ANTENNE KAPUT :(

Gość

ANTENNE KAPUT :(

Post autor: Gość »

Jak wyżej... :( Problem polega na tym, że antena wysuwa się ale nie w całości i silnik od niej męczy się jeszcze przez chwilę. A dziś rano przeszła samą siebie - w ogóle się nie schowała i silnik chodził przez parę chwil. Co to może być ? Jest jakis sposób jej naprawy ? Jezeli nie to proszę kogoś kto takową posiada na zbyciu pilnie o kontakt.
Awatar użytkownika
Easy Rider
Posty: 578
Rejestracja: 2002-12-27 15:30
Samochód: brak
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Easy Rider »

Miałem ten sam problem. Kupiłem w Oszołomie za 70,-. Wymieniłem ją na inną, ale ta w ogóle nie działała. Trzeciej już nie zakładałem, tylko kazałem sobie zwrócić pieniądze. Była to antena firmy TOYA. Dziadostwo.Wprawdzie tania, ale nic nie warta. ER
Easy Rider GG 4443928


pjlkwk@onet.eu 2,5 '93
kollek
Posty: 1052
Rejestracja: 2002-09-08 10:31
Samochód: brak
Lokalizacja: Paszkówka

Post autor: kollek »

Albo sprzęgło ślizga, albo pasek szczelił lub coś bardziej optymistycznego zablokowała się. Potraktuj ja WD 40. Jak nie pomorze dzwoń do Bustera. Załatwia antety naprawdę SUPER!!!! po 100 zł + przesyłka pewnie. Mieszka we Wrocławiu więc chyba nawet nie masz do niego tak daleko.
Antena chodzi cicho i jest gruba (solidnie wygląda) - sam słyszałem jak pracuje i jak wygląda.

Polecam
Probe 2.2 GL 89'
Se Enzo Ferrari sarebbe dell'opinione che una macchina è solo una macchina, non costruisca Ferrari. E Ferrari è non una macchina solo. È opera d'arte!
Gość

Post autor: Gość »

No i wszystko wiem... Po godzinnej morderczej walce z tapicerką i rozłożoną anteną (której obudowę rozebrałem w bagażniku) okazało się że zrewała się w dwóch miejscach żyłka (z jednej strony zębata) :cry: Szlag by to trafił ! No i teraz problem kolejny - muszę kupić antenę ale mam kostkę z której wychodzi 5 kabelków... + kabel antenowy. Heh wszystkie które widziałem miały 3 kable + antenowy. Moze związane jest to z tym, że mam sprzężoną z alarmem antenę ??? - przy próbie włamania włącza się alarm, wysuwa antena i wysyła sygnał do pagera który posiadam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”