chłodnica

Awatar użytkownika
philipe
Posty: 174
Rejestracja: 2004-05-31 10:43
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

chłodnica

Post autor: philipe »

mam nieoryginalną chłodnicę w moim aucie i są w niej 2 czujniki 1-do góry i 2-na dole i w związku z tym mam pytanie czy w oryginalnej chłodnicy też są? a jeżeli tak to do czego służą?
Obrazek Obrazek Obrazek
89r. 2.2 GT (I) USA
Awatar użytkownika
piotrek
Posty: 793
Rejestracja: 2004-06-22 18:33
Samochód: brak
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: piotrek »

w orginale są dwa jeden u góry ale nie mam pojęcia do czego i drugi na dole prawdopodobnie załancza wentylator niech mnie ktoś poprawi jeżeli tak nie jest :wink:
Mechanika samochodowa
Pranie czyszczenie tapicerek
Awatar użytkownika
JAZDA-PRZEMO
Posty: 140
Rejestracja: 2003-03-21 13:46
Samochód: Kiera/ silnik /4 kola /Jazda
Lokalizacja: Czestochowa/Berlin

q

Post autor: JAZDA-PRZEMO »

Witam w orginalnej chlodni od proba jest tylko jeden czujni jesli masz chlod od mazdy masz dwa
JAZDA NA MAXA IM BACK
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

W probie są i dwa czujniki i jeden. Zależy to od tego jaką masz wersję. Jeden na dole (załącza wentylator) drugi u góry po lewej stronie korka. Jeśli Twój probek był wyposażony w Overhead Console i Trip Computer to czujnik powinien być. Nie wiem co pokazuje bo go nie mam ale przypuszczam że niski poziom płynu.
Probe 2.2 GL 89'
Se Enzo Ferrari sarebbe dell'opinione che una macchina è solo una macchina, non costruisca Ferrari. E Ferrari è non una macchina solo. È opera d'arte!
Awatar użytkownika
philipe
Posty: 174
Rejestracja: 2004-05-31 10:43
Samochód: brak
Lokalizacja: Opole

Post autor: philipe »

tak właśnie przypuszczałem że tu chodzi o wysokość płynu w chłodnicy, ale wolałem się upewnić - dzięki...
Obrazek Obrazek Obrazek
89r. 2.2 GT (I) USA
ODPOWIEDZ

Wróć do „2.2 R4 Turbo”