Jak to usunąć? (trzaskanie, piszczenie)

Awatar użytkownika
akademia
Posty: 163
Rejestracja: 2004-09-27 12:09
Galeria: viewtopic.php?t=5499

Jak to usunąć? (trzaskanie, piszczenie)

Post autor: akademia »

Witam :roll: , powiedzcie mi przyjaciele jak usunąć "trzaskanie" plastików tych które są z tyłu,tz bagażnik itd, powiem ze brakują mi chyba 3 zatrzaski i niewiem gdzie je dostać bo z innych modeli nie pasują. Czy ewentualnie nie wrzucić tam śrub?? :?: :?: :?: :?: :?: Czasami zdarz sie również jak domykam szybę od pasazera to piszczy jakl dochodzi do końca i co z tym zrobic? :oops: . Pozdrawiam
Black Probe 16V 97/98 medici
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

wypaćkaj szybę smarem - powinno pomóc :lol:

a masz popękane te plastiki? u mnie są wyłamane zatrzaski więc dam podkładki i śruby - w bagażniku i tak tego nie widać. gorzej by było gdyby to było w kabinie, bo przecież tam musi być pięknie!
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Awatar użytkownika
akademia
Posty: 163
Rejestracja: 2004-09-27 12:09
Galeria: viewtopic.php?t=5499

Dzięki

Post autor: akademia »

Dzieki za błyskawiczną odpowiedź, nie mam popękanych, mam podkładki w bagażniku tylko, ze przy siedzeniach jest miejsce na zatrzaski i tam brakuje chyba dwóch, więc niewiem co tam włożyć, na dziurach coś trzeszczy i bardzo mnie to wkurza. Terazm 16 felgi i autko sztywniejsze i czuć trzoszkę bardziej dziury niestety i słychać. Jeśli chodzi o szybę to czy muszę zdjąc całą tapicerke z drzwi>??
Black Probe 16V 97/98 medici
Gość

Post autor: Gość »

Proponuje zamiast oryginalnych "zatrzaskow" udac sie do Norauto, do wyboru do koloru jest roznych zatrzaskow do tapicerek. Na pewno sie da dobrac ;) Sam ostatnio widzialem sporo bo szukalem srubo-zatrzaskow do mocowania nadkola.

Co do srub, to moze byc maly problem. Czesc z tych otworow jest szeroka i tylko rozporowy srubo-plastik wejdzie i zablokuje, a srubki niestety nie pomoga (bo nie bedzie w co ich wkrecic).

Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”