dodatkowe klamoty do audio w jedynce

Awatar użytkownika
Gacek Wrocław
Posty: 405
Rejestracja: 2003-09-24 17:17
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

dodatkowe klamoty do audio w jedynce

Post autor: Gacek Wrocław »

hej

mam jedyneczke z radiem Clarion (oryginalnym) nie mam pozostasłych klamotów czyli wzmacniacza pod fotelem i subwoofera z tylu.
Mam pytanie - czy jak uda mi się te elementy kupić, czy są w aucie kable itp. do których to powpinam?
Czy musi być inne radio, czy ktoś coś takiego robił??
Awatar użytkownika
V-incent
Posty: 73
Rejestracja: 2003-12-21 22:13
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: V-incent »

Hej Gacek! Jeśli masz głośniki podłączone bezpośrednio do wzmacniacza z radia to pewnie nie ma drugich kabli idących od głośników w stronę fotela gdzie miałby się znajdować wzmacniacz, nie wiem jak było wcześniej u Ciebie, czy było jakieś inne audio? fabryczne? A tak w ogóle jak chcesz się bawić w instalację to najlepiej położyć nową, z dobrymi kablami sygnałowymi i głośnikowymi bo te fabryczne są lekko mówiąc słabe, to samo głośniki. Jak kupisz oryginalny wzmacniacz i okaże się, że faktycznie nie masz żadnych kabli pod fotelem to wydaje mi się że będzie problem z jego podłączeniem bez oryginalnej kostki, poza tym oryginalny wzmacniacz ma pewnie taką samą albo i mniejszą moc od twojego obecnego radia więc ja bym się w taki układ nie bawił. Jak chcesz to mogę Ci podać namiar na gości we Wrocku, którzy niedużo biorą za wymianę całej instalacji w aucie, sam z resztą będę się niedługo wybierał do nich z tym zleceniem. Pozdrawiam[/code]
PROBE GT '95 USA electric blue
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

Ja mam wzmacniacz pod siedzeniem ale nie mam subafora. Jednak mam wiązke instalacyjną pod niego i wzmacniacz do niego, więc przypuszczam że Ty też powinieneś mieć.

Oryginalne radio Clarion??? czy oby napewno masz oryginalne?? w sumie to nigdzie na nim nie pisze że to clarion.
Probe 2.2 GL 89'
Se Enzo Ferrari sarebbe dell'opinione che una macchina è solo una macchina, non costruisca Ferrari. E Ferrari è non una macchina solo. È opera d'arte!
Awatar użytkownika
Gacek Wrocław
Posty: 405
Rejestracja: 2003-09-24 17:17
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Gacek Wrocław »

napewno oryginalne - mam nawet instrukcje do niego w ksiazeczce do mojego probka.
Awatar użytkownika
Mr. Cynk
Posty: 3325
Rejestracja: 2003-09-14 22:41
Samochód: Pontiac TransAM 350'
Lokalizacja: W-M UE

Post autor: Mr. Cynk »

.
Ostatnio zmieniony 2009-06-19 14:08 przez Mr. Cynk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

:lol: Ja mam orginalne z probe III generacji przy czym gdy włożyłem kable w gniazda to nic nie chciało grać. Musiałem trochę kable we wtyczkach poprzekładać bo nic nie pasowało oprócz kabli glośnikowych.
radyjko można zobaczyć na "preformance probe" w galerii.
Może macie przypakowo opis wyjść do takiego radyjka.
Pozdrawiam.
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
Awatar użytkownika
V-incent
Posty: 73
Rejestracja: 2003-12-21 22:13
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: V-incent »

a jak wygląda Probe III generacji :?: :shock:
PROBE GT '95 USA electric blue
Gość

Post autor: Gość »

V-incent pisze:a jak wygląda Probe III generacji :?: :shock:
Cougar miał być następcą Probe II gen. ale myślę że po prostu Andrzejowi się poklikało za dużo :wink:
Awatar użytkownika
Jedrek
Posty: 1134
Rejestracja: 2004-06-24 10:19
Samochód: Igen 1992 2,2GT
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Jedrek »

Sorry!
Zapomniałem dodać że chodzi o to radyjko ktore można zobaczyć w galerii. Chodziło tylko o to jak wygląda, a nie gdzie zostało zamontowane. :oops:
Fioletowy FORD PROBE I czywiście GT + LPG OMVL DREAM XXIN:):):):):)
Yamaha Xj 550 `83
Kawasaki ZZR600 `98
był: † Black Ford Frobe 2,2 Turbo GT `92 + LPG OMVL DREAM XXIN † A.D. 08.12.2006 Death! ;(
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

Cynki pisze:jest jest Karol.

Ja mam też Clariona.
też mam tzn. miałem oryginalne ale nie zauwałyżem że to clarioon :).
Teraz za to mam Alpine + zmieniarka :). Fajna sprawa.
Probe 2.2 GL 89'
Se Enzo Ferrari sarebbe dell'opinione che una macchina è solo una macchina, non costruisca Ferrari. E Ferrari è non una macchina solo. È opera d'arte!
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”