Czy ktos ma program do strojenia kompa od gazu

Awatar użytkownika
Gucio_GT
Posty: 104
Rejestracja: 2004-09-07 22:33
Samochód: brak
Lokalizacja: Poznań

Czy ktos ma program do strojenia kompa od gazu

Post autor: Gucio_GT »

witam
od 3 czy 4 tygodni mam gaz w moim probku no i fajnie bo taniej mozna jezdzic

ale nie jest tak pieknie do konca

robilem gaz az za kolem wiec do gazola z poznania kawal drogi zeby za kazdym pytaniem do niego smigac

chodzi tak na 80% mysle czyje troche spadku mocy ale co jest najgorsze jak depne do dna to kreci sie do ok 6500 obrotow i dalej nie chce isc przerywa ale popuszcze pedal to idzie dalej ponad 8000 az do pionu wskazowka czyli jakies 9000-9500

mialem narazie tylko jedna regulacje kompa i trzeba go jeszcze pewnie poregulowac ale do gazola zadaleko

wiec moze ktos ma soft i mogl by sie podzielic programem z klubowiczem no i schemat kabla ewentualnie informacje jak sie nim posługiwac

znalazlem na sieci goscia ktory sprzedaje soft kabel i opis i zastanawiam sie
http://autosoft.pl/product_info.php?cPa ... cts_id=124

mam u siebie komputer sterujacy Nicolaus 2004 a reszta elpigazu
reduktor cisnienia z kompensacja podcisnienia z kolektora ssacego zeby nie gasl na wolnych

tak ogolnie chodzi znosnie i ostatnio przy 1,4 na budziku w trasie wyszlo niecale 11

na trase ok ale na miacho troche zabardzo zeslabl wiec trzeba poregulowac

napiszcie jak docgodziliscie do optymalnych ustawien i kto wam to robil czy moze sami

GAZ OK :shock:
2,5 GT euro z 95'
Awatar użytkownika
spown
Posty: 633
Rejestracja: 2004-09-23 20:49
Galeria: viewtopic.php?t=5507
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: spown »

Mówią źle, mówią zły, mówią wariat...
Był: Ford Probe 2.2 GL ganz rot ;)
Jest: Mitsubishi Galant 2.5 V6
zbyniu
Posty: 9
Rejestracja: 2003-12-28 12:26
Samochód: brak
Lokalizacja: Myszków

Post autor: zbyniu »

tutaj masz za połowę tego co na ALLEGRO tylko bez oprogramowania a to znajdziesz na sieci http://www.viaken.pl/index.php?option=c ... 4fcce60784
jeżeli interesuje cię sam schemat interfejsu daj maila to ci podeślę niestety do twojej instalki nie mam oprogramowania

pozdro ZBYSZEK
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”