gumki na stabilizatorze przednim

Awatar użytkownika
max
Posty: 93
Rejestracja: 2004-04-08 10:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Łódź

gumki na stabilizatorze przednim

Post autor: max »

Może ktos wymieniał gumki na stabilizatorze przednim (nie chodzi mi o łączniki stab2.5 1993) strasznie walą szczególnie gdy jedzie się wolno po dziurach > Tam jest trudny dostęp i nie wiem czy nie trzeba zdjąć ramy pomocniczej silnika , może ktoś wie czy można to jakoś inaczej zrobić >Nie wiem też czy lepiej wziąć oryginalne od mazdy za jakieś 70 zl czy w tym przypadku nie ma to znaczenia i mogą być tańsze zamiennniki.Ile tak może kosztować robaciza za taką wymianę bo samemu to zrobić tego nie dam rady
Gość

Post autor: Gość »

Da sie je zmienic, ale jest to co najmniej upierdliwa robota. Mi zajelo to 5h.
Awatar użytkownika
nikosnikos
Posty: 1022
Rejestracja: 2003-07-15 21:40
Galeria: viewtopic.php?t=5618
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: nikosnikos »

Tez juz to przerabialem! Gumy przypasowali od nissana terrano :D , a robota trwala prawie 3 godziny w zakladzie. 30zl za robocizne, 70zl za 2 gumy, czyli razem stowka! Ale wiele to nie pomoglo, bo sie okazalo, ze laczniki tez musialem wymienic.
Kiedyś był mój... :-(
Obrazek
PROBE II GT 2.5 V6 24V USA Version
Teraz same ople - VECTRA B 2.5 V6 24V CDX 00' i 2.0 16V CD Sport 96' & ASTRA II 1.6 16V 04'
Moje V6 w całej okazałości
GG 2435630
Gość

Post autor: Gość »

Sie chlopaki przylozyli :D

Tak swoja droga, jak laczniki za czesto padaja, to wlasnie te gumy ponosza za to w durzej mierze odpowiedzialnosc. Lepiej zmieniac wszystko i po klopocie. Na naszych dziurawych drogach - nie na dlugo. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”