ciekawostka ! licznik digital 1 gen.

Awatar użytkownika
Witek.w-wa
Posty: 272
Rejestracja: 2003-12-09 13:58
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

ciekawostka ! licznik digital 1 gen.

Post autor: Witek.w-wa »

Witam, pragne sie podzielic ciekawostka dotyczasa licznika kilometrow w probe wersia digital. Po przejechaniu 199999 km licznik zamiast od 200tys zaczal uprzejmie od 100 tys. Tak ze teraz mam wiecej przejechanym mil na liczniku niz kilometrow :D
2.2L, 89 LX (253A)USA automat,digital,
trip computer, welur -regatta blue- 8)
Awatar użytkownika
wingerman
Klubowicz
Posty: 2886
Rejestracja: 2003-03-21 10:31
Samochód: Probe 3.0L
Lokalizacja: Łódź/W-wa

Post autor: wingerman »

Witku mam pytanie z innej beczki.
Gdzie kupiles tego proba i ile dales jesli mozesz powiedziec. Moze masz fotki?? Jesli tak to wrzuc je do STREFY ZRZUTU.
Obrazek

Rowy dla rowerzystow.
I gen 90r. LX 3,0L V6
Awatar użytkownika
Witek.w-wa
Posty: 272
Rejestracja: 2003-12-09 13:58
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Witek.w-wa »

19000 $ USA sprowadzilem na mienie na znajomka powracajacego a potem przerejestrowalem na siebie. Kiedy go kupilem to w kraju byly 2.
Najwiekszy problem byl w tedy przy rejestracji Panie z urzedu nie mogly pojac jak auto moze nie miec numerow silnika. Wiec numer silnika jest wpisany taki jak nadwozia ze wzgledu na nalepke Vin na skrzyni automatycznej.
I jestem w nim ZAKOCHANY szczegolnie moja zona , ale o niego ostatnio nie dbam :( . Ale moze teraz sie to zmieni 8)
Mialem po drodze rozne autka ale ten jest suuuper zona nie odalaby go za zadna cene :lol:
A czego zdjecia by cie interesowaly ?. Probe jak probe niczym sie nie wyroznia. No moze tablica.
Ty natomiast widze ze masz jakies bajery na bokach 8)
2.2L, 89 LX (253A)USA automat,digital,
trip computer, welur -regatta blue- 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”