Spoiler pod zderzak

Awatar użytkownika
DJ DECKS
Posty: 21
Rejestracja: 2005-03-10 13:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Spoiler pod zderzak

Post autor: DJ DECKS »

cześć
Ostatnio spotkałem to autko na mieście.
Nie wie ktoś od czego jest ten spoiler pod zderzakiem, bo widziałem
kiedyś też to autko zanim go pomalował i wiem że to nie jest cały zderzak do probka tylko doszpachlowany dół. Pytam bo też myślałem o małej zmianie wyglądu autka.




Obrazek
Awatar użytkownika
strober
Posty: 1338
Rejestracja: 2003-01-30 13:09
Samochód: none
Galeria: viewtopic.php?t=7957
Lokalizacja: Kraków

Post autor: strober »

Bardzo możliwe że sprowadził go już z takim "kit'em" np. z dojczlandów-tam do Probków mają tego sporo i nie muszą kombinować z przypasowaniem!
Zamaż numery rejestracyjne bo się właściciel może wkurzyć jak tu "niechcący" zajrzy :!:
p.s.Czy ktoś kojarzy właściciela?Jest On może klubowiczem?Ja nie go kojarze!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Był 2.0 16V
był 2.5 V6
Awatar użytkownika
thebestcars
Posty: 227
Rejestracja: 2004-11-29 20:15
Galeria: viewtopic.php?t=6093
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Witam

Post autor: thebestcars »

ja poznaje tą dokładnie od dołu widziałem taka to uniwersalna dokładka doszpachlowaną (ja też doszpachlowywałem ale ja przyszpachlowałem dół od M3 :)

a w niemczech nie widziałem takiej dokładki :( a na pewno orginalny to zderzak do Proba nie jest !!!

Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Mam czerwonego PROBASA II (wersja EUROPEJSKA z 1993) Poddałęm go tuningowi :]
Moja stroneczka http://www.cardomain.com/ride/2140791/1
PROBE is the best !!! :)
Obrazek
:)
Awatar użytkownika
strober
Posty: 1338
Rejestracja: 2003-01-30 13:09
Samochód: none
Galeria: viewtopic.php?t=7957
Lokalizacja: Kraków

Post autor: strober »

Zestawów(kit'ów) do obniżania furek(też PROBKA) na zachodzie jest sporo!Wystarczy kupić miejscową gazetkę np.w Angli FAST FORD, szwabskiej nazwy nie pamiętam i poszukać :!:
p.s.To że ten zderzak na fotce to nie orginał to nawet dziecko już w okresie prenatalnym powinno wiedzieć :!: :lol:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Był 2.0 16V
był 2.5 V6
Gość

Re: Spoiler pod zderzak

Post autor: Gość »

DJ DECKS pisze: Obrazek
To jest probe 2.0, on jest na sprzedarz z tego co pamiętam, nawet kiedyś temat w giełdzie był.
Co do dokładek no to najwięcej pakietów jest w stanach, ale na nie to już większa gotówa potrzebna.
Galat
Posty: 26
Rejestracja: 2004-11-22 11:32
Samochód: brak
Lokalizacja: Zbąszyń

Post autor: Galat »

Squad dobrze kojarzy - temat był juz o tym probasku i chyba tyczył się jego felg 17". Auto jest na allegro na sprzedaż. Co do spojlerów do probasa to faktycznie w stanach na ebay-u jest ciekawy wubór, ale cena skutecznie odstrasza. Koszt samych spojlerków to 200 - 500 dolców i pewnie drugie tyle bedzie koszt przesyłki. Może cos wiecej mógłby się wypowiedzieć na tem temat kolega który badał na forum opinie na temat części ze stanów.
Probe 95' 2,0 16V
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”