Witam.
Otoz mam problem,nie dziala obrotomierz w probku,silnik 2.0 16v II generacja, byl wyjmowany aparat,i zalozony tak jak powinno byc, kable cale,wtyczki tez,silnik pracuje elegancko,tylko ta sknera przestala dzialac.
Macie jakies pomysly?
Obrotomierz Ford Probe II nie dziala
Wróć do „II gen (1993 - 1997)”
Przejdź do
- Dział techniczny
- ↳ F.A.Q.
- ↳ Kody diagnostyczne
- ↳ I gen (1989 - 1992)
- ↳ II gen (1993 - 1997)
- ↳ Elektryka
- ↳ I gen (1989 - 1992)
- ↳ II gen (1993 - 1997)
- ↳ Nadwozie
- ↳ I gen (1989 - 1992)
- ↳ II gen (1993 - 1997)
- ↳ Opony / Felgi
- ↳ I gen (1989 - 1992)
- ↳ II gen (1993 - 1997)
- ↳ Silnik
- ↳ 2.2 R4
- ↳ 2.2 R4 Turbo
- ↳ 3.0 V6 LX
- ↳ 2.0 R4 FS
- ↳ 2.5 V6 KL
- ↳ Układ chłodzenia / Klimatyzacja / Wentylacja / Ogrzewanie
- ↳ 2.2 R4
- ↳ 2.2 R4 Turbo
- ↳ 3.0 V6 LX
- ↳ 2.0 R4 FS
- ↳ 2.5 V6 KL
- ↳ Układ hamulcowy
- ↳ I gen (1989 - 1992)
- ↳ II gen (1993 - 1997)
- ↳ Układ kierowniczy
- ↳ I gen (1989 - 1992)
- ↳ II gen (1993 - 1997)
- ↳ Układ napędowy (sprzęgło, skrzynia, półosie ... )
- ↳ 2.2 R4
- ↳ 2.2 R4 Turbo
- ↳ 3.0 V6 LX
- ↳ 2.0 R4 FS
- ↳ 2.5 V6 KL
- ↳ Układ wydechowy
- ↳ I gen (1989 - 1992)
- ↳ II gen (1993 - 1997)
- ↳ Układ zapłonowy (aparat, świece, kable ... )
- ↳ 2.2 R4
- ↳ 2.2 R4 Turbo
- ↳ 3.0 V6 LX
- ↳ 2.0 R4 FS
- ↳ 2.5 V6 KL
- ↳ Układ zasilania (pompa, wtryski, filtr powietrza ... )
- ↳ 2.2 R4
- ↳ 2.2 R4 Turbo
- ↳ 3.0 V6 LX
- ↳ 2.0 R4 FS
- ↳ 2.5 V6 KL
- ↳ Wnętrze
- ↳ I gen (1989 - 1992)
- ↳ II gen (1993 - 1997)
- ↳ Zawieszenie
- ↳ I gen (1989 - 1992)
- ↳ II gen (1993 - 1997)
- ↳ LPG
- ↳ Tuning
- ↳ Mechaniczny
- ↳ Optyczny
- ↳ Car audio
- Giełda
- ↳ I Generacja
- ↳ Kupię
- ↳ Sprzedam
- ↳ II Generacja
- ↳ Kupię
- ↳ Sprzedam
- ↳ Inne
- ↳ Kupię
- ↳ Sprzedam
- ↳ Ogłoszenia komercyjne
- Klub
- ↳ Klub
- ↳ Osobliwości
- ↳ Galeria
- Beyond Probe
- ↳ Nasze auta
- ↳ Chcielibyśmy mieć