Sqad

Kolekcje fotek.
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Ja nie chce kombi, widze że nie widzisz o co w tej całej zabawie chodzi. Sztandarowy model RS4 wychodził tylko w kombi. Ja z niego zrobie małego potwora, na pierwszy ogień idą mapy wtrysków z rs'a które 280 robią 313km, dalej cooler większy (rs ma bodaj dwa) - oczywiście nie widoczny. Dalej idą większe turbiny dobry bov hks dla podkreślenia efektu, gwintowane zawieszenie, albo jakiś kit utwardzonych mcpersonów. Wydech z rs'a fabryczny jakiś, albo coś dopasowanego ale cichego. Zderzaki od RS'a
4 łapy i nie ma ... we wsi na cwiartke. Z zewnątrz może dorzucę jeszcze bagażnik na rowery co by zmylić troche przeciwnika.
Subaraki są wciągane na śniadanie i to w fabryce, s2000 w porównaniu z tym to zabawka na weekendy dobra jako drugi samochód.
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

W takim rzie Sqadziu zwracam honorek i powodzenia w dążeniu do celu :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Dzieki :D .

Będzie wyścigowy banan Yupi :D
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Sorka Sqad ale moim zdaniem wóz powinien wyglądać tak jak jeździ a ta audica nie wygląda zwykła sylwetka i bryła jak 1000 innych aut. Na twoim miejscu z takim budżetem to zrobił bym 500-600 konne 3000GT a takie cudo to twoją audice fryka aż miło :wink: Ale to tylko moja prywatna sugestia :wink: :D
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
TYKWA
Posty: 1296
Rejestracja: 2005-04-03 18:31
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=6180
Lokalizacja: polska

Post autor: TYKWA »

Zgadzam sie z Bogdanem , tyle ze zamienilbym 3000 na np RX-7 gdzie juz na wyjsciu masz podobne przyspieszenie, a poza tym kombi jest kombi i moze miec i 4s ale bedzie kombi.

a z taká kasá jaká zaplacisz Sqad za swój projekt wyczarujesz wiekszego potworka chocby z RX , który lyknie Twoje Audi , chocby ze wzgledu na naped 4x4 ( 4 lapy to wiesz co Ci mogá na cwiartké :wink: )
byl sobie Probek 2.5 - R.I.P - 01.05.08 :-(Obrazek
Awatar użytkownika
Bartekk
Posty: 141
Rejestracja: 2004-10-17 15:13
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=10629
Lokalizacja: Tarnów/Mullingar, Irlandia

Post autor: Bartekk »

MYK ta audica ma 4x4 :) a tak wogule jesli sie dobrze orientuje to Audi s4 było jednym z najlepszych aut w swojej klasie na ćwiartke w Polsce....
był 2.0 USA 93r
jest Passat TDI Sport 170KM 2003r
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Witam,

Sqad jeśli chcesz zakładać bagażniki dachowe dla zmylenia przeciwnika to chyba powinieneś założyć zderzaki z wersji najuboższej, a nie z RS?

Ogólnie szkoda, że zrezygnowałeś z coupe. Z tego co pamiętam zawsze byłeś fanem jazdy po zakrętach - Audi nie da Ci tej frajdy i wiem co mówię, bo jak już pewnie pisałem wielokrotnie - kumpel miał S4 z salonu a obecnie ma RS4 - oba miał kombiacze i zawsze skarżył się na zakręty - za duże budy. Na prostej za to te auta były bardzo szybkie, szczególnie nowe RS4 :-)

Chłopaki zapomnieliście o Suprze? :) Ma silnik który można dłubać po oporach i nic się nie dzieje. RX-7 jest cholernie problematyczne.

Sqad zazdroszczę - mam nadzieję, że też kiedyś będę mógł tak przebierać w autach, i to w takim segmencie mocy... ah :)

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

ALe to jest takie fajne, jak stajesz sobie na swiatłąch zwykłym :twisted: :twisted: :twisted: kombiaczkiem, kolo jakieś kolesia ktoremu sie wydaje ze czym on nie jeździ i ......jest po prostu wciągany tak ze szok :)
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
TYKWA
Posty: 1296
Rejestracja: 2005-04-03 18:31
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=6180
Lokalizacja: polska

Post autor: TYKWA »

Bartekk pisze:MYK ta audica ma 4x4 :) a tak wogule jesli sie dobrze orientuje to Audi s4 było jednym z najlepszych aut w swojej klasie na ćwiartke w Polsce....
ja nie kwestionuje klasy auta, wiadomo ze audi do wolnych nie nalezy, ale wlasnie ze wzgl na 4x4 rozwazalbym inne auta koniecznie z tylnym napédem ( oczywiscie to tylko moje gdybanie, na chwile obecná nie stac mnie na takie auta , wiec moge tylko tak jak RX pozazdroscic mozliwosci planowania zakupu takiej klasy aut)

a RX-7 sa moze problematyczne dla kogos kto nie mial stycznosci z Wanklem, kwestia poznania silnika , a nie zagládanie z paniká w oczach pod maské :wink: na pewno sá jeszcze inne auta, chocby wlasnie Supra , nie mówiác o Skyline , ale ten ostatni to pulap cenowy inny :lol:
byl sobie Probek 2.5 - R.I.P - 01.05.08 :-(Obrazek
Awatar użytkownika
Adamkat
Posty: 320
Rejestracja: 2004-03-08 19:52
Samochód: ford probe gt 91
Galeria: viewtopic.php?t=10500
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Adamkat »

Myku nie zartuj przeciez.. juz Ty nie narzekaj!!!!!!! :twisted: myslales przeciez o Skyline ale wiadomo rodzinka krzyczy. :lol:
2.2 GT-91r. był
2.0 16v-97r.był
2.2 GT -91r JEST
"Kazda droga prowadzi ku doskonalosci"
Awatar użytkownika
TYKWA
Posty: 1296
Rejestracja: 2005-04-03 18:31
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=6180
Lokalizacja: polska

Post autor: TYKWA »

Adamkat pisze:Myku nie zartuj przeciez.. juz Ty nie narzekaj!!!!!!! :twisted: myslales przeciez o Skyline ale wiadomo rodzinka krzyczy. :lol:
to nie byl Skyline, a niestety tylko Toyota Soarer. Mysle ze Skyline wygralby w tamtym czasie z Probkiem :wink:
byl sobie Probek 2.5 - R.I.P - 01.05.08 :-(Obrazek
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Bogdan9999 pisze:Sorka Sqad ale moim zdaniem wóz powinien wyglądać tak jak jeździ a ta audica nie wygląda zwykła sylwetka i bryła jak 1000 innych aut. Na twoim miejscu z takim budżetem to zrobił bym 500-600 konne 3000GT a takie cudo to twoją audice fryka aż miło :wink: Ale to tylko moja prywatna sugestia :wink: :D
Ładne 3kgt jest drogie jak diabli, a 500 koni z tą masą i tak nie wiele zdziała.
MYK pisze:Zgadzam sie z Bogdanem , tyle ze zamienilbym 3000 na np RX-7 gdzie juz na wyjsciu masz podobne przyspieszenie, a poza tym kombi jest kombi i moze miec i 4s ale bedzie kombi.

a z taká kasá jaká zaplacisz Sqad za swój projekt wyczarujesz wiekszego potworka chocby z RX , który lyknie Twoje Audi , chocby ze wzgledu na naped 4x4 ( 4 lapy to wiesz co Ci mogá na cwiartké
I właśnie o to chodzi że jest w kombi, nie widzą co poniektórzy sensu.

Wątpię że z RX7 da się więcej wycisnąć.

RX pisze:Ogólnie szkoda, że zrezygnowałeś z coupe. Z tego co pamiętam zawsze byłeś fanem jazdy po zakrętach - Audi nie da Ci tej frajdy i wiem co mówię, bo jak już pewnie pisałem wielokrotnie - kumpel miał S4 z salonu a obecnie ma RS4 - oba miał kombiacze i zawsze skarżył się na zakręty - za duże budy. Na prostej za to te auta były bardzo szybkie, szczególnie nowe RS4
Widziałem filmy z warszaey jak się ganiali to S4 latało po zakrętach prawie jak lancer.
MYK pisze:ja nie kwestionuje klasy auta, wiadomo ze audi do wolnych nie nalezy, ale wlasnie ze wzgl na 4x4 rozwazalbym inne auta koniecznie z tylnym napédem ( oczywiscie to tylko moje gdybanie, na chwile obecná nie stac mnie na takie auta , wiec moge tylko tak jak RX pozazdroscic mozliwosci planowania zakupu takiej klasy aut)
A za mną właśnie przemawia 4x4 i o coś takiego mi chodziło. Przy większych mocach i tył już nie wydala.
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

A co panowie będziemy tu mówić który lepszy. Każdy ma swój gust i co innego lubi i co innego by chciał tuningować mając dostępność odpowiednich środków :wink: :D
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
TYKWA
Posty: 1296
Rejestracja: 2005-04-03 18:31
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=6180
Lokalizacja: polska

Post autor: TYKWA »

Sqad pisze:
MYK pisze:]ja nie kwestionuje klasy auta, wiadomo ze audi do wolnych nie nalezy, ale wlasnie ze wzgl na 4x4 rozwazalbym inne auta koniecznie z tylnym napédem ( oczywiscie to tylko moje gdybanie, na chwile obecná nie stac mnie na takie auta , wiec moge tylko tak jak RX pozazdroscic mozliwosci planowania zakupu takiej klasy aut)
A za mną właśnie przemawia 4x4 i o coś takiego mi chodziło. Przy większych mocach i tył już nie wydala.
no widzisz , ja jestem zwolennikiem tylno napédowego , a nie pogardzilbym 4x4 ,
Twoje to bedzie auto , mam nadzieje ze zblizysz sie , albo chociaz spróbujesz sie zblizyc do S4 "Killera" i cos tam zrobisz na 1/4 :wink: przynajmniej amatorsko.

Ale jak dla mnie zbyt lagodnie wygláda to auto i szkoda ze staly naped na cztery :wink:
byl sobie Probek 2.5 - R.I.P - 01.05.08 :-(Obrazek
Awatar użytkownika
Kędziorek
Posty: 3381
Rejestracja: 2004-11-24 22:32
Galeria: viewtopic.php?t=8098
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kędziorek »

Może i łagodny wygląd, ale za to jakie hardcorowe bąki będzie kręcił :twisted: :twisted: :twisted:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Bogdan9999 pisze:A co panowie będziemy tu mówić który lepszy. Każdy ma swój gust i co innego lubi i co innego by chciał tuningować mając dostępność odpowiednich środków :wink: :D
Dokładnie
MYK pisze:no widzisz , ja jestem zwolennikiem tylno napédowego , a nie pogardzilbym 4x4 ,
Twoje to bedzie auto , mam nadzieje ze zblizysz sie , albo chociaz spróbujesz sie zblizyc do S4 "Killera" i cos tam zrobisz na 1/4 Wink przynajmniej amatorsko.
A ja wole 4 łapy, :D
Z wyglądem to RS4 do najnormalniejszych nie należy, może na fotach tego nie widać, ale szeroka jest że ... mać, co najmniej z 10cm szersza od normalnej wersji.
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Audi S4 - ładne, dynamiczne, ale wieje potworną nudą kombiaka dla starszych panów którzy przedłużają sobie coś tam i nie wybrali sedana bo mają dzieci co wożą psa i rowerki... (bez urazy)

Za tą kasę- chyba jednak 3000gt, supra, vette, może Viper, albo 5.7 ptaka i zamówić turbo kit ze stanów :twisted: :twisted: :twisted:
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

no nie wiem czy za 40k to ja kupie jakikolwiek z wymienionych przez Ciebie samochodów.

Ludzie czy wy widzieliście RS'a na oczy kiedyś?? z kombiakiem to ma mało wspólnego he he. Z resztą co mi tam, to ma jeździć a nie wyglądać. Co z tego że mam teraz wygląd ladnego sportowego auta, jak to jeździ jak balas. A tu jest fajny śpioszek co to można się nadziać.
A dłubać w 2,5 nie mam zamiaru bo widze co się z turbinami w nich dzieje, wymieniać silnik raz na 3-4 miechy mi nie pasi. I do tego przód napęd zawsze był dla mnie nieporozumieniem. Tył przy dobrych mocach staje sie zabójczy przy prędkościach.

Zresztą o czym my tu gadamy Viper?? to 200 tyś kosztuje. Firebird ma wygląd kasztana z poprzedniej epoki. Supry fajne ale niestety w polsce ciężko kupić, a jak są to sa choro drogie, u szkopów nie lepiej. RX to wankle a ja nie chce awaryjnego śmigłowca. 3kgt z tych roczników też poniżej 60tyś nie kosztuje, a złoma ujeżdżanego przez jakiś smarków nie chce.
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Za 40k Ty chcesz kupić S4 w dobrym stanie i jeszcze stuningować tak jak pisałeś???
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
MISIEK
Posty: 813
Rejestracja: 2004-02-09 01:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: MISIEK »

Sqad pisze:Firebird ma wygląd kasztana z poprzedniej epoki.
Nie popisales sie widze :)

Pokaz palcem tego kasztana

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chociaz za 40 tys moze bys znalazl tylko parcha.... ale zwyklego Birda mozna juz znalesc ;]

Jesli chcesz tak sobie wygladajace auto a kopiace wszystkich to kup sobie golfa 2 lub 1, zaloz vr6 i turbine :) albo pogadaj z Limanem i zalozcie Turbo + Kompresor :)

http://youtube.com/watch?v=FmpWMTI8Ir0
http://youtube.com/watch?v=Xy_QJlwYcmk
Awatar użytkownika
wacek
Posty: 176
Rejestracja: 2006-10-31 12:58
Galeria: viewtopic.php?t=14682
Lokalizacja: a z Lasu

Post autor: wacek »

Sqad pisze:Z resztą co mi tam, to ma jeździć a nie wyglądać. Co z tego że mam teraz wygląd ladnego sportowego auta, jak to jeździ jak balas.
POPIERAM :1111_ok:
Sqad słuszna decyzja będziesz miał "cichego potwora" takie auto które bardziej jeździ niż wygląda.
Bo po co mieć (może tylko dla lansu ?) auto które ma zajefajny wygląd ale nie jeździ ?
Wiem ze to kwestia gustu dlatego też ja bym wolał STI/WRX w kombiku :)

pozdrawiam i trzymam kciuki by projekt tuningowy się udał:)
"Polemika - w zależności od interlokutora może to być wymiana poglądów, wymiana ciosów lub wymiana ognia."
Awatar użytkownika
Lisiu
Klubowicz
Posty: 3614
Rejestracja: 2005-04-05 17:40
Samochód: Corvette C4 LT1
Galeria: viewtopic.php?t=6117
Lokalizacja: Sieraków

Post autor: Lisiu »

Co do wyglądu to faktycznie chyba nie widzieliście RSa na oczy, bardzo kocacko wygląda :D błotniki rozdmuchane, zderzaki ze skrzelami po bokach, chromowane lusterka, inny grill niż w zwykłej A4 avant, no i ten dzwięk kiedy startuje :roll: :twisted: słucham tego codziennie pod szkołą- dyrektor jeździ srebrną RS'ką :roll: bajka auto :D
EX:Probe 2.2 GT red perla
EX: Firebird 3.1 white
EX: W140 Coupe 6.0 black/red perla
Jest: Trans AM 5.0 black w trakcie odbudowy...
Awatar użytkownika
Tomo
Posty: 97
Rejestracja: 2005-07-12 23:36
Galeria: viewtopic.php?t=7365
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomo »

Drzymek pisze:Za 40k Ty chcesz kupić S4 w dobrym stanie i jeszcze stuningować tak jak pisałeś???
A co w tym dziwnego :roll: :?: :?: :?: Patrzyłeś na ceny S4 :?:
MISIEK pisze:Jesli chcesz tak sobie wygladajace auto a kopiace wszystkich to kup sobie golfa 2 lub 1, zaloz vr6 i turbine Smile albo pogadaj z Limanem i zalozcie Turbo + Kompresor Smile
Ale to nadal jedna ośka :?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
MISIEK
Posty: 813
Rejestracja: 2004-02-09 01:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: MISIEK »

Tomo pisze:Ale to nadal jedna ośka :?
skrzynia + most od syncro ;]
Awatar użytkownika
Tomo
Posty: 97
Rejestracja: 2005-07-12 23:36
Galeria: viewtopic.php?t=7365
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomo »

MISIEK pisze:skrzynia + most od syncro ;]
no chyba że :wink:
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”