Ceny LPG

dawid69

Ceny LPG

Post autor: dawid69 »

Od jakiegos czasu rozwarzam mozliwosc kupna forda probe I (2.2T) lub II (2.5) generacji... Chcialbym zaraz po kupnie samochodu zamontowac instalacje LPG.. Problem polega na tym ze nie mam bladego pojecia jakiego rzedu to koszt... Wiec jesli ktos posiada takowa zalozona to prosze o kontakt badz odp na forum. Z gory dzieki za wszelkie info. Moj mejl zi0mal@wp.pl
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

standard - około 2700
sekwencja - około 4500
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Awatar użytkownika
Wojtas
Posty: 63
Rejestracja: 2003-09-26 11:38
Samochód: brak
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Wojtas »

normalna-1500zl

z kompem-ok.3000zl

Nie byle jaka firma bo Lovato ma taki cennik.Informacje sa swierze bo sam sie dowiadywalem w grudniu.Jezeli chcesz zbiornik w kole zapasowym to 100zl doplaty.

Ceny z Lublina

PoZdRo
Juz nie posiadacz Probe
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

Wojtas pisze: normalna-1500zl

z kompem-ok.3000zl
Od kwietnia 2003 dopuszczana jest tylko instalacja sterowana komputerem (czytanie sond lambda).
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Awatar użytkownika
propaganda
Posty: 282
Rejestracja: 2003-08-01 13:20
Samochód: brak
Lokalizacja: Stara Miłosna
Kontakt:

Post autor: propaganda »

Tylko jak kupisz 1-kę z Turbo, to musisz mieć inny soft w komputerze gazowym- specjalny do turbo.

Jak widzę są duże rozbierzności w cenach.....

4200 zł Sekwencja BiGas - ja mam taką i są problemy, ale to pewnie jakaś głupota, albo w samochodzie albo gazowników

chyba nieco ponad 2000 zł normalna z kompem - podobno są problemy z przepływomierzem(w Probe II 2,5 nie wiem jak w pozostałych), bo może się uszkodzić w momencie strzału,a nie ma gdzie zamontować zabezpieczeń - ogólnie mój gazol powiedział, że się nie da, a jeśli się da, to na benzynie na wolnych obrotach będzie gasł

Jak jest naprawdę dowiedz się dokładnie.
Andrzej

Black Metalic Probe2 24V
Awatar użytkownika
MiH
Posty: 1894
Rejestracja: 2003-04-30 23:14
Samochód: brak
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MiH »

propaganda pisze: podobno są problemy z przepływomierzem(w Probe II 2,5 nie wiem jak w pozostałych), bo może się uszkodzić w momencie strzału,a nie ma gdzie zamontować zabezpieczeń - ogólnie mój gazol powiedział, że się nie da, a jeśli się da, to na benzynie na wolnych obrotach będzie gasł
głupi gazol :lol: :lol:

Da się, spoko że się da. Trzeba tylko pogłówkować. 8)
Mówię bo wiem, a nie wiem bo mówię.....

GG: nie używam
(mój numer tel jest na tym forum - chcesz pogadać - poszukaj)
Awatar użytkownika
propaganda
Posty: 282
Rejestracja: 2003-08-01 13:20
Samochód: brak
Lokalizacja: Stara Miłosna
Kontakt:

Post autor: propaganda »

MiH jeśli to nie tajemnica, to mógłbyś napisać jak?

Pójdę do Gazola i powiem, że mnie naciągnął na 2000 zł- tak myślałem, że się da, ale było już za późno.
Podobno jakiś koleś do niego przyjechał z podobnym silnikiem- wrzucił sobie jakąś rurkę, czy coś tam, ale nie działało to najlepiej i ciągle się rozregulowywało.... w każdym razie nastraszył mnie.
Andrzej

Black Metalic Probe2 24V
Gość

Post autor: Gość »

propaganda pisze:chyba nieco ponad 2000 zł normalna z kompem - podobno są problemy z przepływomierzem(w Probe II 2,5 nie wiem jak w pozostałych), bo może się uszkodzić w momencie strzału,a nie ma gdzie zamontować zabezpieczeń - ogólnie mój gazol powiedział, że się nie da, a jeśli się da, to na benzynie na wolnych obrotach będzie gasł
Ano taki sam problem mialem,

trzeba do parownika z drogiej strony dac przewod podcisnieniowy do kolektora dolotowego, poniewaz wieksze silniki maja duze podcisnienie, popprostu gaz jest zaciagany z jednej strony membrany a podcisnienie podlaczone z drogiej strony membrany utrzymoje membrane w polozeniu, ech jak trudno sie tlumaczy bez rysunkow

a co do przeplywomieza to trzeba!!!!!! koniecznie zalozyc klape przeciwwybuchowa. i da sie to zrobic bez problemu chociaz gume sie ciezko tnie,

w kazdym razie u mnie wszystko chodzi ok, a jak podlaczylem EGR tak jak trzeba to srednie spalanie po miescie !!!!!! 10,5 litra... gazu
ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG”