[off topic] Gazowy ale piecyk...

Raf
Klubowicz
Posty: 1830
Rejestracja: 2002-09-02 11:46
Galeria: viewtopic.php?t=5495
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[off topic] Gazowy ale piecyk...

Post autor: Raf »

:evil: Z góry uprzedzam że to nie jest żart i bez głupich komentarzy proszę.

Moi drodzy, jestem na etapie wymiany łazienkowego piecyka gazowego na nowy, a konkretnie na 'gazowy kocioł dwu obiegowy'. W temacie gazu jak i technik grzewczych jestem zielony i dlatego zwracam się do was po poradę.
Czy zna ktoś jakieś internetowe zasoby pomocne w tym temacie (fora dyskusyjne, portale i t.p.)?
Czy może ma ktoś doświadczenia w tej dziedzinie którymi mógłby się podzielić ?
I wreszcie, konkretnie dwa modele pieców mnie zainteresowały:
"Chaffoteaux & Maury" model "Maya"
"Beretta" model "Ciao II"

Wie ktoś coś na ich temat ?

Czy firma "Chaffoteaux & Maury" jest komuś znana (podobno połączyła się z firmą "Ariston") ?

Wszelkie informacje mile widziane.

Z góry dziękuję i pozdrawiam, Rafał
Pozdrawiam, Rafał.
Gość

Post autor: Gość »

Witaj Raf,

Mysle, ze moze to Ci sie przyda.

FIRMA: Chaffoteaux & Maury Polska Sp. z o.o.
ul. Obornicka 227/229, 60-650 Poznań, tel. (0 61) 842 91 63, fax (0 61) 842 91 63

W kazdym razie, ja o tej firmie slyszalem... nie jest to jakas nowosc, i z tego co wiem, to jest stawiana w rownym szeregu z Viessmannem, i innymi tego typu producentami.

Tutaj masz skape bo skape info o modelu Maya:
http://www.eko-das.com.pl/cm.php3

Co do Beretty, i modelu Ciao II, to naprawde nie wiem. Jakos ta nazwa firmy nie za bardzo mi sie rzucila w uszy - oczywiscie jesli chodzi o techniki grzewcze itd... ;)

Pozdrowienia, z mega upalnej Korei Poludniowej
Raf
Klubowicz
Posty: 1830
Rejestracja: 2002-09-02 11:46
Galeria: viewtopic.php?t=5495
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Raf »

Dzięki !
Pozdrawiam, Rafał.
Awatar użytkownika
klimek
Posty: 146
Rejestracja: 2004-01-26 21:42
Galeria: viewtopic.php?t=1563
Lokalizacja: Katowice

Post autor: klimek »

witam. piecami gazowymi zajmuje się na co dzień więc z mojego doświadczenia moge polecić beretke. Jest to firma która na naszym rynku działa już wiele lat i ma swoje serwisy, a firma chaffoteaux & maury na naszym rynku bodajże od 4 lat. ( choć też jest całkiem dobra ) w sumie to prawie wszystkie piece w środku mają takie same bebechy.
Jednak przed dokonaniem zakupu proponuje jeszcze przyjrzeć się kotłom " JUNKERS", " VIESSMANN ", albo " SAUNIER DUVAL "
Jak mnie pamięć nie zawodzi to saunier duval ma swoją główną siedzibe sklep i serwis właśnie w krakowie nie pamiętam w 100% ale chyba ulica Pilotów jak sie tam przejedziesz to na pewno dadzą ci jakieś prospekty i inne takie.
Aha polecam również kotły marki BIASI ( jestem ich serwisantem ) dobre kotły z przystępną ceną w krakowie byłem na szkoleniu tych kotłów ale chyba sprzedażą też sie tam zajmują :
Kraków ul. Myślenicka 133
tel. ( 012 ) 654-77-04
Jest to w firmie expol
www. expol.kraków.pl
klimek
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”