Problem z otwarciem swiatla

Jackar
Posty: 16
Rejestracja: 2005-03-30 23:44
Samochód: brak
Lokalizacja: Wejherowo

Problem z otwarciem swiatla

Post autor: Jackar »

Kurcza mam do Was pytanie dzisiej wyjezdzam z garazu kiedy wlaczylem swiatla lewa lampa sie nie otwiera silnik probuje ja otworzyc ale lipa bylem u elektryka i nie podejmuje sie roboty.Co wy na to?
Dziekuje.
Jacek.K
Jackar
Posty: 16
Rejestracja: 2005-03-30 23:44
Samochód: brak
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Jackar »

Powinieniem sieprzywitac przepraszam.
Nie moge znalezc nic w starych postach.
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

a ręcznie można ją podnieść? tym pokrętłem? wogóle w której to generacji? kiedyś w dziale jedynek był opis jak to naprawić - nie pamiętam o co dokładnie chodziło ale chyba o nasmarowanie cięgien czy coś tam takiego :) jeśli się nie mylę to Cynki założył temat

pozdro
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Jackar
Posty: 16
Rejestracja: 2005-03-30 23:44
Samochód: brak
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Jackar »

To jest druga generacja
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

w sumie żadna różnica czy jedynka czy dwójka bo zasada działania jest taka sama :) może być jedynie bezpiecznik albo przekaźnik gdzie indziej. skoro jednak mówisz że silniczek działa ale lampa się nie podnosi to sprawdź na początek czy nie spadło cięgno. jeśli spadło będziesz mógł podnieść lampę ręką. jeśli jednak nie spadło spróbuj otworzyc ręcznie - jest do tego takie czerwone pokrętełko zaraz przy lampie (jak otworzysz maskę to widać). jesli się nie da to prawdopodobnie się w jakiś sposób zapiekło czy zablokowało cięgno - musisz wszystko rozebrać, wyczyścić i nasmarować. jak się uda tzn że silniczek masz do bani więc najlepiej kupić nowy tzn używany - nie jest to drogie i nie opłaca się bawić w naprawę starego

narazie nic więcej mi nie przychodzi do głowy a poza tym jestem już zrobiony więc za wszelkie ortografy przepraszam (szczególnie Roberta) :D

pozdro

pozdro
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 957
Rejestracja: 2005-09-26 15:56
Galeria: viewtopic.php?t=7575
Lokalizacja: Oława

Post autor: Ronin »

Wrocław wiecznie na bani :lol: 8) :wink:
Sprawdz czy sama lampa nigdzie nie zaczepia o poszycie karoserii. Mógł np. plastyk w lampie się poluzować i zaczepił gdzieś w środku.
Probe 2.5 V6 MTX USA 97r
Young men - enjoy with Your youth... :-)
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

Ronin pisze:Wrocław wiecznie na bani :lol: 8) :wink:
hehe Ronin może i mój avatarek też jest w pozycji leżącej ale na pewno nie oznacza tego samego co Twój :lol:

pozdro
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”