Obrotomierz Ford Probe II nie dziala
: 2026-06-19 14:59
Witam.
Otoz mam problem,nie dziala obrotomierz w probku,silnik 2.0 16v II generacja, byl wyjmowany aparat,i zalozony tak jak powinno byc, kable cale,wtyczki tez,silnik pracuje elegancko,tylko ta sknera przestala dzialac.
Macie jakies pomysly?
Otoz mam problem,nie dziala obrotomierz w probku,silnik 2.0 16v II generacja, byl wyjmowany aparat,i zalozony tak jak powinno byc, kable cale,wtyczki tez,silnik pracuje elegancko,tylko ta sknera przestala dzialac.
Macie jakies pomysly?