wyscigi

Gość

Post autor: Gość »

zgadzam sie z toba Quaki w sprawie kosztów i podejscia do tuningu
200 km to juz bedzie sporo

teraz dobrego gazownika
Awatar użytkownika
sirLippe
Posty: 25
Rejestracja: 2003-06-06 18:26
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sirLippe »

Witam
Sluchajcie moze ktos wie gdzie mozna by bylo zmienic oprogramowanie cpu zeby przstal odcinac przy doladowaniu 12 psi?Moze w stanach robia to taniej?Jakby ktos cos wiedzial to bylbym wdzieczny.Mam juz ta tulejke i powiem wam ze roznica jest nie do opisania(niestety tylko chwilowa,bo odcvina mi cpu)ale jak juz odetnie to jakby samochod przestal jezdzic.Niestety nie wiem ile ma wtedy koni ale wlozylem ta 0,6 mm i turbina wkreca sie do konca i nie wiem dokladnie na jakie wartosci sie zatrzymuje.Chyba powinienem najpierw dokupic wskaznik doladowania :oops:
Pozdrawiam
2.2 GT 92r
Gość

Post autor: Gość »

witam
mam magika od CPU ile za to wezmie nie wiem ale wybieram sie do niego w tej samej sprawie
nie masz moze jeszcze jednej tulejki :lol:
szukam tych dysz gazowych ale nie mam bladego pojecia gdzie je kupic
tak wiec jezeli chodzi o przeprogramowanie komputera to jezeli jest to mozliwe to on napewno nam to zrobi
magik ma warsztat w Falenicy
Nawiazem mówiąc tam jast też mój Probe
jest to oczywiscie Warszawa
Awatar użytkownika
sirLippe
Posty: 25
Rejestracja: 2003-06-06 18:26
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sirLippe »

hejka
Zrobil mi to kolegi ojciec(pracuje gdzies gdzie maja odpowiednia maszyny) i naprawde sie postaral.
Zrobil mi od razu trzy 0,6 0,7 i 0,8.niestety jako ze ja mam zawsze "porzadek" zalozylem sobvie zdaje sie ta 0,7 a reszte gdzies zgubilem.też chcialem i tak do niego podjechac zeby zrobil mi jeszcze jeden komplet bo jak mi sie nie uda nic zdzialac z cpu to wloze wieksza.Jesli chcesz to moge zamowic u niego 2 komplety.On i tak kasy odemnie za to bierze bo ja mi nieraz przywoze olej silnikowy z usa albo jakas flaszke:)
pozdrawiam Marcin
2.2 GT 92r
Gość

Post autor: Gość »

witam
pewnie ze chce i też moge postawic flaszke za kpl.
gazownicy chcą 6 zł za jedną dysze wiec wychodzi tak samo
bedziesz w borkach ?
Awatar użytkownika
sirLippe
Posty: 25
Rejestracja: 2003-06-06 18:26
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sirLippe »

Jak wszystko dobrze pojdzie to pojade(przekleta kasa:))
A co do flaszek to nie ma problemu bo ja jestem w strefie bezclowej prawie codziennie też mu przywoze zreszta on za nie placi:)
Posmakowal mu wodka Corn a nie ma jej w sklepach w warszawie dlatego u mnie zamawia:)
Pozdrawiam
2.2 GT 92r
Gość

Post autor: Gość »

no tak jak chodzi o te zakupy to najbardziej lubie
taki koniaczek Chevelier ze stajni Napoleona
bywa w buteleczkch 1L które przy dobrych cygarach
gwarantują niezłą atmosfere do rozmowy o fordach probe też
8)
( tak na marginesie ostatnio ciezko sie jest zaoportzyc w ten trunek :roll:
wiec jak by to ... )

daj znac kiedy mozesz miec tulejeczki to moze zrobimy mini zlocik
lub jak chcesz to mozemy siezabrac razem na te borki
jak bym miał tulejke to cała druga generacja była by nieco w tyle :wink:
Awatar użytkownika
sirLippe
Posty: 25
Rejestracja: 2003-06-06 18:26
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sirLippe »

Obecnie jestem w posiadaniu 3 butelek tegoz trunku(moja tesciowa ciagle mnie o niego meczy)Tak na marginesie on kosztuje 14 pln za litr w strefie wolnoclowej:)
A o tulejkach pogadam jutro z tym kolega wczesniej nie moglem bo wlsnie wyszedl ze szpitala po operacji przepukliny.A ja wlasnie wychodze do pracy na 3:20 rano(cudnie prawda).Odezwe sie jak cos bede wiedzial.pozdrawiam
2.2 GT 92r
Gość

Post autor: Gość »

a ja postaram sie przepytac fachowca na okolicznosc cpu 8)
Awatar użytkownika
sirLippe
Posty: 25
Rejestracja: 2003-06-06 18:26
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sirLippe »

Masz moze ten opis jak to wygladalo bo nie ma juz tego w strefie zrzutu(przynajmniej u mnie nie chce sie otworzyc) a nie chciabym z pamieci. nie pamietam dokladnie srednicy calej tulejki
2.2 GT 92r
Gość

Post autor: Gość »

Śruba mosiężna o przekroju 7-8 mm

tak podaje instrukcja na stronie u flankera

mysle ze 8 mm bedzie dobrze zawsze mozna spiłować 8)
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

greyg pisze:Do Asdero: jak zajade do swojego warsztatu to zgram - to tylko 70km :)
Długo mnie tu nie było ale czekam z utęsknieniem :)
greyg pisze:jesli chodzi o niemcow - no coz, zajrzyjcie na www.mobile.de - tam stoi kilka sztuk z walnietymy silnikami :)
U nas pewno też takie znajdziesz :)
Gość

Post autor: Gość »

Sorki z tym zwelkaniem, ale mialem sporo roboty na wyjezdzie. Okazuje sie, ze zle zgralem soft z epromu i musze zaczac od poczatku. Dlatego tez m.in. nie moglem z nim sobie poradzic. Bede jutro w W-wie i postaram sie zalatwic zgranie przez fachowcow w tuningu plus nowy soft do eproma, jesli sie da.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechaniczny”