Instalacja gazu w wawie

Awatar użytkownika
FlasH
Posty: 133
Rejestracja: 2004-06-20 15:49
Samochód: brak
Lokalizacja: Gajec
Kontakt:

Instalacja gazu w wawie

Post autor: FlasH »

Cześć!

Mam takie pytanko: ile kosztuje założenie zwykłej instalacji gazowej do Probe I GT w Warszawie?

Czy ktoś może mi zaproponować jakąś sprawdzoną firmę?

pozdr.
Marcin / Probe 2.2 GT '91
http://www.motonet.pl
Awatar użytkownika
kosa_ol
Posty: 52
Rejestracja: 2006-08-08 16:19
Samochód: brak
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: kosa_ol »

Jako pracownik Czakramu zaproponuję ci montaż w Czakramie. Podjedz na Maciejki i popytaj. Możesz się nawet powolać na mnie czyli Piotrka z olsztyńskiego oddzialu Czakramu . Pewnie zaproponują ci sekwencję ale jak chcesz zrobić na zwykłej to się upieraj bo też będzie chodził. Za zwykłą instalację nie powinni cię skasować więcej jak 1700 zł. A jeśli więcej to nie zakładaj bo szkoda kasy. Będzie to instalacją prawdopodobnie na Blitzu i z reduktorem Turbo ewentualnie Super. No i trzeba oczywiście dołożyć emulator 4 kanałowy. Dlatego cena pewnie będzie taka a nie inna. No chyba że chcesz polską instalację to będzie taniej ale później możesz mieć kłopot i nie mówie tego tylko po to żeby BRC zachwalać.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Roswell
Posty: 441
Rejestracja: 2006-09-01 11:12
Galeria: viewtopic.php?t=9688
Lokalizacja: Ustroń

Post autor: Roswell »

U mnie w mieście to jest koszto okolo 1800zł z zbiornikiem w miejsce kola zapasowego tak dla porownania mowie :)
Jak bym zakladal do siebie instalke nowa i bym wiedzial ze dlugo bede tym autem jezdzil to bym dolozyl do sekwencji
Probe II 2.0 93 USA

Jeżeli wsadzę ci palec do oka, to ty masz palec w oku i ja mam palec w oku, ale to nie to samo
Awatar użytkownika
maciej
Posty: 148
Rejestracja: 2006-01-27 11:50

Post autor: maciej »

Witam
W mim warsztacie cena na Probe GT zaczyna się od 1600zł z zbiornikiem w koło .Żeby mieć większy komfort i mniejsze zużycie gazu to trzeba pare groszy dorzucić .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
FlasH
Posty: 133
Rejestracja: 2004-06-20 15:49
Samochód: brak
Lokalizacja: Gajec
Kontakt:

Post autor: FlasH »

Dzięki!

Byłem w Słubicach - w jednym warsztacie zaśpiewali mi 2200, w drugim 2400.

Chyba w Wawie sobie założę.
Marcin / Probe 2.2 GT '91
http://www.motonet.pl
Awatar użytkownika
ZENiTH
Posty: 1356
Rejestracja: 2005-10-17 17:59
Galeria: viewtopic.php?t=6493
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ZENiTH »

Instalowałem w wawie Prinsa do mojego probka i wszystko poszło sprawnie i fachowo. Polecam Energy Gas Polska www.egp.pl
Ford Probe '92 2.2 GT USA Igen --> teraz już szwagra
Titanium Fox
Mazda 929 HD 3.0 V6 24V DOHC '93
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”