ex

Kolekcje fotek.
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

Kurcze jeżeli kogoś uraziłem to sorry ale mam chyba prawo wypowiedzieć się co mi się podoba a co nie?Mówiąc,że czerwona tapicerka w probe mi się nie podoba to nie chodzi mi o kogoś konkretnego tylko o to,że moim zdaniem to tego auta nie pasuje taki kolor tapicerki i tyle.Piszę to co chcę i co uważam za stosowne kurcze stary ty masz czerwoną tapicere i nic mnie to nie obchodzi to jest twój wybór,czy napisałem w twojej galerii coś nie tak o niej?NIE NAPISAŁEM!A jeżeli chodzi o odśnieżanie to już się czepić do czego nie macie?Poszedłbyś odśnieżać za 80 groszy?Pomyśl tu niema o czym dyskutować.Nigdy nie miałem zamiaru nikogo obrazić na tym forum.A jeżeli chodzi o turbobobika i jego robotę to zostawię to bez komentarza,niech sobie chłopak dłubie co mnie to obchodzi,porad od niego nie będę potrzebował mam do kogo się zwrócić z tym problemem.Mój probe jest już rozebrany a na co dzień jeżdżę mondeo,nie śpieszy mi się z jego naprawą bo mam ważniejsze sprawy na głowie,nie długo będę ojcem :) i muszę się skupić na tym a auto na razie na drugi plan ale jak dobrze pójdzie to do następnej zimy będzie zrobione.Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam powtarzam,że nie miałem takiego zamiaru.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: resko

Post autor: Robert »

Eli pisze:Tez myslalem, ze czerwona tapicerka to jakas pomylka, az nie mialem przyjemnsoci sobie posiedziec w takim wnetrzu dluzej niz kilka minut. Jest w niej cos magicznego :twisted:
hmar pisze:siedziałem w Probasie Kolegi Makarona i nie przypadła mi do gustu w sensie koloru, choć nie przeczę ciekawa jest. jednak o gustach się nie powinno dyskutować.
Nie wiem, jaką ma tapicerkę Makaron (może wymieniał swoją na taką z GLa, bo ma tamta jest bardziej czerwona i ma takie jakby sztuczne futerko), ale oryginalna w GT'89 jest zajefajna. Dopiero połączona z czerwonym lakierem to pomyłka.
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

No właśnie widziałem gdzieś probka czerwonego z czerwoną tapicerką i mi się to nie spodobało
Awatar użytkownika
MaryooSh89
Klubowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2006-01-23 22:54
Samochód: Mazda 6 GG 2.3
Galeria: viewtopic.php?t=15279
Lokalizacja: Łódź

Re: resko

Post autor: MaryooSh89 »

resko po to jest forum zęby wyrażać swoje zdanie lecz po co się tak przy tym spinać?? po co na siłę udowadniać kto ma racje i czyje zdanie jest lepsze?? warto? To tylko forum (nie mylić z relacjami z ludźmi, spotami i ogólnie panującym klimatem)
resko pisze:Poszedłbyś odśnieżać za 80 groszy?Pomyśl tu niema o czym dyskutować
Nie nie poszedł bym i dlatego nie udzielałem się w tamtym temacie i nie mówiłem ze psie pieniądze itp bo mnie nie interesuje ten temat :)
resko pisze:No właśnie widziałem gdzieś probka czerwonego z czerwoną tapicerką i mi się to nie spodobało
Daleko nie musisz szukać :P
Robert pisze:Dopiero połączona z czerwonym lakierem to pomyłka.
z szarym jest za to pięknie :P
Dobra koniec już :) resko więcej luzu i będzie git :)
był: PROBE 2.2 GT '91 USA z Qresko red inside :D
jest: Mazda 6 GG 2.3 i sześćsetka :)
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

spoko będzie na pewno GIT :mrgreen:
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: resko

Post autor: Robert »

MaryooSh89 pisze:
Robert pisze:Dopiero połączona z czerwonym lakierem to pomyłka.
z szarym jest za to pięknie :P
Nie wiem, nie widziałem tego połączenia, nie mam szarego (mam A8 - light sandalwood metalic).
W przypadu czerwonego źle po prostu wygląda zestawienie 2 różnych (w dodatku niedobranych) odcieni. Przewodnik po bunkrach Hitlera w Gierłoży miał czerwone wnętrze z czerwoną karoserią, to przemalował na czarno.
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

siemka zacząłem pomalutku wycinać zjedzone miejsca przez rdzę,jeszcze daleka droga przede mną :) ale dam radę :mrgreen: zamierzam jeszcze zlikwidować listwy ozdobne na aucie i zrobić wszystko na gładko powinno fajnie wyglądać :D jak myślicie?
Załączniki
Zdjęcia-0017.jpg
Zdjęcia-0018.jpg
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: resko

Post autor: Prezes »

Widzę, że się poważnie za remonty zabierasz, ja też będe musiał zajrzec pod plastiki ale aż mnie ciarki przechodzą na myśl co tam mogę zastac.. :? . Ogólnie z wygładzeniem wcale nie taki zły pomysł, jak już robisz wszystko na gładko to wywal klamki i zrób otwieranie na pilota, jakiś patencik żeby antenę schowac, pozbądź się tylnej wycieraczki i wywal ten spoiler seryjny a afekcik będzie całkiem ciekawy moim zdaniem. Sam myślałem żeby zrobic tył przynajmniej na gładko bez wycieraczki itp. Jak będziesz wiedział jakie są mniej więcej koszta takiej operacji to daj znac. Powodzenia :)
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

Na razie zrobię tylko porządek z tymi listwami,taki jest plan.Koszt takiego zabiegu nie jest duży,jeżeli oczywiście masz w planach malowanie auta.Ja jak bym nie remontował całego auta to bym się nie bawił w to.Najlepiej to wyciąć z blachy taki długaśny prostokąt i go wspawać w taki sposób,żeby było potrzeba jak najmniej wykończenia (szpachli).Na pewnym forum mówili mi,załataj to matą szklaną i na to szpachla :D jeden powiedział nawet żeby do tej rynienki po listwie nawalić pianki montażowej :scramble :mrgreen: Dobry kolo co?
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: resko

Post autor: Pelot »

Pan Fach-Man od rdzy.. szkoda, że tak późno się zabrałeś za progi. Wg zdjęc, które wrzuciłeś... śmiem twierdzic, że to jest dopiero "sztrucel"
Czasami lepiej spojrzec, co się ma...a później komentować inne samochody. U Ciebie wcale nie jest dobrze.

Czekam z niecierpliwością na pełną foto-relację z przebiegu prac konserwacyjnych.
Obrazek
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

O widzę pelot,że masz do mnie jakiś problemik :) wciąż z czymś pijesz jak pijawka normalnie :D Napisałeś,że tak późno zabrałem się za progi :shock: późno :shock: ty wiesz ile czasu ja mam to auto,że piszesz późno?A może chodzi Ci,że późno w nocy je robiłem? :mrgreen: Piszesz o fordzie probe,że to "sztrucel" :shock: no widzę,że jesteś prawdziwym oddanym fanem tej marki :) Piszesz,że u mnie nie jest dobrze #-o nie do końca,po 1.kupiłem to auto za 2200zł,po 2.samochód był praktycznie przez całe swoje życie u jednego właściciela,który dbał o nie.Przepraszam cię bardzo ale ja wiedziałem co kupuję :D wiedziałem,że za taką kasę nie kupię idealnego auta :D .Nie jest tak źle jakby się mogło na początku wydawać progi są tylko częściowo do wymiany ajajaj zapomniałem dodać po 3.czekaj czekaj po 3 bo co niech no pomyślę po 3.to nie interesuj się moim autem ok.Ja się nie interesuję twoim a ty daj sobie spokój z moim.Pozdrawiam cię serdecznie.
Awatar użytkownika
Pelot
Posty: 4620
Rejestracja: 2004-11-02 21:33
Samochód: F4
Galeria: viewtopic.php?t=5515
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: resko

Post autor: Pelot »

Problemik? nie szukaj na siłę czegoś, czego Ci brakuje... Pamiętaj, że wrzucając tutaj info o swoim samochodzie, musisz się liczyc z krytyką. Ty jesteś w tym bardzo dobry, więc nie obruszaj się, jak ktoś krytykuje twój samochód.

Ja się nie interesuję twoim autem. Żeby była jasnośc, nie jest to obiekt godny zainteresowania.

Użyłem celowo tego stwierdzenia. Przypomnij sobie, jak ty określałeś czyjeś autko?
I nie używaj argumentów typu: oddany fan marki Probe.
Bardzo Cię proszę.

I jak już wspomniałem, czekam na foto relację z postępu Twoich prac.

Życzę wytrwałości :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: resko

Post autor: Prezes »

Resko to Ty nie wiesz, że Pelot to ''forumowy zadymiarz''? :roll: :) . Czasem trzeba też znieśc słowa krytyki od innych. Najważniejsze, żeby auto się Tobie podobało i żebyś doprowadził go do takiego stanu jaki chcesz miec.

Pelot napisał:
Czekam z niecierpliwością na pełną foto-relację z przebiegu prac konserwacyjnych.
Potraktuj to jako motywację do dalszych prac i pokaż innym że jak się chce to można i tyle :P .
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

-- oryginalny post 2010-02-26 23:16 --

Motywację to ja mam tylko na razie brak kasy na to :)

-- dodano 2010-02-27 19:58 --

"Prezes"napisał:Resko to Ty nie wiesz, że Pelot to ''forumowy zadymiarz''? :roll: :) . Czasem trzeba też znieśc słowa krytyki od innych. Najważniejsze, żeby auto się Tobie podobało i żebyś doprowadził go do takiego stanu jaki chcesz miec.
Ja krytyki się nie boję :wink: tylko złośliwa krytyka mnie wkurza :twisted: .Fajnie jak ktoś skrytykuje ale nie bezpodstawnie.Zobacz dałem dwa zdjęcia na których nie widać prawie nic oprócz wyciętych kawałków progów a ktoś mi pisze,że to sztrucel itp.To jest dopiero chore.Jak ktoś jest takim specem to dlaczego nie wypowiedział się w galerii Turbobobika jak on wstawiał zardzewiałą blachę w podłogę i w ogóle miał tak zżarte auto jakby ze dwa lata stało na dnie jeziora?Mam już tego dość.Postaram się nie kaleczyć w ten sposób mojego auta.
Awatar użytkownika
Eli
Posty: 1787
Rejestracja: 2005-09-14 23:38
Galeria: viewtopic.php?t=9702
Lokalizacja: Milanówek

Re: resko

Post autor: Eli »

tylko złośliwa krytyka mnie wkurza
no to musisz się strasznie często wkurzać na siebie.
Fajnie jak ktoś skrytykuje ale nie bezpodstawnie
Jest rdza ? Jest. Można zardzewiałe auto nazwać zardzewiałym ? Można.
Zobacz dałem dwa zdjęcia na których nie widać prawie nic oprócz wyciętych kawałków progów a ktoś mi pisze,że to sztrucel itp.
Jak to mówią, kto mieczem wojuje od miecza zginie. A tak ode mnie, jeśli tak wygląda próg, to śmiało możesz już zacząć zdejmować tapicerke z podłogi, tam też już na Ciebie czeka ruda, uwierz mi, trochę rdzy już w życiu widziałem.
Jak ktoś jest takim specem to dlaczego nie wypowiedział się w galerii Turbobobika jak on wstawiał zardzewiałą blachę w podłogę i w ogóle miał tak zżarte auto jakby ze dwa lata stało na dnie jeziora?Mam już tego dość.Postaram się nie kaleczyć w ten sposób mojego auta.
Wywód Pelota miał (tak mi się wydaje) na celu pokazanie Tobie jak zabawny jesteś. Twoja rdza jest ok, cudza jest złem. Nie porywałbym się na pokazywanie zjedzonych progów po tym jak zjechałem od góry do dołu gościa, który pokazał jak wygląda 20 letnia podłoga, przy której nikt nic nie robił.
Mam już tego dość.Postaram się nie kaleczyć w ten sposób mojego auta.
My też mamy dość ludzi, którzy wpadają na forum, jadą po wszystkich by na koniec pochwalić się, że ich auto niczym nie odbiega od naszych, też ma 20 lat i nie jest nowe.
Kaleczyć ? Własną pracą ? Powiedz wprost, ze nigdy nie spawałeś, nie wiesz, nie umiesz, nie chcesz się zabić autem robionym przez siebie, masz trochę kasy i odstawisz auto do zawodowego blacharza, który ma doświadczenie i cholerną rutynę. On zrobi to poprawnie bez serca, na krótki okres czasu, za 3-4 lata auto sprzedasz, mówiąc, ze powiększyła Ci się rodzina, nikt nim nie jeździ itp. A nie lansujesz się na nie wiadomo kogo, jesteś specjalistą od cierpkich słów i teorii, ale nie wiele wnosisz od siebie.

Każdy ma prawo robić jak uważa i jak może, to wolny kraj, dlatego nie znoszę takich komentarzy, które na celu mają chyba tylko zdenerwowanie osoby siedzącej po drugiej stronie. Jak sam widzisz, nie jest miło słuchać takich rzeczy i zwyczajnie "ma się dość". Następnym razem zanim przyrównasz czyjeś auto do wraku pomyśl o uczuciach człowieka, który każdą wolną chwilę wkłada w to by jego Ford Probe, pożył jeszcze kilka lat. Przecież za te same pieniądze da się kupić masę innych aut. Łatwo jest posłać coś na złom, trudniej włożyć sporo pracy. Gwarantuje Ci, że nie widziałęm już od kilku lat jedynki bez grama korozji. Czas robi swoje, auta zaczynają wymagać pracy i kasy. I bardzo dobrze. Na koniec życzę Ci powodzenia w pracach, życzę by auto, które, mam nadzieję wyszukujesz z głową, służyło Ci wiele lat. Życzę też więcej pokory i liczenia się z uczuciami innych.

Pozdrawiam,
właściciel 3 zardzewiałych Probe.
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

stary jak masz trzy zardzewiałe jedynki to je rób
Awatar użytkownika
Bendek
Posty: 553
Rejestracja: 2007-01-22 20:53
Galeria: viewtopic.php?t=14998
Lokalizacja: Tomaszów Maz.- Będków

Re: resko

Post autor: Bendek »

Resko zejdź na ziemie!

kupiłeś padake ze zjedzonymi progami...musisz sie z tym pogodzić... :/
PROBE I 2,2 Turbo black 91r.
Awatar użytkownika
Xandr
Posty: 219
Rejestracja: 2006-12-10 13:19
Samochód: 1gen. 2.2 GT Red 81 Honda Milano
Galeria: viewtopic.php?t=17508
Lokalizacja: Warszawa/Działdowo

Re: resko

Post autor: Xandr »

co za koleś :1111_bicz: na kogoś jedzie a sam ma padlinę że ho ho. Rozumiem jak by miał igłę bez grama rdzy i tak dalej, na koniec sam pokazał :mrgreen: co ma :lol:
1gen. 2.2 GT Red 81 Honda Milano
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

Bendek pisze:Resko zejdź na ziemie!

kupiłeś padake ze zjedzonymi progami...musisz sie z tym pogodzić... :/
Bendeczku jakbym chciał kupić igiełkę to bym sobie poszukał coś z 2 gen.i z roku co najmniej 96 :mrgreen: ,co ty chłopie myślisz,że ja nie wiedziałem co kupuję???Cały czas o tym mówię od prawie pierwszego postu,że rudy ją wpierdziela aż miło,ja tego nie ukrywam.Widzę,że macie jeszcze problem o to,że powiedziałem mr.torbobobikowi co myślę o jego robocie.To może jest na forum jakiś blacharz i niech się wypowie na ten temat walki z rdzą za pomocą rdzy.Dajcie już sobie na luz zrozumcie,że ja wiem jakie jest moje probe ale jeszcze troszkę czasu i będzie idealne bez grama rdzy :mrgreen:
Awatar użytkownika
mar3inez
Posty: 411
Rejestracja: 2009-01-04 17:54
Samochód: 2.5 v6 White Pearl '93 USA
Galeria: viewtopic.php?t=16758
Lokalizacja: Trzcianka

Re: resko

Post autor: mar3inez »

resko pisze:jakbym chciał kupić igiełkę to bym sobie poszukał coś z 2 gen
:1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok: :1111_ok:
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

-- oryginalny post 2010-03-01 18:55 --

W końcu to moja prywatna galeria :P http://yfrog.us/eojaimjpiesz

-- dodano 2010-03-01 19:02 --

To jeszcze jeden :D mój pies zabił gołąbka :shock:
http://yfrog.us/jnzabjstwogobkaz

-- dodano 2010-03-01 19:05 --

I następny :D
http://yfrog.us/0qmjpieszeswojlaskdorz

-- dodano 2010-03-01 19:09 --
Ostatnio zmieniony 2010-03-31 21:11 przez resko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Basia
Klubowicz
Posty: 3521
Rejestracja: 2009-04-07 21:35
Samochód: Ford Probe II gen. 2.0 i Seat Ibiza 1.0
Lokalizacja: Szczecin

Re: resko

Post autor: Basia »

Czy Ty się dobrze czujesz? :shock:
Po jakiego grzyba pokazujesz ludziom martwego gołębia?!
Jest się czym szczycić... No naprawdę...
Niesmak.
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: resko

Post autor: Prezes »

resko napisał:
To jeszcze jeden :D mój pies zabił gołąbka :shock:
http://yfrog.us/jnzabjstwogobkaz
O qźwa! :o No to szeroko pojechałeś z tym gołębiem :? .Swoją drogą nie za bardzo to pasuje do galerii Probka ale jak sam napisałeś to Twoja galeria i rób z nią co chcesz.
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
resko
Posty: 1440
Rejestracja: 2009-11-09 21:26
Samochód: chrysler 300M 3.5V6.alfa romeo 156

Re: resko

Post autor: resko »

Nawet nie wiem kto zabił gołąbka :? Może umarł ze starości?Pies go znalazł na podwórku i się nim bawił.
Awatar użytkownika
Basia
Klubowicz
Posty: 3521
Rejestracja: 2009-04-07 21:35
Samochód: Ford Probe II gen. 2.0 i Seat Ibiza 1.0
Lokalizacja: Szczecin

Re: resko

Post autor: Basia »

Ale co to jest za tłumaczenie? Że jego galeria?
Takie rzeczy nie są normalne!
Jak dla mnie jest to duża przesada!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”