se7en

Kolekcje fotek.
se7en
Posty: 19
Rejestracja: 2008-06-16 20:59
Galeria: viewtopic.php?t=13963

Post autor: se7en »

'A co do modyfikacji to widzę że chyba chcesz zaszpanować przed córką sołtysa. Rolling Eyes

Szkoda że probki nie są nadal drogie albo cholernie awaryjne by kupowali je tylko pasjonaci Crying or Very sad'


jesli ktos chce troche zmienic swój samochód to już znaczy że to wiejski tuning. jeśli dla was probek wygląda idealnie to gratulacje jesteście mało wymagający.

a jesli chcesz drogi samochód dla pasjonatów to kup sobie Buggati Veyron. probe to probe i exclusiwem nie będzie tak samo jak calibra.

kupiłem probe bo podoba mi sie jeko sportowy wygląd, osiagi i jest dosyć rzadko spotykanym samochodem.

proste że np wolałbym takie 3000gt
Awatar użytkownika
Furious
Posty: 168
Rejestracja: 2008-06-01 14:30
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=13950
Lokalizacja: Pabianice/Łask

Post autor: Furious »

Spokojnie, na pewno nikt tu nie chciał nikogo obrazić.
Z własnego doświadczenia wiem, że jak sie człowiek naogląda na drodze tych "stjuningowanych" calibr, golfów i innych wynalazków to wizualne przerabianie auta kojarzy mu się tylko z jednym. Trafiają się oczywiście auta fajnie zrobione z pomysłem i mam nadzieje, że Twoje właśnie takie będzie :)

PS. Mi to ni w pytę nie wygląda na amerykańca :wink:
Czarny Ford Probe (USA) II 2.5L V6 93r
Jeżeli nie podoba ci się mój styl jazdy - zejdź z chodnika
se7en
Posty: 19
Rejestracja: 2008-06-16 20:59
Galeria: viewtopic.php?t=13963

Post autor: se7en »

ja mówie co wiem może sie myle.
czy to amerykaniec czy nie to mi sie podoba.
Awatar użytkownika
Furious
Posty: 168
Rejestracja: 2008-06-01 14:30
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=13950
Lokalizacja: Pabianice/Łask

Post autor: Furious »

Najłatwiej będzie rozwiać wątpliwości sprawdzając nr VIN
1ZV - rodowity hamburger (USA)
1FA - wersja na Europe produkowana w całości w USA
1FD - wykańczane w Europie pod przepisy
se7en pisze:...
czy to amerykaniec czy nie to mi sie podoba.
No to akurat przede wszystkim inaczej byś nie kupił :D
Czarny Ford Probe (USA) II 2.5L V6 93r
Jeżeli nie podoba ci się mój styl jazdy - zejdź z chodnika
Awatar użytkownika
2Ya
Posty: 979
Rejestracja: 2007-05-06 21:28
Samochód: >>GT<<
Lokalizacja: Aloha Hawaii
Kontakt:

Post autor: 2Ya »

se7en pisze:ja mówie co wiem może sie myle.
czy to amerykaniec czy nie to mi sie podoba.
mylisz się i nie :P

bo Probe to auto Made in USA w całości (nigdy nie było produkowane poza granicami usa czy to I czy II generacja) z tym,że rozróżniamy 2 wersje,a w sumie na upartego 3 czyli :
-wersja na usa
-wersja na euro.
-wersja na kanade

Twój to wersja euro,masz tylko przednie kierunki,od wersji usa :wink:
Tak jak kolega powyżej napisał,sprawdź początek vinu :wink:
Ponadto w wersji usa raczej wszystkie probe miały podłokietniki oraz tempomaty,a o lampach nie wspomnę..
W usa nie było też takiego modelu jak Probe 24v - ta nazwę stosowano na europę,a w stanach był Probe GT ( miał naklejki GT na bocznych listwach oraz z tyłu za emblematem probe małą naklejką GT)
Zajrzyj tutaj:
http://ford-probe.net/index.php?option= ... &Itemid=42

Poza tym ładny kolorek,nie ma jak niebieski - najlepszy :P 8)

Pzdr. & c ya..
Obrazek
Awatar użytkownika
S_H_A_D_O_W
Posty: 1448
Rejestracja: 2007-04-19 14:55
Galeria: viewtopic.php?t=14266
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: S_H_A_D_O_W »

Eee tam czarny ladniejszy :twisted: a zarz po nim blue electric :D
...w niebie mnie nie chcą, a w piekle boją się, że nim zawładnę ...
Czarne 2.5V6 USA 92r
Awatar użytkownika
HellHound
Posty: 1294
Rejestracja: 2006-06-03 13:43
Samochód: Focus 2004r. TDCI
Galeria: viewtopic.php?t=12610
Lokalizacja: Międzyzdroje

Post autor: HellHound »

Dee Ty Netowy Napinaczu :twisted: :D A tak na poważnie to całkiem fajne Euro w najlepszym kolorze. Tylko ten trzepak do dywanów z tyłu... :lol: :wink:
Let The Galaxy Burn....
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

Kto mi wyjaśni co znaczy natowy napinacz :D Brzmi całkiem fajnie :)
se7en pisze:'A co do modyfikacji to widzę że chyba chcesz zaszpanować przed córką sołtysa. Rolling Eyes

Szkoda że probki nie są nadal drogie albo cholernie awaryjne by kupowali je tylko pasjonaci Crying or Very sad'


jesli ktos chce troche zmienic swój samochód to już znaczy że to wiejski tuning. jeśli dla was probek wygląda idealnie to gratulacje jesteście mało wymagający.

a jesli chcesz drogi samochód dla pasjonatów to kup sobie Buggati Veyron. probe to probe i exclusiwem nie będzie tak samo jak calibra.

kupiłem probe bo podoba mi sie jeko sportowy wygląd, osiagi i jest dosyć rzadko spotykanym samochodem.

proste że np wolałbym takie 3000gt
Posłuchaj panie 7. Jak wchodzisz do nas na forum do zamiast od razu walić galerie i czekać na komplementy, gratulacje otwieranie szampana bo przybędzie nam ospojlerowane probe poczytaj najpierw trochę tematów na forum,poznaj ludzi, zobacz jaki tu panuje klimat i jak traktujemy nasze probasy.
Jak to zrobisz to zauważysz że tu nikt nikomu nie zaimponuje wielkością lotki i nie leczy kompleksów jadąc po niej z zazdrości. Jakieś 90% forum to przeciwnicy udziwniania probe a zwolennicy serii w tym JA, miłośnicy głównie grzebania pod maską posiadania dobrego audio czy delikatnego tuningu jak piekny lakier i fele czy typowy german.

I wygląda na to że większość z nas ma małe wymagania bo ten samochód nam się podoba. Jakby nam się nie podobał to byśmy kupili coś innego czy zamienili się w CT. Zresztą zobacz ile osób z nas wkłada sporą kase w nasze już wiekowe auta a może zrozumiesz bo pasjonaci nie muszą mieć kultowego drogiego auta by je kochać.

A co moich tekstów nie są obraźliwe tylko szczere, poczytaj tak mam i tak zawsze piszę do każdego nowego którego pierwsze mody w tanim probe to spojler. Ale widząc troje zachowanie i teksty widzę że aluzja pasowała więc zmień nastawienie.
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
Awatar użytkownika
pawelc
Posty: 115
Rejestracja: 2006-04-26 15:30
Samochód: mazda mx-6 ,2,5v6,92r x2
Lokalizacja: Drawno zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: pawelc »

spojlerek wygląda jak od mx-6 -i w sumie tylko do tego auta pasuje :D
se7en
Posty: 19
Rejestracja: 2008-06-16 20:59
Galeria: viewtopic.php?t=13963

Post autor: se7en »

Dee Jay pisze:Kto mi wyjaśni co znaczy natowy napinacz :D Brzmi całkiem fajnie :)
se7en pisze:'A co do modyfikacji to widzę że chyba chcesz zaszpanować przed córką sołtysa. Rolling Eyes

Szkoda że probki nie są nadal drogie albo cholernie awaryjne by kupowali je tylko pasjonaci Crying or Very sad'


jesli ktos chce troche zmienic swój samochód to już znaczy że to wiejski tuning. jeśli dla was probek wygląda idealnie to gratulacje jesteście mało wymagający.

a jesli chcesz drogi samochód dla pasjonatów to kup sobie Buggati Veyron. probe to probe i exclusiwem nie będzie tak samo jak calibra.

kupiłem probe bo podoba mi sie jeko sportowy wygląd, osiagi i jest dosyć rzadko spotykanym samochodem.

proste że np wolałbym takie 3000gt
Posłuchaj panie 7. Jak wchodzisz do nas na forum do zamiast od razu walić galerie i czekać na komplementy, gratulacje otwieranie szampana bo przybędzie nam ospojlerowane probe poczytaj najpierw trochę tematów na forum,poznaj ludzi, zobacz jaki tu panuje klimat i jak traktujemy nasze probasy.
Jak to zrobisz to zauważysz że tu nikt nikomu nie zaimponuje wielkością lotki i nie leczy kompleksów jadąc po niej z zazdrości. Jakieś 90% forum to przeciwnicy udziwniania probe a zwolennicy serii w tym JA, miłośnicy głównie grzebania pod maską posiadania dobrego audio czy delikatnego tuningu jak piekny lakier i fele czy typowy german.

I wygląda na to że większość z nas ma małe wymagania bo ten samochód nam się podoba. Jakby nam się nie podobał to byśmy kupili coś innego czy zamienili się w CT. Zresztą zobacz ile osób z nas wkłada sporą kase w nasze już wiekowe auta a może zrozumiesz bo pasjonaci nie muszą mieć kultowego drogiego auta by je kochać.

A co moich tekstów nie są obraźliwe tylko szczere, poczytaj tak mam i tak zawsze piszę do każdego nowego którego pierwsze mody w tanim probe to spojler. Ale widząc troje zachowanie i teksty widzę że aluzja pasowała więc zmień nastawienie.
jeśli dla ciebie ten spojler tak dobrze wyglada to ok ale mi bardziej podoba sie orginalny i mam go zamiar zamienić a twoja opinia mnie nie interesuje.

netowy napinacz to koleś który siedzi przed kompem i ma sie za bóg wie kogo.

a zresztą nie będe z tobą dyskutował dałem fotki samochodu zaraz po kupnie i czekam na oceny a nie na teksty gościa który po paru fotkach ma jakiś problem i musi komuś dopiec.
może dla ciebie to co piszesz nie jest obraźliwe ale jakby mi koleś takie coś zaczął mówić to by mnie zdenerwował.
Awatar użytkownika
HellHound
Posty: 1294
Rejestracja: 2006-06-03 13:43
Samochód: Focus 2004r. TDCI
Galeria: viewtopic.php?t=12610
Lokalizacja: Międzyzdroje

Post autor: HellHound »

Nie przejmuj się. Dee po prostu Ci zazdrości tego skrzydła i za tydzień pewnie zaproponuje że je odkupi :lol: :lol: Pamiętaj że galeria jest aby komentować auto, licz się z tym że może się komuś podobać, a komuś nie i Ci to napisze. Najważniejsze aby Tobie się podobało :wink:
Let The Galaxy Burn....
Awatar użytkownika
Ero
Posty: 1188
Rejestracja: 2007-10-04 20:32
Galeria: viewtopic.php?t=12278
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Ero »

Poza ta deska do niczego niepodobna na klapie to autko prezentuje sie super.Swietny kolorek.

Ale jezeli go kupiles za 3tys to albo gosc sie spoeszyl ze sprzedaza albo upadl na glowe.albo i bedziesz mial z nim mega problemy czego Ci serdecznie nie zycze.
Bylo Probe jest Vectra B z silniczkiem 3.0xe V6
Cichopek nago szybko klikaj: http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic ... 53#p215153
se7en
Posty: 19
Rejestracja: 2008-06-16 20:59
Galeria: viewtopic.php?t=13963

Post autor: se7en »

zdjęcia wstawiłem byście samochód ocenili zanim jest nie 'dłubany'.
nie planowałem probasa ale gdy nadarzyła sie okazaj poczytałem dużo w necia tak samo na tym forum i stwierdziłem że jednak warto.

ja tego kolege dobrze znam. od nieznajomego nie kupiłbym samochodu za 3 tys bo wiedziałbym że jest coś walnięte a tutaj dodatkowo kumpel sam będzie mi naprawiał autko gdy coś wysiednie - taki układ. a też tyle mam dobrze że połowa znajomych to mechanicy i jedyne za co musze płacić to częsci.


nie obrażam sie na negatywne komentarze w stosunku do samochodu o to tutaj chodzi. zaczynam z probkami i chce żeby wygladał jak najlepiej a wasze opinie mogą w tym tylko pomóc.

pozdro
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Post autor: Robert »

HellHound pisze:Nie przejmuj się. Dee po prostu Ci zazdrości tego skrzydła i za tydzień pewnie zaproponuje że je odkupi :lol: :lol:
Trafiony - zatopiony :twisted:
Dee Jay pisze:heya właśnie nabyłem wymarzonego :D probika :D . Nie wiecie gdzie moge nabyć aluminiowe skrzydło na tylna klape i jaki to będzie ok koszt. Byłbym wdzięczny za linki bo w okolicy na pewno nie kupie.
Jeśli pod innymi względami też zapatrzysz się w Dee Jaya, to wątek powitań znajdziesz gdzieś koło Bożego Narodzenia w 2009 roku. :P
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Od tego spoilera od MX5 to już niedaleko brakuje do spoilerów z sierry Cosworth 8-| :1111_worthy:
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
S_H_A_D_O_W
Posty: 1448
Rejestracja: 2007-04-19 14:55
Galeria: viewtopic.php?t=14266
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: S_H_A_D_O_W »

Jak juz chcesz tjuningowac to polecam jakis mega plug z przodu by dobrze odgarnial snieg zima do teg jakiem mega kozackie fele 15 by nie byly za dzue obowiazkowo podwojny wydech z tylu i zdeby kopcil tylko z jednej rury no i nie zapomnij o siatexie i diodkach i bedzie kolejne mega probe ala calibra. :twisted:

A tak serio masz fajne probe w fajnym kolorze, zapodaj ladna fele conajmniej 17 glebe i bedzie git. DO probe trudno znaleźć dobry kit a te co sa wygladaja koszmarnie i nie pasuja do sylwetki auta. A co do spinania to sam sie tak zachowujesz jak zalozyles galerie to licz sie z roznymi opiniami mozesz sie z nimi zgodzic albo nie to twoje auto i robisz z nim tona co masz ochote, ale wrzuc na luz jak ktos skrytykuje twoje poczynania a jezeli ci to przeszkadza tonie zamieszczaj fotek.
...w niebie mnie nie chcą, a w piekle boją się, że nim zawładnę ...
Czarne 2.5V6 USA 92r
se7en
Posty: 19
Rejestracja: 2008-06-16 20:59
Galeria: viewtopic.php?t=13963

Post autor: se7en »

żadnych poczynań narazie nie było a ktos wczesniej juz zdążył ocenić co chce zrobić ze swoim samochodem i kim jestem tak że sorry.

nie będe go obniżał bo to nie na polskie drogi a progów nie mam zamiaru zakładać do ziemi tylko jakieś lepiej wygladajace bo te co są to zwykła listwa.


nie mam zamiaru sie kłócić o to że jakis koleś na necie zaczyna mi jechac zamiast oceniać zdjecia bo to jego problem
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Oceny i komentarze Dee Jaya są dobre :lol:
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
***Jacyn***
Posty: 96
Rejestracja: 2008-01-20 01:58
Galeria: viewtopic.php?t=13980
Lokalizacja: Iława

Post autor: ***Jacyn*** »

ładna furka, fajny kolorek i ta cena :)
spojlerek może trochę wąski ale nie jest źle, sam mam "podobny" w mojej jedynce.

A co do tuningu ... jak dostałem moje autko to też pomyślałem, że jakąś fajną dokładkę pod zderzak sie da i progi itd ale po kilku dniach użytkowania samochodu i przeglądania forum szybko takie pomysły wyleciały mi ze łba.

Wszystko jest kwestią gusta .. tak jak niektórzy już pisali, samochód ma się podobać przede wszystkim Tobie.
Black Ford Probe Ist Gen ... 2,2 GT ... '91 :)

*** http://www.fordprobe.pl/forum/viewtopic.php?t=13980 ***
*** http://pl.youtube.com/watch?v=fWWVU9GkwDc ***
Pamiętaj, nie jesteś naprawdę pijany, jeżeli jesteś w stanie leżeć na podłodze bez trzymania ! :)
se7en
Posty: 19
Rejestracja: 2008-06-16 20:59
Galeria: viewtopic.php?t=13963

Post autor: se7en »

no racja możliwe że mi też ten pomysł wyleci z głowy ale spojlerek napewno zmienie bo mi sie nie podoba.


bardziej zależy mi na osiagach.

co myślicie o strumienicy?

do tego dolot, stożek.

a jak to jest z kompressorem??/ da sie go jakos zamontować do probka i czy do porządany efekt??
Awatar użytkownika
OLEY
Klubowicz
Posty: 12763
Rejestracja: 2004-10-07 22:17
Samochód: I Gen 3.0 V6 Vulcan '90
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OLEY »

Przypominam, że to jest dział GALERIA!

A Tobie se7en proponuję dokładnie zapoznać się z :arrow: regulaminem
I dobrze opanować opcję :arrow: szukaj

Pytania, które zadałeś były już omawiane na forum i na pewno nie będą omawiane w galerii. :twisted:
[o]Piękno nie zna ceny.[/o]
Awatar użytkownika
Dee Jay
Posty: 4179
Rejestracja: 2004-11-10 10:58
Samochód: II gen V6 1993
Galeria: viewtopic.php?t=8900
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dee Jay »

se7en oceniłem zdjęcia, wyraziłem moje poglądy bo od tego jest forum. Nie przeżywaj więc już tej krytyki.
Czekam z niecierpliwością na foty po tuningu :)

Z poważaniem Klubowy Maniak Serii :mrgreen:
:arrow: Ford Probe 2,5 V6 93 ubezpieczony przez mafię. Stuknij mnie to my stukniemy ciebie 8)
se7en
Posty: 19
Rejestracja: 2008-06-16 20:59
Galeria: viewtopic.php?t=13963

Re: se7en

Post autor: se7en »

Dobra bo nic dawno nie pisałem.

probek (nie wiem dlaczego) kręci ok 10tys obrotów na pierwszym biegu (na tym tylko sprawdzałem) nie byłem na hamowni tak że nie znam dokładnych osiagów.

niedawno założyłem dolot i wymieniłem cały wydech + na koncu tłumik ala mugen :lol: z silencerem.

nie znam sie za bardzo na mechanice ale co mnie zaciekawiło to w probku są chyba dwie strumienice (a może to tłumiki środkowe z tym że bardziej na strumienice mi to wygladało taki kawałek pogrubiony z łuskami w środku).


póki co żadnych usterek nie mam nie licząc prawe lampy które sie nie otwiera.

tuningu zewnętrznego nie było heh ale mysle o czarno czerwonym kameleonie. Mysle o takich felach tylko że 17" http://moto.allegro.pl/item673017216_a5 ... felgi.html
Awatar użytkownika
K4mil
Posty: 357
Rejestracja: 2008-12-13 11:10
Samochód: 1.8 mk3 VW Golf
Galeria: viewtopic.php?t=15213
Lokalizacja: Legnica/Głogów

Re: se7en

Post autor: K4mil »

no co do ceny :shock: to szok i gratulacje że to jeździ, kolega to chyba cię musi bardzo lubić :P
ja dałem więcej za moją jedynkę... a po za tym kolor ładny :twisted:
Był 2.2L Turbo 91' RED, 2.2L Turbo 91' BLACK
Jest niestety 1.8L Golf mk3 RED
Ale będzie 2.5L v6 II Mam nadzieję że RED :wink:
se7en
Posty: 19
Rejestracja: 2008-06-16 20:59
Galeria: viewtopic.php?t=13963

Re: se7en

Post autor: se7en »

co do watpliwosci dotyczacych pochodzenia to musze jeszcze dodać że światła przednie, tylnie i migacze były zmieniane(nie posiadał światła przeciwmgielnego a przednie swiatla miały kolor pomarańczowy)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”