biale zegary do 2.2GT

Awatar użytkownika
Wojtas
Posty: 63
Rejestracja: 2003-09-26 11:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Lublin

biale zegary do 2.2GT

Post autor: Wojtas »

Niedawno sie zarejestrowalem na forum i dzisiaj przegladajac stare tematy znalzlem temat Flankera "biale zegary do 1gen".Tylko on napisal ze do GT nie ma schematow moze ktos ma?Jak tak to niech mi przesle na mojego maila vicu1@wp.pl
Juz nie posiadacz Probe
Awatar użytkownika
Vicky
Posty: 56
Rejestracja: 2003-09-15 21:57
Samochód: brak
Lokalizacja: Baranowo

Post autor: Vicky »

Dołączam się do prośby! :D Bardzo by mi zależało! Z góry dziekuje!!
Awatar użytkownika
JAZDA-PRZEMO
Posty: 140
Rejestracja: 2003-03-21 13:46
Samochód: Kiera/ silnik /4 kola /Jazda
Lokalizacja: Czestochowa/Berlin

zegar

Post autor: JAZDA-PRZEMO »

jesli chcecie je przerobic to zapomnijcie mam 3 i nic sie nie da zrobic poza nalpka biala ktura wyglada ochydnie jak skoncze prace nad niebieskim swiatlem i bedzie ok dam wam znac i opisze wszystko narka
Awatar użytkownika
flanker
Posty: 350
Rejestracja: 2002-10-21 08:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: flanker »

Ten shcemat, który dałem należy wydrukować na białej folli a nastepnie przykleić na plekse matowa (mleczną). Podświetlenie niebieskie można zrobić montując diody LED super niebieskie, tylko trzeba soczewkę trochę spiłować papierem ściernym
Ford Scorpio 2.0 DOHC 90' automat+skóra
Awatar użytkownika
DUKE
Posty: 637
Rejestracja: 2003-03-24 10:42
Galeria: viewtopic.php?t=3451
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: DUKE »

napewno sobie to zrobie ale obawiam sie zrobic sam :( :( bo znowu mi srubki zostana itd :lol: :lol: :lol: jak juz ktos to zrobi napiszcie jak efekt i jakie bledy popelniliscie :lol: :lol:
Pozdrowionka 8)
DUKE(CiNeK) PROBE 2,2GT :(:(:( BYL KIEDYS PIEKNY :(:(:( TERAZ 2gen 2,5 V6 :) :D
ObrazekObrazekObrazek <br>
<b><center>Stara miłość nie rdzewieje :):)</b>
Awatar użytkownika
flanker
Posty: 350
Rejestracja: 2002-10-21 08:21
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: flanker »

Największy problem to zdjąć stare zegary... zapraszam na nasza strone klubowo (www.performanceprobe.pl) do dzialu Zrób to Sam
Tam to szczegółowo opisałem
Ford Scorpio 2.0 DOHC 90' automat+skóra
Awatar użytkownika
JAZDA-PRZEMO
Posty: 140
Rejestracja: 2003-03-21 13:46
Samochód: Kiera/ silnik /4 kola /Jazda
Lokalizacja: Czestochowa/Berlin

odp

Post autor: JAZDA-PRZEMO »

a ja twierdze zeby bez oryginalu tego nie robic diody nie dadza calego jasnego swiatla w okolo zegara pozatym jesli sciagniecie wskazowki to zapomnijcie ze je wlozycie tak samo jak byly o ile je prawidlowo zdejmiecie bez sciagacza dajcie sobie spokoj tylko radze bo zajmuje sie zegarami juz 3 lata i troche o tym wiem bez sprzetu i dobrego materialu mozna tylko zniszczyc ale to wasza sprawa a jak chcecie miec ladnie w 1 gt lub gl to zegary od mazdy mx rx pasuja jak orginal i sa niesamowite tylko ze cena straszy 480zl ale nic nie trzeba zmieniac czujniki i reszta pasuja pozdrawiam ps ale sie napisalem uuuuuuuuuuuuuuuuuu narka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”