wycieraczki

Awatar użytkownika
klimek
Posty: 146
Rejestracja: 2004-01-26 21:42
Galeria: viewtopic.php?t=1563
Lokalizacja: Katowice

wycieraczki

Post autor: klimek »

jak w temacie chodzi mi o wycieraczki. Otóż kiedyś jak je wyłanczałem to sie chowały ( schodziły z szyby na ten plastk ) a teraz zostają na szybie poza tym działają noramalnie. Może ktoś wie co jest nie tak????
klimek
Awatar użytkownika
Wojtecki
Posty: 925
Rejestracja: 2003-11-24 02:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Wojtecki »

poli pisze:Zamieszczę jeszcze inną informację natury technicznej ( sam wcale do wczoraj o tym nie wiedziałem) dotyczącą wycieraczek-otóż obok bezpieczników znajdujących się wewnątrz po lewej stronie pod deską znajdują się dwa gniazda na wtyczkę która powinna być wpięta w jedno z nich.Górne gniazdo służy na zimę a dolne na pozostałe pory roku tj. wtedy gdy nie ma mrozu. A ściślej mówiąc wycieraczki zjężdżają poza szybę i wjężdżają na specjale podpórki co powoduje nieprzymarzanie.
Dotyczy to wersji 2.2 GT 1989r wersja limitowana USA i może innych też.
ta wypowiedz wyskakuje po uzyciu funkcji "szukaj"... sprawdz moze masz przestawione...

a w innym watku jest taka oto wypowiedz:
Raf pisze:W trosce o bolące oczy purytan językowych zapraszam do korzystania ze słownika http://www.probe.kim.pl/orto/, szczególnie wygodnie się z niego korzysta podczas pisania wiadomości. Wystarczy rozpocząć pisanie i gdy chcemy sprawdzić błędy klikamy ikonkę u góry ekranu... Gdy przełączamy się między oknami 'alt-tab' okno słownika samo się odświeża...

Jak pewnie wielu już zauważyło pojawiła się cenzura niektórych słów, mam nadzieję że nie zmniejszy to ekspresji wypowiedzi :twisted: (to też w trosce o ból oczu).

P.S.
Jeśli komuś z zalogowanych użytkowników, po kliknięciu 'Ortografia', a następnie 'Ostatnie wiadomości' pojawi się komunikat 'Nie jesteś zalogowany', to proszę o info.
byl czarny 2,2 GT i... ktos go powyginal :-)
jest Jeep XJ 96', MT/R 31", snorkel, lift 3'i ciagle rosnie :-)
w powijakach T/A 5,7V8 ;-)
www.non-stop.waw.pl
Awatar użytkownika
klimek
Posty: 146
Rejestracja: 2004-01-26 21:42
Galeria: viewtopic.php?t=1563
Lokalizacja: Katowice

Post autor: klimek »

wsumie to niepomyslałem że ktoś już o tym pisał :D Śmigam tu dopiero od niedawna. A auto też mam dopiero rok. Ale to odpowiedz wszystko wyjaśnia, że ja o tym wcześniej niepomyślałem. Pare miesięcy temu zobaczyłem że jest taki przełacznik pod deską zima lato i mówie se a co mi tam przełacze na zime. hihi :lol:
klimek
Awatar użytkownika
Wojtecki
Posty: 925
Rejestracja: 2003-11-24 02:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Wojtecki »

spoooko... wszyscy sie uczymy... a co do czasu posiadania, to jam przy Tobie zielonek ;-) mam probka od pazdziernika ub.r :-)
byl czarny 2,2 GT i... ktos go powyginal :-)
jest Jeep XJ 96', MT/R 31", snorkel, lift 3'i ciagle rosnie :-)
w powijakach T/A 5,7V8 ;-)
www.non-stop.waw.pl
Awatar użytkownika
klimek
Posty: 146
Rejestracja: 2004-01-26 21:42
Galeria: viewtopic.php?t=1563
Lokalizacja: Katowice

Post autor: klimek »

A próbowałeś może robić te białe tarcze zegarów co som zamieszczone w dziale "Zrób to sam". ?????
klimek
Gość

Post autor: Gość »

nie, mam aluminiowe obwodki zegarow, wiec biale tarcze przy tym to bylaby juz przesada :-)
Awatar użytkownika
Wojtecki
Posty: 925
Rejestracja: 2003-11-24 02:35
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Wojtecki »

tamto to ja :-)
byl czarny 2,2 GT i... ktos go powyginal :-)
jest Jeep XJ 96', MT/R 31", snorkel, lift 3'i ciagle rosnie :-)
w powijakach T/A 5,7V8 ;-)
www.non-stop.waw.pl
Awatar użytkownika
klimek
Posty: 146
Rejestracja: 2004-01-26 21:42
Galeria: viewtopic.php?t=1563
Lokalizacja: Katowice

Post autor: klimek »

A gdzie tom plekse mam kupic ?????
klimek
ODPOWIEDZ

Wróć do „I gen (1989 - 1992)”