Koszyk

Kolekcje fotek.
KALI
Posty: 789
Rejestracja: 2005-11-01 00:10
Galeria: viewtopic.php?t=6696

Post autor: KALI »

ObrazekObrazek

Moim zdaniem to żadna wiocha ludzie w stanach od dawna już taki rozstaw praktykują i test to bardzo popularne.Ale jak to Koszyk pisał wszystko co nowe źle się kojarzy a potem każdy się przyzwyczaja.Poza tym w probku ciężko jest wstawić dwa wydechy w stylu JDM [japońskim] czyli na ukos ponieważ przeszkadza koło zapasowe .Co innego dwa na prosto ale wtedy nie widać wogóle tego tłumika ,jest on robiony na styl japoński to niech będzie tak wstawiany [ oczywiście każdy może sobie wspawać jak chce].
A co do body to mam nadzieje że gość od plastików koszyka nie da ciała i ładnie to wykończy.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
TYKWA
Posty: 1296
Rejestracja: 2005-04-03 18:31
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=6180
Lokalizacja: polska

Post autor: TYKWA »

Moje 5 groszy:
- wydech zaje...sty, sie podniecilem :lol: , podoba mi sie az nadto.
- zderzak , wiedzac ze jeszcze nie skonczony - nie wypowiadam sie :D
choc powiem ze ciezko wyobrazic mi sobie jak go uksztaltowac co by
tlumików nie popsuc.
byl sobie Probek 2.5 - R.I.P - 01.05.08 :-(Obrazek
Awatar użytkownika
maverick
Posty: 256
Rejestracja: 2006-03-19 12:56
Galeria: viewtopic.php?t=8029
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maverick »

Koszyk -trzymaj swój styl, przecież to Twoje auto i ma się podobać przede wszystkim Tobie. Pozdrawiam
Żółty 2.2 GT '92
509355093
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Lisiu pisze:Dee Jay czy ty czytasz co Koszyk napisał :evil: przecież jest wyraźnie napisane że zderzak sie zmieni :!: jezeli auto TBC jest dla ciebie lepsze niż koszyka to sorry..... u Koszyka przynajmniej tłumiki są równo a nie każdy patrzy w inną strone....
tak jak Koszyk napisał wyżej najwięcej krytykują ci co nic nie zrobili przy swoim probku...
mi się tłumiki podobają bo są oryginalne... a zderzak ocenie jak Koszyk go skończy..
pozdro
Hehehe lisiu czytam wszystko na forum. :twisted: :twisted:
1. Wiem że zderzak jest nie skończony ale mimo nawet drobnych przeróbek i tak wygląda na wiochę. Przedni zderzak na tyle. :lol:
2. Czy ja pisałem o jakości auta TBC :?: Napisałem że tył nie raził tak w oczy jak to i był stonowany. A przy okazji to jego wydech był równy i tył nie wyglądał jak kupa tylko jak samochód.
3. Lisiu mój probek jest poddawany tuningowi tylko nic nie pisze.
4. Wydechy są do bani i co z tego że orginalne. Nie wszystko co orginalne jest fajne. Jak sobie założe 1 alu lotke na klapie a drugą na dachu to też będzie fajnie. :?: Pozatym nawet jakby były prosto to nie pasują do lini i ja psują. To wygląda jak zamontowane by polansować pod wiejskim disco przez blacharami wielkością. :lol:
Rozumiem delikatne zmiany ale probe to nie honda. Niech sobie japończycy robią takie coś.

BTW. Założe się że jakbyście zobaczyli takie coś na cali to posypały się złośliwe komentarze.

No i na końcu napisze że każdy ma prawo do własnego zdania. Nie mam nic do koszyka tylko do jego auta. Dla mnie to kupa i będzie nią nawet po poprawkach zderzaka.
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Lukask
Posty: 1980
Rejestracja: 2005-10-14 14:09
Samochód: Bardzo szybki :P
Galeria: viewtopic.php?t=6860
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Lukask »

3. Lisiu mój probek jest poddawany tuningowi tylko nic nie pisze.

Czemu czyżbyś bał się opinii innych :?: :?:
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Nie o to chodzi to prostu jak wszystko będzie zrobione dam foty. Robie wszystko tylko sam a że mało czasu to schodzi z tym długo. Portfel też nie jest zbyt wypchany i to też opóźnia prace tym bardziej że potrzebuje kasy na innym przyszłoroczny wydatek ale na wiosne powinien być zupełnie odświeżony. :wink:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Pelot »

DEE JAYY,JENDNYM SLOWEM,nic nie zrobilES w swoim autku a sie mardZyzsz :lol:
Obrazek
KALI
Posty: 789
Rejestracja: 2005-11-01 00:10
Galeria: viewtopic.php?t=6696

Post autor: KALI »

Nie no jak nie przyciemnił lampy na czarną smołę i dał lusterka z diodami :twisted:
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Kalli nie pij tyle bo nie mam czarnych lamp z tyłu. :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: 8) Lusterka z diodami były w aucie ale mi nie wadzą bo nie rzucają się w oczy. Poza tym nie mam bocznych kierunków to niech sobie mrugają.
W chwili obecnej mam nową maske z wlotem, progi i pracuje nad pocięciem 2 zderzaka i zespawaniem bo z innym więc coś robie. Sorry że składam kase na wesele i za to że pracuje po 12 i mi się nie chcę czasem tego składać. teraz mam kompletną klime do założenia i to nią chcę się najpierw zająć w resztkach wolnego czasu.
Myśle założyć też 2 mtechy pod kątek 90st jak w TVR i jeden centralnie to wszyscy będą zawoleni. :twisted:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Koszyk, a z przednim zderzakiem i z progami też coś robisz?
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Anyszes
Posty: 630
Rejestracja: 2005-04-11 19:18
Samochód: brak
Lokalizacja: Police

Post autor: Anyszes »

mnie sie nie podoba Poydrawiam : )
UNITE AND WIN
Obrazek
KALI
Posty: 789
Rejestracja: 2005-11-01 00:10
Galeria: viewtopic.php?t=6696

Post autor: KALI »

D J robisz się już nudny z tymi trzema wydechami daj looz to już żenada z twojej strony :!:
:arrow: http://img179.imageshack.us/my.php?imag ... 586dd3.jpg
Mi to wygląda na... a widzę ok!
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Jakoś się wtedy dziwnie słońce odbijało od lakieru i tak wyszło :?: ale są jak najbardziej czerwone.:wink:
A z wydechami mówie poważnie, macie wpływ na mnie. :twisted:
Widziałem kalii że miałeś udział w tym tjuningu ale nic nie poradze że mi się nie podoba ta robota. :!:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Lukask
Posty: 1980
Rejestracja: 2005-10-14 14:09
Samochód: Bardzo szybki :P
Galeria: viewtopic.php?t=6860
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Lukask »

A kto to ten kalii :?: :?: Znam go :?: :?:
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Nie czepiać się. :wink:
Też nie wiem kto to D J
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
Afrael
Posty: 229
Rejestracja: 2006-05-07 14:40
Samochód: brak
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Afrael »

Aleosochozi? :| :D
KALI
Posty: 789
Rejestracja: 2005-11-01 00:10
Galeria: viewtopic.php?t=6696

Post autor: KALI »

Dee - coś tam kończę z tobą pogawędkę widzę że w twoim przypadku będziesz dalej jeździł serią .A na pochlebnych opiniach z twojej strony najmniej mi zależy .Mi chodziło o to żeby Koszyk był zadowolony a czy tobie się to podoba to to na prawdę mnie nie interesuje.

:arrow: Bardziej doceniam opinie nawet negatywną Bogdana9999 ponieważ on coś robi przy aucie a ty stoisz w miejscu. :!:
:arrow: A jeżeli nie znasz ludzi to czas najwyższy zacząć jeździć na zloty.
Awatar użytkownika
cacek
Posty: 1378
Rejestracja: 2006-01-12 16:54
Samochód: Wołowina
Galeria: viewtopic.php?t=8555
Lokalizacja: Police

Post autor: cacek »

Dokładnie Dee Jay troszke "mazak" jesteś i czyta sie Twoje wpisy z lekkim hmm no nieważne :twisted:
Ok nie podobalo Ci sie i loozz ale tak jak napisali wyżej, co innego gdybys sam robil jakies mega zmiany w Probku i taka ostra krytyka...a tu??? Krytyka mega eksperta i wogóle :twisted: , napisać trza było że mi sie nie podoba i skonczyc :idea:
Masz ladny kolor Probka podoba Ci sie to wsiadaj usmieh na twarzy i jezdzij :wink:
A co do Koszyka szacunek i respect za originalnosc i swojego rodzaju nowość w kraju nad wisłą :idea:
"...Pierd... presję równieśniczą rób; ćwicz co lubisz nawet gdy inni nie ćwiczą..."
Pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony 2006-11-27 12:42 przez cacek, łącznie zmieniany 1 raz.
"...Jedni będą mnie szanować, drudzy znienawidzą..."
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Dee Jay, tak troszkę w stylu Pelota :lol: :wink:
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
TYKWA
Posty: 1296
Rejestracja: 2005-04-03 18:31
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=6180
Lokalizacja: polska

Post autor: TYKWA »

Drzymek pisze:Dee Jay, tak troszkę w stylu Pelota :lol: :wink:
Tu cos Drzymek nie trafiles ,to troszke to jeszcze bardzo daleko , pomijajac fakt prac Pelota przy jego Probku :D
cacek pisze:"...Pierd... presję równieśniczą rób; ćwicz co lubisz nawet gdy inny nie ćwiczą..."
Cacek dobre jest to haslo ,:1111_ok:
byl sobie Probek 2.5 - R.I.P - 01.05.08 :-(Obrazek
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Chłopaki ja was kocham naprawde. :wink: Nawet ciebie kali :lol:
Ale nie rozumiem pewnej rzeczy. Czy jak według was ktoś nie tjuninguje auta to ma się nie wypowiadać. :?: Jak tak to spoko extra zasada. 8)
BTW. Przy aucie TBC jakoś nie panował przepis - nie tuningujesz, morda w kubeł i większość pisała chamskie teksty. :?
Co do mnie i mojego autka. Probek ma 12 lat i mimo że nie narzekam na awarie i blacharkę to pare rzeczy chcę poprawić by był w idealnym stanie. Czy to źle że najpierw chcę skończyć autko technicznie i dopiero skończyć zaczęty tuning. Zamiast szpanować wydechami czy neonami, wolałem kupić klime i pare drobiazgów a w wolnym czasie szlifować zderzak, wykańczać wlot i pare innych rzeczy. Piszecie że nic nie robie przy autku a robie dużo tylko że nie piszę o tym, oraz czas i kasa mi nie pozwala skończyć tego szybko. Zresztą robie to dla przyjemności a nie lansu więc mi się nie śpieszy.

I co ja poradze na to że zderzak to FuszerA i jest paskudny WT stajl . Nie podoba mi się i to moje zdanie. Nie obraziłem koszyka pisząc że jest np. wieśniak ale napisałem że nie podoba mi się ta przeróbka. Napisałem 2 posty bo pierwszym razem mi się nie wczytało wszystko ale to nie ja sztucznie ciągne tą sprawe.

Nie obrażam nikogo a tu kali i cacuś sobie robią wycieczki w moją strone.
Cacek pokaż twój mega tuning ekspercie zamiast docinać bo go nie zauważyłem. :twisted: Mógłbym ci wcześniej napisać że na klejeniu plastiku i zabawie z laminatem się znam ale by znowu ktoś napisał że się wymądrzam.
Nie podobają się komuś moje posty niech nie czyta a nie pisze że jestem mazak. Nie każdy musi znać probka na wylot ale doceniam że ktoś poświęca czas by wejść na strone i brać udział w rozmowach cokolwiem nie pisze. Zresztą nie zależy mi na opini. Na zloty wpadałbym jakbym nie robił bo 12h dziennie i nie studiował . Na razie brak czasu i możliwości tym bardziej że spoty i zloty są daleko od miejsca zamieszkania. Ale nie pisze że się nie spotkamy


No i tyle tego o mnie. Jak komuś nie pasuje moje zdanie może nadal mi docinać. Nie przejmuje się tym wcale, bo opinie o kimś kogo się nie zna mnie rozbawiają. :wink:
Pozdro szczególnie dla pana cacka który mi poprawił humor zamiast dopiec. :lol:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
cacek
Posty: 1378
Rejestracja: 2006-01-12 16:54
Samochód: Wołowina
Galeria: viewtopic.php?t=8555
Lokalizacja: Police

Post autor: cacek »

DJ pytasz o moj tuning :?: :lol: :lol: :lol: doczytaj moją stopke :lol: :lol: :lol: Dlatego tez nie krytykuje nikogo i podziwiam kazdego za zapal w modernizacji autek :wink:
"...Jedni będą mnie szanować, drudzy znienawidzą..."
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

KALII pisze:[/URL]

Moim zdaniem to żadna wiocha ludzie w stanach od dawna już taki rozstaw praktykują i test to bardzo popularne.Ale jak to Koszyk pisał wszystko co nowe źle się kojarzy a potem każdy się przyzwyczaja.Poza tym w probku ciężko jest wstawić dwa wydechy w stylu JDM [japońskim] czyli na ukos ponieważ przeszkadza koło zapasowe .
jak się popieści to się wszystko zmieści, tylko cholera studzienki stają sie za wysokie :P
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Witam,

Cacek, zapał to zapał, efekt to efekt. Zderzak niestety - jak najszybciej coś z tym zrobić trzeba bo na prawdę... przykro. Wydech - chciałbym posłuchać 8)

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”