MIG 29

Kolekcje fotek.
Maxxum
Klubowicz
Posty: 3829
Rejestracja: 2004-06-03 22:15
Samochód: 3.0 V6 LX '90, 2.2 GT '92
Galeria: viewtopic.php?t=7746
Lokalizacja: Tarnów

Re: MIG 29

Post autor: Maxxum »

MIG 29 pisze: A cóż to nikt nie chwali mojego taranowania zasp ( na zdjęciu)??????????????? :cry:
He..he .. taranowania probkiem czegokolwiek, nikt tu nie będzie chwalił - to zbrodnia :wink:

Ale zdjęcie, trzeba przyznać wyszło super :D
"Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nauczyć się milczeć." (Ernest Hemingway)
Awatar użytkownika
Prezes
Klubowicz
Posty: 1767
Rejestracja: 2008-09-27 13:31
Samochód: Probe 2.2 GT 92r.
Galeria: viewtopic.php?t=15588
Lokalizacja: Przytoczno woj. Lubelskie

Re: MIG 29

Post autor: Prezes »

He spoko filmiki. U was tam widać że coś się dzieje :D . A symulator - mistrzostwo :lol: .
„Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.”
Awatar użytkownika
MIG 29
Posty: 47
Rejestracja: 2012-02-08 19:47
Samochód: PROBE '92
Galeria: viewtopic.php?t=19932
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: MIG 29

Post autor: MIG 29 »

Zapomniałem o bardzo ważnej sprawie. #-o Przecież mamy z żoną jeszcze jedną probunię. Początkowo sugerując się temperamentem i charakterem myśleliśmy że to probuś. Ale czas wszystko wyjaśnił - to kotka z turbinką w tyłeczku..... :slon: Poniżej foto.
Załączniki
SАM_1414.JPG
SAM_0461.JPG
SAM_1924.JPG
Ostatnio zmieniony 2012-03-12 16:01 przez MIG 29, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cacek
Posty: 1378
Rejestracja: 2006-01-12 16:54
Samochód: Wołowina
Galeria: viewtopic.php?t=8555
Lokalizacja: Police

Re: MIG 29

Post autor: cacek »

Śliczna :D !

Dobrze widać że ma oczy dwukolorowe? :shock:

pozdr
"...Jedni będą mnie szanować, drudzy znienawidzą..."
Awatar użytkownika
MIG 29
Posty: 47
Rejestracja: 2012-02-08 19:47
Samochód: PROBE '92
Galeria: viewtopic.php?t=19932
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: MIG 29

Post autor: MIG 29 »

-- oryginalny post 2012-03-11 23:16 --
cacek pisze:Śliczna :D !

Dobrze widać że ma oczy dwukolorowe? :shock:

pozdr
Kiedy podebrałem ją pod blokiem to miała tylko około dwóch tygodni i podbite jedno oko tak że nie było widać czy to oczko wogóle jest. Kiedy wyczyściliśmy ją z pcheł itd. i gdy okazało się że oko jest to wyszło że oczka ma różnokolorowe :shock: . Myślałem że jakaś mutacja :cry: , ale weterynarz nas uspokoił: ona spełnia wszystkie parametry rasy "turecka angora", w tym zamiłowanie do kąpieli :roll: .

-- dodano 2012-03-11 23:34 --
Saperr pisze:-- oryginalny post 2012-03-10 22:28 --

Na ostatnim filmiku (czyt. drag) myslalem ze czerwony to calibra :D Ale dobrze jest, niech ludzie wiedza, nawet na Ukrainie ze na Probe nie ma mocnych ;)

-- dodano 2012-03-10 22:30 --

A co masz ciekawego pod maską ? :)
Pod maską mam niewiele napsute :D : przelotowy wydech do końca, zwężkę, wzmocnione szpilki kolektora wydechowego i najważniejsze zagłuszoną "ekologię" na wyjściu z kolektora wydechowego i jako że jeżdże po Ukrainie to mam superową osłonę pod motoren z blachy 6mm 8) . Reszta jest dobra z fabryki i najważniejsze by wszystko było sprawne w 100%. W końcu nam jeszcze w fabryce wstawiano kute tłoki itd. Wygrzebałem jeszcze dwa filmiki:
http://www.youtube.com/watch?v=VbTHNKtM ... e=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=rPCl_vzFToM
Te przejażdżki po jeziorze były przy 20 stopniach mrozu. Ganialiśmy bez kolców. Ukraińcy przy 20 stopniach mrozu też mogą urządzić piknik z szaszłykami :lol: i za to ich lubię. A ten golf na drugim ma diabła pod maską. Silnik własnego projektu na bazie bloku golf 1,6. A dziewczyny tutaj też tak jak w Polsce mamy ładne (to nie Szwecja :twisted: )
Awatar użytkownika
Saperr
Posty: 135
Rejestracja: 2012-01-20 14:35
Samochód: Probe II V6 1994 LPG
Galeria: viewtopic.php?t=20003
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: MIG 29

Post autor: Saperr »

Golfik daje rade ;) To w koncu kto wygral ? Bo sie ludziska zbiegli na ulice, nie widzialem za dobrze. I dziewoje też wybiegły, fajne :)
Riding myy car...
Awatar użytkownika
MIG 29
Posty: 47
Rejestracja: 2012-02-08 19:47
Samochód: PROBE '92
Galeria: viewtopic.php?t=19932
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: MIG 29

Post autor: MIG 29 »

-- oryginalny post 2012-03-12 14:40 --
Saperr pisze:Golfik daje rade ;) To w koncu kto wygral ? Bo sie ludziska zbiegli na ulice, nie widzialem za dobrze. I dziewoje też wybiegły, fajne :)

Tym razem ja. Ale to poważny rywal. Ma wstawione 4 przelotowe "gaźniki" i jest wyrególowany na duży srumień powietrza, dlatego na starcie ma trochę za bogatą mieszankę, ale jest lżejszy niż probek, a na wyższej prędkości jego nawiew działa tak jak moje turbo. Był jeszcze jeden koleś co wstawił jakąś amerykańską turbinę do łady 2010 i miał problem, bo jak ruszał to karoseria nie wytrzymywała i pojawiały się pęknięcia podłogi w okolicy przednich drzwi. :shock:

-- dodano 2012-03-12 14:46 --

wygrzebałem jeszcze jedną fotkę mojego pierwszego probka :lol:
Załączniki
wieża.jpg
Awatar użytkownika
Saperr
Posty: 135
Rejestracja: 2012-01-20 14:35
Samochód: Probe II V6 1994 LPG
Galeria: viewtopic.php?t=20003
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: MIG 29

Post autor: Saperr »

Podoba mi sie bialy kolor na 1 gen :) Ogolnie jest fajny, chociaz to nie 2 :twisted:
Riding myy car...
Awatar użytkownika
MIG 29
Posty: 47
Rejestracja: 2012-02-08 19:47
Samochód: PROBE '92
Galeria: viewtopic.php?t=19932
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: Moje probki.

Post autor: MIG 29 »

-- oryginalny post 2012-03-12 22:19 --
Qki G pisze:Chyba wiem, do kogo nalezal ten czerwony
Do naszego kolegi ktorego juz chyba nie na ma forum Sh(.)(.)tersa :):):)
Ale oczywiscie moge sie mylic
Fakt jest taki , ze czerwony bardzo ladnie sie prezentuje :)
Napewno nie należał do Sh(.)(.)tersa. Znalazłem jego fotkę w galerii. U niego był z szyberdachem. Mój wisiał przez pół roku na alegro i za ten czas miał trzech właścicieli :?

-- dodano 2012-03-14 22:47 --
Prezes pisze:He spoko filmiki. U was tam widać że coś się dzieje :D . .
Wygrzebałem jeszcze jeden filmik sprzed roku
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=J05v7XQK ... =endscreen
Awatar użytkownika
Saperr
Posty: 135
Rejestracja: 2012-01-20 14:35
Samochód: Probe II V6 1994 LPG
Galeria: viewtopic.php?t=20003
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: MIG 29

Post autor: Saperr »

Dobry klimat tam macie :) Stajecie na kresce za kase? U mnie ostatnio coraz czesciej organizują nielegalne wyscigi, nawet w radiu trąbili :mrgreen: Smiac mi sie chce jak to slysze, na ZDolnym Śląsku to jedne z gorszych drog w Polsce, Walbrzych to juz calkiem. Zrobili kawalek rownej obwodnicy na Tesco i Cersanit, to wykorzystują sytuacje :D hehe :)
Riding myy car...
Awatar użytkownika
MIG 29
Posty: 47
Rejestracja: 2012-02-08 19:47
Samochód: PROBE '92
Galeria: viewtopic.php?t=19932
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: MIG 29

Post autor: MIG 29 »

Saperr pisze:Dobry klimat tam macie :) Stajecie na kresce za kase? :D hehe :)
Jeżeli przyjeżdża ktoś z propozycją ganiać za kasę to mu dajemy na chleb jak nie ma zaco żyć, a jeżeli to chory hazardzista to go wysyłamy do lekarza, a jeżeli nie rozumie to -o-| . Na wszystkie nawet lokalne wyścigi bierzemy pozwolenia w drogówce. Jesteśmy honorowi dawcy opon. :D Poprostu mierzenie się kto ma dłuższy ...(nos) jest nudne.
Awatar użytkownika
wujeksex
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-09-08 21:09
Samochód: Probe II 93 2.0 BASE MTX USA
Galeria: viewtopic.php?t=14440
Lokalizacja: Żarowo, Stargard Szczeciński

Re: MIG 29

Post autor: wujeksex »

MIG 29 pisze:Na wszystkie nawet lokalne wyścigi bierzemy pozwolenia w drogówce.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
W jakiej części Ukrainy przebywasz :?: :!: Ja bywałem w Ivano-Frankivsk (dawny Stanisławów) i okolicach (Mykulychyn i innych wiochach Jaremczy), i jeszcze nie widziałem czegoś takiego.
Jedyny "patrol" milicji jaki widziałem obalał flaszkę w tzw. radiowozie :mrgreen: , samochody po "tjuningu", to zardzewiałe Łady z ławką #-o (to nie przenośnia) na klapie i diodami wklejonymi wszędzie gdzie tylko się da (a nawet tam gdzie się nie da).
Jak udaje Ci się przeżyć bez mięsa, bo najlepsza kiełbasa tam jest gorsza od naszej z promocji w Tesco (tej z zawartością mięsa 20%) :?:

Oglądam i czytam co piszesz, i wydaje mi się, że kraje Ci się pomyliły.
Był Probe II 93 2.0 BASE LPG ATX USA
Probe II 93 2.0 BASE MTX USA
Odważni nie żyją wiecznie - Ostrożni nie żyją wcale...
Na rozstaju dróg..... redukcja i but :)
Kobieta - istota stabilna emocjonalnie, niczym powierzchnia szklanki wody, trzymanej przez osobę z chorobą Parkinsona, któremu palą się spodnie podczas tańczenia Lambady

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
Awatar użytkownika
MIG 29
Posty: 47
Rejestracja: 2012-02-08 19:47
Samochód: PROBE '92
Galeria: viewtopic.php?t=19932
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: MIG 29

Post autor: MIG 29 »

wujeksex pisze:
MIG 29 pisze:Na wszystkie nawet lokalne wyścigi bierzemy pozwolenia w drogówce.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
W jakiej części Ukrainy przebywasz :?: :!: Ja bywałem w Ivano-Frankivsk (dawny Stanisławów) i okolicach (Mykulychyn i innych wiochach Jaremczy), i jeszcze nie widziałem czegoś takiego.
Jedyny "patrol" milicji jaki widziałem obalał flaszkę w tzw. radiowozie :mrgreen: , samochody po "tjuningu", to zardzewiałe Łady z ławką #-o (to nie przenośnia) na klapie i diodami wklejonymi wszędzie gdzie tylko się da (a nawet tam gdzie się nie da).
Jak udaje Ci się przeżyć bez mięsa, bo najlepsza kiełbasa tam jest gorsza od naszej z promocji w Tesco (tej z zawartością mięsa 20%) :?:

Oglądam i czytam co piszesz, i wydaje mi się, że kraje Ci się pomyliły.

Z chęcią odpowiadam: mieszkam w mieście Sumy. Jest to 300 tysięczne miasto wojewódzkie na północnym wschodzie Ukrainy. Co do Iwanofrankowska i np.Lwowa to mam zdanie podobne do ciebie. We Lwowie za to że gadałem po polsku obezwali mnie (administracja hotelu) zaborcą, a jak zażartowałem że jestem Rosjaninem to się dopiero wściekli i powiedzeli że czas skończyć z Lachami i Moskalami... Tutaj o dziwo jest zupełnie inaczej. Jak pokazuję polski paszport to odrazu mam kredyt zaufania i ludziska szanują mnie tylko za to że jestem obywatelem Polski. Co do milicji to od 2008 roku, czyli od czasu wstąpienia przeze mnie do federacji autosportu ciągle z nimi współpracujemy a od 2011 roku nawet dali się namówić do uczestnictwa w wyścigach i zawodach :lol: http://www.youtube.com/watch?v=gyxuFTS4ueI
W temacie mięsa jest zupełnie odwrotnie - dopiero tutaj zacząłem jeść prawdziwe mięso. Tutaj można kupić mięso "bieganego koguta", żywą rybę ze stawu lub rzeki, bez problemu świeże raki itd. W miejscowych rzekach żyją jesiotry :shock: Oczywiście w supermarketach pojawiły się holenderskie kury transwestyty, klonowane parówki, świeże placki z Nowej Zelandii i parafinowane polskie jabłka, których żaden robak w życiu nie tknie. Jako że nie jestem głupszy od robala to pozostaję przy tradycyjnej kuchni. Podam przykład że powszenie tu się przyrządza szaszłyki, których w Polsce nie ma co szukać. Coś pysznego. Ponoć sekretem jest dobry surowieć, czyli mięso, a żeby mięso było dobre to zwierzątko trzeba karmić zdrową paszą. Uwzględniając fakt że głębokość czarnoziemu tutaj sięga 2 metrów, nikt tu nigdy nie sypał nawozów sztucznych. Jednym słowem żarcie jest super!!! Np. pomidory nie przypominają woreczków foliowych z moczem. Zapraszam w gości!!! Oczywiście są tutaj niedostatki. w końcu 70 lat komunizmu nie mogło nie pozostawić blizn, ale na tle Ukrainy to naprawdę wyjątkowy region.
Apropos mięsa : Championat Miasta Sumy w pieczeniu szaszłyka... mniam :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=fETxUhmX ... re=related
Awatar użytkownika
wuka
Klubowicz
Posty: 1031
Rejestracja: 2012-01-25 20:30
Samochód: FORD PROBE II 2,0 16V
Galeria: viewtopic.php?t=19968
Lokalizacja: Kraków, Gorlice

Re: MIG 29

Post autor: wuka »

O kurcze :shock: przeprowadzam się do Ciebie. Zaskoczyłeś mnie tym wpisem. A co Ty w ogóle robisz na tej Ukrainie?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”