Instalka na raty

Awatar użytkownika
proever
Posty: 40
Rejestracja: 2005-09-25 15:06
Samochód: brak
Lokalizacja: Pruszków City.

Instalka na raty

Post autor: proever »

Witam.
Nie chce zaśmiecać forum.. ale ciągle męczy mnie, dręczy po nocach, nie daje spać pewna sprawa..
Mianowicie chodzi mi o instalacje na raty. Jakie formalnosci sie załatwia ? potrzebna jest umowa o prace na czas kredytowania instalacji ? Jaki procent się płaci ?
Mam na oku ciekawego probe'a, ale gotówki to wiele nie zostanie na gaz

Sorki jeszcze raz za zaśmiecanie,ale nie mam sie kogo zapytac a i czasu nie ma podjechać do gazowni i sie zapytać. Wiem ze sporo z Was brało na raty ;)

(szukałem i nie znalazłem nic na forum..)
Z góry dzięki za odpowiedz.
Jestem proever..
słucham proletaryatu,
będe jeździł Probem,
prochów nie biore.
Awatar użytkownika
ZENiTH
Posty: 1356
Rejestracja: 2005-10-17 17:59
Galeria: viewtopic.php?t=6493
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ZENiTH »

To zależy od kredytodawcy który udziela pożyczki. Zapytaj się u gazownika. To jest tak samo jakbyś brał kredyt na samochód lub zakup innego sprzętu.
Ford Probe '92 2.2 GT USA Igen --> teraz już szwagra
Titanium Fox
Mazda 929 HD 3.0 V6 24V DOHC '93
Awatar użytkownika
Bierkuś
Posty: 115
Rejestracja: 2005-05-29 23:44
Galeria: viewtopic.php?t=7986
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bierkuś »

To wszystko zależy od tego jaką masz zdolność kredytową i czy brałeś już jakieś kredyty/pożyczki i je terminowo spłacałeś.
Niekiedy wystarczy sam dowód osobisty, zaś innym razem będziesz potrzebował również zaświadczenia o zarobkach.
Sh(.)(.)ters
Posty: 1703
Rejestracja: 2004-01-28 21:17
Galeria: viewtopic.php?t=5520
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sh(.)(.)ters »

Bierkuś pisze:Niekiedy wystarczy sam dowód osobisty, zaś innym razem będziesz potrzebował również zaświadczenia o zarobkach.
A niekiedy i tak odmówią nawet z tymi papierami. Wtedy wyjściem jest wystąpienie do banku, w którym masz konto o tzw. kredyt odnawialny.

Ustalasz z bankiem limit debetu który możesz zrobić na koncie. Najczęściej liczą to na podstawie historii rachunku i deklarowanych miesięcznych wpływów. Zasadniczą różnicą między kredytem odnawialnym a debetem na koncie jest wysokość oprocentowania. Zaletą jest możliwość natychmiastowej spłaty takiego zobowiązania, bez zbędnych formalności, opłat, odsetek itp.

Wtedy przychodzisz do gazola i płacisz mu gotówką a dług spłacasz swojemu bankowi.
..........Obrazek.........
.....The Power of Dreams.....
Awatar użytkownika
proever
Posty: 40
Rejestracja: 2005-09-25 15:06
Samochód: brak
Lokalizacja: Pruszków City.

Post autor: proever »

Tak własnie myślałem :) Umowa o prace kończy się za 2 miesiące więc lipa. Konto mam w inteligo a to baaaardzo problemowy bank, przynajmniej dla mnie..
Gazownie musze mieć odrazu po zakupie samochodu bo robie dziennie po 100-120 km po Warszawie. 2,0 16V duzo nie weźmie benzynki..ale lubie wlać do pełna za 70-80 zł :D
Jestem proever..
słucham proletaryatu,
będe jeździł Probem,
prochów nie biore.
Mikołaj
Posty: 42
Rejestracja: 2005-10-26 15:14
Galeria: viewtopic.php?t=8031
Lokalizacja: Poznań

instalka na raty - rozwiązanie problemu

Post autor: Mikołaj »

pr0ever pisze:Tak własnie myślałem :) Umowa o prace kończy się za 2 miesiące więc lipa. Konto mam w inteligo a to baaaardzo problemowy bank, przynajmniej dla mnie..
Gazownie musze mieć odrazu po zakupie samochodu bo robie dziennie po 100-120 km po Warszawie. 2,0 16V duzo nie weźmie benzynki..ale lubie wlać do pełna 70-80 zł :D
Ja mam instalację za 1800zł z rozłożeniem na raty i odsetkami włącznie,na 5 rat. Odezwij się jeśli potrzebujesz. 0507142700 Tylko nie pytaj czy sekwencja!!!:-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”