czy sa sposoby na polamany spojler?

Awatar użytkownika
nordd46
Posty: 55
Rejestracja: 2005-12-12 15:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Glogow

czy sa sposoby na polamany spojler?

Post autor: nordd46 »

mianowicie chodzi mi o to czy jest mozliwa regeneracja uszkodzonego (polamanego) spoilera? W moim przypadku brakuje malego kawalka bocznego spoilera, na wysokosci zawiasow drzwi prawych. Jak mogl bym pozbyc sie tego problemu? z pozdrowieniami nordd46 :wink:
MADE IN USA [FLAT ROCK ,MI] 2.5 V6 24v 93r GT. 4Life!!!
Awatar użytkownika
ZENiTH
Posty: 1356
Rejestracja: 2005-10-17 17:59
Galeria: viewtopic.php?t=6493
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ZENiTH »

włókno szklane i do cięzkiej pracy
Ford Probe '92 2.2 GT USA Igen --> teraz już szwagra
Titanium Fox
Mazda 929 HD 3.0 V6 24V DOHC '93
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

jeśli dobrze zrozumiałem to mówisz o przednim kawałku listwy progowej czyli tym małym elemencie na dole przedniego błotnika. jak masz ułamany kawałek to można się pobawić żywicą (kupuje się matę szklaną i stosuje razem z żywicą poliestrową) ale jeśli brakuje Ci całego elementu to lepiej kupić. koszt ok 100zł z paczką (może nawet mniej)

pozdro
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
Awatar użytkownika
nordd46
Posty: 55
Rejestracja: 2005-12-12 15:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Glogow

V6

Post autor: nordd46 »

byles blisko Pimpo konkretnie to chodzi o ten kawalek na wysokosci zawiasa ale juz po stronie drzwi napewno wiesz gdzie umieszczone sa na drzwiach 2 ki napisy GT to dokladnie pod napisem brakuje kawalka ,w miejscu gdzie jest ulamane, chyba z progu wystaja dwie lapki. Wydaje mi sie ze do nich sie przykreca cala listwe progowa.poprawacie jesli sie myle. nordd46
MADE IN USA [FLAT ROCK ,MI] 2.5 V6 24v 93r GT. 4Life!!!
Awatar użytkownika
P.I.M.P.O.
Posty: 928
Rejestracja: 2004-09-20 20:55
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: P.I.M.P.O. »

możesz poszukać jakiejś połamanej listwy i dostać za free/kupić za parę groszy, jechać do spawacza i dać mu do zrobienia albo zdjąć (tylko ostrożnie żeby nie połamać zaczepów) i pobawić się żywicą tak jak juz wczesniej napisalismy. jedź do sklepu i spytaj o matę szklaną i żywicę poliestrową. jeśli sprzedawca ci nie powie to przecztaj na opakowaniu jak to się robi

pozdro
dwa i pół fał sześć, dziewięćdziesiąty trzeci rok ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „II gen (1993 - 1997)”