Strona 1 z 1

dziwna dźwigienka po prawj stronie kierownicy

: 2006-09-10 21:30
autor: daniel
tak sobie przegladam forum( wiem ze zaraz ktos napisze ze znowu czegos nie doczytalem :lol: pozdrowienia dla wingermana :D ) ale w moim autku zobaczylem ze po prawej stronie przy kierownicy jest "dźwigienka" identyczna jak ta od kierunkowskazów, na niej jest przycisk on/off jak go wcisne to obok jest jakby niewielki wyświetlacz i zapala sie "on", porusza sie ona w góre i w dół ale zupełnie nie mam pojęcia do czego służy :? nie powiem co na niej dokładnie pisze bo mój czarny bolid jest u lekarza czyt. mechanika :D

dzieki za odpowiedz;)

: 2006-09-10 21:37
autor: MISIEK
tempomat ?

: 2006-09-10 21:38
autor: daniel
heh a jak to uruchomic?? nigdy nie mialem samochodu z tępomatem :lol:

: 2006-09-10 22:19
autor: piotrek
Taki wyczerpujący temacik znajdziesz tutaj o tempomacie
http://www.ford-probe.net/forum/viewtop ... t=tempomat

: 2006-09-11 08:14
autor: daniel
dzięki piotrek :lol:

: 2006-09-11 19:58
autor: daniel
no....tempomat przetestowany;) ładnie trzyma prędkość :lol: .
Dzisiaj odebrałem samochód od mechanika, okazało sie że przegub zewnętrzny trzeba było wymienić ( cena coś koło 270zł. za sam przegub) i wewnętrzny trzeba było zregenerować bo wyskoczył ze skrzynii biegów łączny koszt naprawy 450zł. :cry:

a teraz małe pytanko ile stoi urzywana przekładnia od wspomagania bo u mnie olej wycieka no i gdzie przestwić te wycieraczki żeby sie chowały :x
mówiliście że po lewej stronie koło nóg kierowcy ale ja chyba ślepy sie robie bo dzisiaj szukałem i nie mogłem znaleźć, więc może powiecie dokładnie gdzie..

: 2006-09-11 20:12
autor: wingerman
Czytajac pierwsza Twoja wypowiedz.
ze znowu czegos nie doczytalem pozdrowienia dla wingermana :D
...juz myslalem ze oswoiles sie z naszymi zasadami... niestety jak widze mylilem sie. Nadrob zaleglosci, zwroc szczegolna uwage na pkt. 2, 3, 6, 8.



PS. Skad Ty wziales takie ceny? :shock: (Pytanie retoryczne z uwagi na odmienne meritum topicka.)

: 2006-09-11 20:16
autor: daniel
skad te ceny?? tak mi dzisiaj mechanior powiedział, co ja na to poradze a w jakich granicach powinny byc te ceny??

Jesli bedziesz dalej tak lekcewazyl nasze zasady, to Twoje tematy w ktorych znajde chocby nagiecie zasad bede namietnie zamykal.

: 2006-09-11 20:24
autor: piotrek

...

Wypowiedz nie dotyczyla tematu.