Warsztat.

asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Warsztat.

Post autor: asdero »

Jezeli ktos jest z okolic Krakowa, to podaje warsztat posiadajacy amerykanska wersje przyzadu do ustawiania zbierznosci. AUTOGEO Krakow ul. Żmujdzka tel. 501177088. Goscie maja w swej bazie danych dokladnie WSZYSTKIE AUTA wlacznie z Probe (a nawet te ktore wyszly w ilosci np. 70 sztukjako "rarytas" :lol:). Ustawiaja wszystko dokladnie co do milimetra i co do dziesiatek czesci kata. Sa bardzo dokladni i nie wybredni co do aut. Bylem dzisiaj u nich i ustawili mi cudownie wszystko lacznie z katem wyprzedzenia. Polecam (qrcze jak teraz sie to autko prowadzi...).

Aktualny namiar na fimę:
http://www.auto-geo.com.pl/kontakt/
vitek
sereq
Posty: 226
Rejestracja: 2002-09-18 10:05
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztat.

Post autor: sereq »

asdero pisze:Jezeli ktos jest z okolic Krakowa, to podaje warsztat posiadajacy amerykanska wersje przyzadu do ustawiania zbierznosci. AUTOGEO Krakow ul. Żmujdzka tel. 501177088. Goscie maja w swej bazie danych dokladnie WSZYSTKIE AUTA wlacznie z Probe (a nawet te ktore wyszly w ilosci np. 70 sztukjako "rarytas" :lol:). Ustawiaja wszystko dokladnie co do milimetra i co do dziesiatek czesci kata. Sa bardzo dokladni i nie wybredni co do aut. Bylem dzisiaj u nich i ustawili mi cudownie wszystko lacznie z katem wyprzedzenia. Polecam (qrcze jak teraz sie to autko prowadzi...).
Hmm, a ile cie ta przyjemnosc kosztowala? :)

PP
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

100 zl za calosc samochodu.
Awatar użytkownika
Syrenka
Posty: 171
Rejestracja: 2002-09-03 21:08
Galeria: viewtopic.php?t=5570
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Syrenka »

Łącznie z tyłem
...Obrazek...syrenka
asdero
Posty: 922
Rejestracja: 2002-09-03 23:10
Samochód: brak
Lokalizacja: Kraków

Post autor: asdero »

Tak, całość.
Gość

Post autor: Gość »

W Tarnowie na diagnostyce gość też ma pełne oprogramowanie, ustawiałem zbieżności i kąty w II gen. 93r. 2,5 24V, patrzyłem na komp. zrobił to idealnie. Cena 40 zł za oś. Jeśli ktoś jest zainteresowany podam namiary.
Awatar użytkownika
Artek
Posty: 719
Rejestracja: 2002-10-14 09:06
Samochód: brak
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Artek »

W Warszawie też jest taki warsztat na ul. Chłodnej.
Ustawienie całkowitej zbieżności kosztuje o ile dobrze pamiętam 120zł.
Ale są tam strasze kolejni :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”