :):)</b>
Awatar użytkownika
Tomi
Posty: 285
Rejestracja: 2004-02-19 14:24
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: Tomi »

DUKE - amen.....
Robert - pax miedzy chrzescijany :) Powaznie wpadnij na zlocik :)
PROBE 2,2 GT '91 /lekko dlubniety/
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Robert_Jakubek
A wicemistrza kraju nie smial bym nawet probowac lekcewazyc!!!
Przylaczam sie !!!! Wicemistrzowi kraju zwracam honor !!!!
Robercie_Jakubek nie krzycz tak, nie krzycz, bo wszyscy uslysza.
Ja nie jestem Guru i nie chce nim byc, jestem wingerman a nie jakis wicemistrz kraju :!:
Starszy czlowiek, zramolaly ale jeszcze moze ;)
Wyczysc tego wicemistrza z tych postow i zastap go moim nickiem, bedzie ladniej i bez przepychu.

A browarka jak zdazylem sie zorientowac to jeszcze sie napijemy i to jak sadze juz w Turawie. :)
Ostatnio zmieniony 2004-03-24 18:13 przez wingerman, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
Robercik
Posty: 89
Rejestracja: 2004-02-05 20:14
Samochód: Ford Probe 2.5 v6
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Robercik »

A browarka jak zdazylem sie zorientowac to jeszcze sie napijemy i to jak sadze juz w Turawie. :)[/quote]
Wchodze w ten temacik!!!!!!!! :lol:
PROBE 2.5 V6 - Jeszcze do Ciebie wrócę. (Jak mówie tak robie, sprawdż:) Już niedługo moje nowe cacuszko na zdieciach:)
gg- 3006867
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Spoko, wiec zgodnie z regolami zapisywania jakie znajdziesz tu (pisane na czerwono): http://www.probe.kim.pl/forum/viewtopic ... 4674#14674

Zadeklaruj swoj przyjazd do Turawy 1-3 maja http://www.probe.kim.pl/mapa/
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
RED
Posty: 53
Rejestracja: 2004-03-23 04:36
Samochód: brak

Post autor: RED »

PROBE + GAZ = KABOOOOOooooooooooM....!!!!!!
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

RED pisze:PROBE + GAZ = KABOOOOOooooooooooM....!!!!!!
yyyyyyyyyyy.............. :?: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Awatar użytkownika
strober
Posty: 1338
Rejestracja: 2003-01-30 13:09
Samochód: none
Galeria: viewtopic.php?t=7957
Lokalizacja: Kraków

Post autor: strober »

Red napisal:
PROBE + GAZ = KABOOOOOooooooooooM....!!!!!!
aaaaaahhhhhhhhhhhhhh :roll: :roll: :evil:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Był 2.0 16V
był 2.5 V6
Awatar użytkownika
strober
Posty: 1338
Rejestracja: 2003-01-30 13:09
Samochód: none
Galeria: viewtopic.php?t=7957
Lokalizacja: Kraków

Post autor: strober »

Podsumowanie wszystkich postów:
Kazdy reflektuje na 2.0 bądź 2.5 litra -piwka/wódzi :!: Czy tak :?:
Najlepiej w Turawie sprawdzić kto jaką ma pojemność :shock: ,jak szybko wchodzi na wysokie obroty :roll: i na czym lubi śmigać(piwko/wódzia) :!:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Był 2.0 16V
był 2.5 V6
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Dokladnie Strober, tak jak napisales i do tego mozna sprawdzic jak dlugo sie wytrzyma na tych obrotach :)
Sa jednak niebezpieczenstwa np.:
Loty na niskim pulapie, haft wzdluzny, poprzeczny czy mozaikowy heh... i wiele innych. :D
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Gość

Post autor: Gość »

wingerman pisze: Loty na niskim pulapie, haft wzdluzny, poprzeczny czy mozaikowy heh... i wiele innych. :D
hehe są jeszcze hydrantowe, panoramiczne i pulsacyjne :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

No i jeszcze ZERWANE WIĘZI łączące ciało i umysł.
Wiesz to doskonale :twisted:
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Mardok
Posty: 138
Rejestracja: 2009-05-30 18:33
Samochód: Ford Probe II EURO - 93, 2.5 V6
Galeria: viewtopic.php?t=18604
Lokalizacja: Czerwieńczyce, taka wieś niedaleko Kłodzka xDD

Re: tylko 25.v6

Post autor: Mardok »

A ja sobie cosik od siebie napiszę, że mi odcina równiutko przy 8 tysiaczkach, sprawdzałem na postoju, więcej niż 6 nie opłaca się kręcić bo masakryczny spadek mocy wg mnie i mojej Probaski, szanujcie swoje autka to i one będą szanować was xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.5 V6 KL”