Potrzebny pasjonat do renowacji 1Gt

Awatar użytkownika
DeViL268
Posty: 87
Rejestracja: 2009-04-30 16:40
Samochód: Ford Probe 2.2 GT
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Potrzebny pasjonat do renowacji 1Gt

Post autor: DeViL268 »

Witam. Plan jest taki. Autko ma byc cud miod malinka. Pokolei tak. Najpierw silnik, jakis taki co ma pojezdzic do konca mojego zywota badz zmiana na troszke mocniejszy. Nastepnie instalacja gazowa ale to juz nie wymagam od was. Nastepnie trzeba sprawdzic turbinke i plus zrobienie na nowo calego wydechu. Praca by wygladala nastepujaco przychodzi 10 wrzesnia oddaje Ci auto a ty robisz silnik. Zrobisz to ja podjezdzam i odbieram autko oczywiscie place wczesniej ugadana kase. Przychodzi nastepny 10 i jazda z kolejnym etapem. Co do kasy jaka bede wyplacac to nie moge sie okreslic ale nie bedzie to zly zarobek. Okresle sie tak. Chce przeznaczyc fundusz w wysokosci 10 tys zl na remont badz tuning Proba. Do tego trzeba wliczyc nowe swiatelka oprawkowe skoreczka w srodku wygluszenie i montaz audia, zmiana podswietlenia w srodku oraz zegarow. Licze na powazne oferty u doswiadczonych probiarzy. Do tego jeszcze wymiana zamkow oraz zamontowanie jakiegos konkretnego alarmu. Jesli ktos ze slaska jest zainteresowany prosze o kontakt. Jak co to okolice Jastrzębia Zdroju. Powiem krotko... moje pieniadze, twoje umiejetnosci.
Mistrz improwizacji.
Awatar użytkownika
Mr. Cynk
Posty: 3325
Rejestracja: 2003-09-14 22:41
Samochód: Pontiac TransAM 350'
Lokalizacja: W-M UE

Re: Potrzebny pasjonat do renowacji 1Gt

Post autor: Mr. Cynk »

Jako "doświadczony probiarz" mogę ci z całą odpowiedzialnością napisać iż zupełnie poważnie rzecz biorąc to Twoja oferta jest nieco niepoważna.

skóra w środku ---> to jakieś 4500-6000
remont silnika ---> jeśli ma być na nowych częściach a nie ze szrotu to jakieś 1500-2000pln nie licząc turbiny
instalacja gazowa? -----> jedyna sensowna to sekwencja pod Turbo więc jakieś 2500 lub wyżej.
cały nowy wydech jeśłi ma być z jajem to pójdzie na pewno kolejny 1000pln
nie wiem jaka kasa za "światełka oprawkowe" zmianę podświetlenia zegarów i wymiana zamków ale
audio to będzie kolejne 1500pln lub lepiej
a alarm następne 200-500pln jak nic.

w takim budżecie to potrzebujesz filantropa - sponsora a nie pasjonata do renowacji.
a jak blacharka?
bo chyba od tego się renowacje zaczyna.....


o jakimkolwiek zarobku za robociznę to już tutaj trudno wspominać.
matfiej18
Posty: 24
Rejestracja: 2010-01-22 17:25
Samochód: probe 2.5 v6
Lokalizacja: sandomierz

Re: Potrzebny pasjonat do renowacji 1Gt

Post autor: matfiej18 »

witam powiem na wstepie ze prowadze lakiernie oraz warsztat i zajmowalem sie takimi autami i takie ceny jak ci pisza na czacie to mozna wsadzic miedzy bajki . Robiłem centralny zamek oraz alarm wraz z odnowieniem podłogi oraz wymiana zegaró itp. moge tyle powiedziec ze remont taki jak przeprowadzilem to miesciel sie w 1700 zł oczywiscie z czesciemi . Lecz ja nie pochodze z twoich okolic i chyba nie bedzie ci to na reke .pozdrawiam
Awatar użytkownika
cacek
Posty: 1378
Rejestracja: 2006-01-12 16:54
Samochód: Wołowina
Galeria: viewtopic.php?t=8555
Lokalizacja: Police

Re: Potrzebny pasjonat do renowacji 1Gt

Post autor: cacek »

matfiej18 pisze:witam powiem na wstepie ze prowadze lakiernie oraz warsztat i zajmowalem sie takimi autami i takie ceny jak ci pisza na czacie to mozna wsadzic miedzy bajki . Robiłem centralny zamek oraz alarm wraz z odnowieniem podłogi oraz wymiana zegaró itp. moge tyle powiedziec ze remont taki jak przeprowadzilem to miesciel sie w 1700 zł oczywiscie z czesciemi . Lecz ja nie pochodze z twoich okolic i chyba nie bedzie ci to na reke .pozdrawiam
:lol: :lol: :lol: przepraszam za offa :wink:
"...Jedni będą mnie szanować, drudzy znienawidzą..."
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: Potrzebny pasjonat do renowacji 1Gt

Post autor: resko »

matfiej18 pisze:witam powiem na wstepie ze prowadze lakiernie oraz warsztat i zajmowalem sie takimi autami i takie ceny jak ci pisza na czacie to mozna wsadzic miedzy bajki . Robiłem centralny zamek oraz alarm wraz z odnowieniem podłogi oraz wymiana zegaró itp. moge tyle powiedziec ze remont taki jak przeprowadzilem to miesciel sie w 1700 zł oczywiscie z czesciemi . Lecz ja nie pochodze z twoich okolic i chyba nie bedzie ci to na reke .pozdrawiam
A skąd jesteś kolego?
Awatar użytkownika
DeViL268
Posty: 87
Rejestracja: 2009-04-30 16:40
Samochód: Ford Probe 2.2 GT
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Potrzebny pasjonat do renowacji 1Gt

Post autor: DeViL268 »

Blacharka jest w dobrym stanie. Wszystko juz poprzdni wlasciciel robil i sprawdzal wiec nie mam sie czego obawiac. Narazie zainstalowalem nowa instalacje gazowa bez butli ( 1300zl) sekwencja z wiekszym komparatorem czy jakos tak do 300 Km. Audio tez wpadlo oraz zostaly wymienione zamki plus alarm. ZOstaje mi reszta czy najpowazniejsze remonty. Narazie wszystko stoi bo pakuje sie w kredycik mieszkaniowy a za tym idzie naprawde gruuuuba kasa.
Mistrz improwizacji.
Awatar użytkownika
Patryk-
Klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 2008-07-13 18:30
Samochód: 2.2 GT 92r... niebawem w remoncie ;]
Galeria: viewtopic.php?t=14552
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (stojadła)

Re: Potrzebny pasjonat do renowacji 1Gt

Post autor: Patryk- »

DeViL268 pisze:Narazie wszystko stoi bo pakuje sie w kredycik mieszkaniowy a za tym idzie naprawde gruuuuba kasa.
żeby tylko nie stanęło :cry:
nie ma zdjęć bo się nie da wstawić :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia komercyjne”