Radio w Probie

Awatar użytkownika
jarsonik
Posty: 993
Rejestracja: 2007-07-22 12:03
Samochód: brak
Galeria: viewtopic.php?t=13697
Lokalizacja: Białystok

Re: Radio w Probie

Post autor: jarsonik »

Robert, jak mozesz sądzić, ze zataił bym pred wami taką sytuację?? :twisted: :twisted:

Nie, radia nie wymieniałem, a kostek nie przerabiałem, nic związanego z radiem nie robiłem
2,5 V6 Generation two. 93r. Czarna perełka
Piliście, to kto u was prowadzi samochód?? cruise control. hahahah
MISIEK: "żałuję tego, że tak Cię usunąłem.."
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Radio w Probie

Post autor: Robert »

Ok - bez urazy - "jak zwykle" dotyczyło forum, nie Ciebie osobiście.
  • Czyli radio oryginalne na fabrycznych kostkach? :arrow: http://fordprobe.pl/forum/viewtopic.php ... 587#p96587
  • Tak: sprawdź (bez przekręcania kluczyka), czy nie ma zwarcia między przewodami N i P we wtyczce do radia (może na N jest zawsze +12V).
  • Nie: sprawdź, czy wtyk N podłączony jest do plusa radia a P do podtrzymania pamięci. Czy oba podłączone są do P?
    • Tak: rozejrzyj się za jakimś preparatem podtrzymującym pamięć (nie chodzi bynajmniej o przewód P, ale raczej np. coś z miłorząbem japońskim).
    • Nie: sprawdź zwarcie jak w pierwszym punkcie
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
Awatar użytkownika
derek
Posty: 345
Rejestracja: 2008-02-03 13:12
Samochód: Probe 2.0 16V
Galeria: viewtopic.php?t=14135
Lokalizacja: Tarnów (Małopolska)

Jaka moc fabrycznych głośników w Probe 2 ?

Post autor: derek »

Czy ktoś wie jakiej mocy są fabryczne głośniki w Probku drugiej generacji?

Założyłem nowe radyjko JVC o mocy 4x 50 W ("Maksymalna moc wyjściowa:Przód/Tył: 50 W na kanał, Stała moc wyjściowa (RMS): Przód/Tył: 19 W na kanał, 4 Ω") i po 30 minutach głośniejszego grania (bas na max, loudness włączony) zaczęły mi charczeć przednie głośniki. Teraz nawet przy niezbyt głośnym słuchaniu mam tak że przednie charczą a tylne są OK. W instrukcji jest że jesli głosniki mają mniej niz po 50 W to należy włączyć ogranicznik w radyjku (głośność 1-30) zeby nie doszło do ich uszkodzenia. ja podkręciłem chwile do ponad 40 i chyba wtedy coś zjarałem (mam nadzieje że głośniki a nie radio). Wczesniej miałem też JVC ale 4x 40 W i było OK.
Probe 2.0 , rocznik`95 (wg VIN `94), wersja HIGHLIGHT
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 12613
Rejestracja: 2004-10-21 19:12
Samochód: Probe GT2.0'89; ForTwo 0.6turbo; HRV 1.6
Galeria: viewtopic.php?t=6900
Lokalizacja: Leszno (maz)
Kontakt:

Re: Radio w Probie

Post autor: Robert »

Znalazłem tylko:
http://fordprobe.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=2816 pisze:Oryginalny wzmacniacz z Proba II gen to okolo 12W na kanal, wiec bida z nyndzom ;)
Poświęć niecałe 2 minuty na naukę korzystania z forum: :arrow: Lekcja 1 (bardzo krótka) i :arrow: Lekcja 2 (krótka)
Obrazek ObrazekObrazek'89 2.0 Turbo downgrade
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”