Tarcze indiglo

Tylko dla osob POWAZNE zainteresowanych zakupem!!! Jakimi tarczami indiglo do Igen. jestes zainteresowany?

GT m/h
7
8%
GT km/h
40
47%
LX m/h
1
1%
LX km/h
1
1%
GL m/h
6
7%
Wogole nie jestem zainteresowany - zaznaczylem to pole by zobaczyc wyniki
30
35%
 
Liczba głosów: 85

totmes (gonciu)
Posty: 379
Rejestracja: 2005-09-30 16:45
Galeria: viewtopic.php?t=10331
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: totmes (gonciu) »

aha, nie bo myślałem ze już coś przez pw wybraliście, ja jestem osobą nie wybredną mi wszystko pasuje (no moze poza podświetleniem) dlamnie nie ma znaczenia co bedzie napisane (format/czcionka itp) zgadzam sie prawie na wszystko :D

tylko napiszcie mi wstępną cene :)
Obrazek
nowe fele 17' opony235/45 i tył 255/40
i po hamowni-prawie 200
nowy kolektor wydechowy
http://tommyjnia.eu.interia.pl/
Awatar użytkownika
RX
Posty: 4099
Rejestracja: 2004-10-06 10:15
Samochód: '99 Corvette
Galeria: viewtopic.php?t=17374
Kontakt:

Post autor: RX »

Witam,

http://probeaddiction.com/gaugeoverlays.htm

Pierwszy od góry - chyba światowy standard jeśli chodzi o indiglo do Probe i na takie bym się pisał, bez cudowania, bo jak większość tematów pokazuje - jak się zacznie mieszać to temat upada.

Pzdr.
1999 Corvette
We are American Thunder Cars!
http://amthunder.pl
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Po pierwsze to nie biała po drugie nie wiejskie niebieskie.
Gość

Post autor: Gość »

Chcialbym wyjasnic: NIC NIE JEST USTALANE NA PW - do glowy by mi to nie przyszlo, zeby za plecami cokolwiek ustalac, oferta skierowana jest do wszystkich klubowiczy (nawet i nie tylko) i wszyscy maja prawo zarowno do informacji (co tez staram sie na biezaco czynic) jak tez do propozycji, prosb i wyboru ostatecznego wygladu. Tak jak pisalem wczesniej wiele rzeczy mozna zindywidualizowac, a tych co sie nie da mysle, ze wypracujemy zadowalajacy wszystkich kompromis. Cena wstepna jest podana, dokladna (co do zlotowki) bedzie znana kiedy bedzie wiadomo ile osob sie decyduje, czyli kiedy bedzie gotowy projekt koncowy (najprawdopodobniej wyjatkowo wkleje go bezposrednio, zeby odrazu rzucal sie w oczy i kusil niezdecydowanych :twisted: ).

Jeszcze jeden wyjatek dla zagorzalych fanow czarnych zegarow. Oto zegary indiglo wykonane przez nich do VW Corrado w wersji BLACK :twisted: :D 8)

Obrazek

P.S. Przepraszam Cie Kamil, niebieski to moj ogolnie ulubiony kolor wiec prosze o nieobrazanie moich uczuc! :twisted: :lol: a jezeli to podswietlenie byloby tez jeszcze troche wiejskie, to nie ma zadnego problemu zeby Ci zrobic czerwone, zolte, seledynowe lub inne z w/w 8)
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Spoko sorki,
Ale te zegary sa kozackie, tylko jak by były czerwono podświetlane mniaaam
Gość

Post autor: Gość »

Sqad pisze:Spoko sorki, ...
To byl joke :lol:
Ostatnio zmieniony 2006-02-22 22:18 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
totmes (gonciu)
Posty: 379
Rejestracja: 2005-09-30 16:45
Galeria: viewtopic.php?t=10331
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: totmes (gonciu) »

RX pisze:Witam,

http://probeaddiction.com/gaugeoverlays.htm

Pierwszy od góry - chyba światowy standard jeśli chodzi o indiglo do Probe i na takie bym się pisał, bez cudowania, bo jak większość tematów pokazuje - jak się zacznie mieszać to temat upada.

Pzdr.
dlamnie wszystkie sa ok no poza tym drugim, ładny jest ten pierwszy i trzeci :D

ja sie decyduje prawie na wszystko, co do koloru to wydaje mi ze to od gustu zalezy wiec jak ktos chce inne niech ma, przeciez przy tej "pierwszej" lub innej wersji nie bedzie problemu ze zmiana podswietlenia na taki jak kto chce no chyba ze sie myle ???
mysle ze nie mas co zmieniac juz gotowych wzorów (no ewentualnie kolor podświetlenia (indiwidualnie)jak ktos chce :) )ale jest to tylko moje zdanie, kto chce inaczej to niech sie moze wypowie? :)
Obrazek
nowe fele 17' opony235/45 i tył 255/40
i po hamowni-prawie 200
nowy kolektor wydechowy
http://tommyjnia.eu.interia.pl/
Gość

Post autor: Gość »

Tak wiec prosze, zeby kazdy (szczegolnie Ci ktorzy zamierzaja predzej czy pozniej kupic w tej firmie zegary do Probe) zaczeli pisac cos w stylu: "Mi zalezy najbardziej na: czarnym kolorze tarczy, zeby czcionka byla taka a taka, zeby wyskalowanie predkosciomierza w moim modelu bylo do..." itd. itp. Na koncu proponuje zdecydowac demokratycznie czyli wiekszoscia glosow, ktory wzor chcemy i ewentualnie jeszcze moze sprobowac jezeli bedzie az taka rozbieznosc, chec oraz potrzeba cos wyposrodkowac.
Prosze o to dlatego, ze w ten sposob najlatwiej bedzie nam wybrac rozwiazanie zadowalajace wszystkich no i czas wkoncu, aby zrodzila sie konkretna i realna wizja naszych zyczen i marzen co do wygladu jakze waznego elementu w kazdym aucie :) Ja osobiscie jako autor tej prosby wypowiem sie na koncu, poza tym jestem otwarty na wszystkie propozycje, choc mam 2 swoje typy :wink:
Thax
Posty: 36
Rejestracja: 2005-06-21 08:02
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Thax »

A ja mam pytanie. Czy to: http://www.moman.pl/Golf3/g06.jpg to jest zielony kolor czy seledynowy ? :P
Ford Probe II gen. 2.5 '93
totmes (gonciu)
Posty: 379
Rejestracja: 2005-09-30 16:45
Galeria: viewtopic.php?t=10331
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: totmes (gonciu) »

no to zaczniemy moze???
kto jest chentny niech pisze co chce albo co mu sie podoba (zdjęcia moze jakieś ??)

ja chce obojetnie jakie (skala/czciąka/styl ----obojetny)
cos moze miedzy pierwszym a trzecim z: http://probeaddiction.com/gaugeoverlays.htm
kolor podświetlenia: to niebieski (jakas ciemna odmiana niebieskiego (granatowy) wkazdym bądz razie niebieski
co do różnic w wersjach bo ja mam z 93' genII to nie ma problemu jak bedzie cos nietak, to sobie przerobie czyli: obojetnie jaka wersja
kolor tarcz :no chyba biały ale to kwestja do ugadania

niech sie inni chętni wypowiedzą ca chcą, a póżniej złoąymy z tego cos konkretnego?????

no chba ze wrzućcie wszystkie gotowe wzory i kazdy powie co go interesuje, wtedy bedzie wiadomo jaki wzur wziąć a potem moze pozostałe sprawy kosmetyczne, -ale do was nalezy zdanie ja tylko podsuwam pomysły jak to rozwiązać?? :D
Obrazek
nowe fele 17' opony235/45 i tył 255/40
i po hamowni-prawie 200
nowy kolektor wydechowy
http://tommyjnia.eu.interia.pl/
Awatar użytkownika
Lisiu
Klubowicz
Posty: 3614
Rejestracja: 2005-04-05 17:40
Samochód: Corvette C4 LT1
Galeria: viewtopic.php?t=6117
Lokalizacja: Sieraków

Post autor: Lisiu »

ja jestem za tarczami jak najbardziej zbliżonymi do oryginałów. prędkosć do 240 reszta tak jak w serii beż zadnych przeskalowań... kolor tarcz najlepiej czarny, podświetlenie czerwone, trzcionka "probowa"
to wszystko co do moich życzeń odnośnie tarcz :D
EX:Probe 2.2 GT red perla
EX: Firebird 3.1 white
EX: W140 Coupe 6.0 black/red perla
Jest: Trans AM 5.0 black w trakcie odbudowy...
Awatar użytkownika
Marcos
Posty: 819
Rejestracja: 2004-03-01 17:31
Galeria: viewtopic.php?t=5568
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Marcos »

ja już pisałem na ten temat.
nie wchodzi w grę zadne przerabianie, czyli licznik do 26okm albo jakis tam boost nie wiadomo do ile- jak ktoś tego potrzebuje niech sobie kupi odddzielny, taki jak ja mam :D
Czcionka oczywiście tez ta sama. W dzień mogą być białe (trochę wieś , ale trudno indiglo to indiglo, chociaż jakby sie dało to czarne, ni che znowu wybredzać)
1 typ to
Obrazek

2 typ to
Obrazek

Bardziej przemawia do mnie 1. . Kolory najlepiejtakie jakie są, ale moga być czerwone. (jak w bejcy :D )

Aha i nie wchodzi w grę coś takiego
Obrazek
są takie typowe indiglo, nie podobają mi sie, albo całe podświetlone albo wogóle( czyli albo 1 albo 2)
GG:9377317 white GT1 90'
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Obrazek
A ja chcę takie tylko do nich dorzucić chcę jeszcze wyskalowane doładowanie do 16 psi i na obrotomierzu od 6 do 7 tyś podświetlenie pomarańczowe a od 7 do 8 czerwone. To tyle czcionka może być taka jaka jest na zdjęciu. A w ogóle to Simones dopytaj się dokładnie gościa co można indywidualnie dopasować dla klienta i każdy wybierze sobie co będzie mu pasować a reszte można ustalić ogółem bo na pewno wszystkim wszystko pasować nie będzie. Pozdrawiam
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Maciucha
Posty: 1564
Rejestracja: 2004-08-26 22:11
Samochód: I GT
Galeria: viewtopic.php?t=7836
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: Maciucha »

To i ja pomarudzę:

- tarcze czarne
- podświetlenie białe lub czerwone
- wygląd zbliżony do oryginału, ew. czcionka może być probe o ile będzie czytelna

Kolorystycznie coś w stylu tych od corrado
ObrazekObrazekautomat USA '90
a na spotach u Golluma => Obrazek :mrgreen:
Awatar użytkownika
Maro
Posty: 342
Rejestracja: 2005-05-05 00:53

Post autor: Maro »

Te z Corrado są super :)
Czytelna czcionka i niezbyt krzykliwy kolor podświetlania, który wygląda nowocześnie (tak jak w nowszych Toyotach).
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

takie jak w Corrado tylko , że z czerwonym podswietleniem:)

A jaka jest cena wstępna z tej firmy ??:)
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Sqad
Posty: 4078
Rejestracja: 2005-08-11 15:35
Samochód: Mazda RX8 Renesis '06
Galeria: viewtopic.php?t=6231
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sqad »

Simones pisze:Tak wiec prosze, zeby kazdy (szczegolnie Ci ktorzy zamierzaja predzej czy pozniej kupic w tej firmie zegary do Probe) zaczeli pisac cos w stylu: "Mi zalezy najbardziej na: czarnym kolorze tarczy, zeby czcionka byla taka a taka, zeby wyskalowanie predkosciomierza w moim modelu bylo do..." itd. itp. Na koncu proponuje zdecydowac demokratycznie czyli wiekszoscia glosow, ktory wzor chcemy i ewentualnie jeszcze moze sprobowac jezeli bedzie az taka rozbieznosc, chec oraz potrzeba cos wyposrodkowac.
Prosze o to dlatego, ze w ten sposob najlatwiej bedzie nam wybrac rozwiazanie zadowalajace wszystkich no i czas wkoncu, aby zrodzila sie konkretna i realna wizja naszych zyczen i marzen co do wygladu jakze waznego elementu w kazdym aucie :) Ja osobiscie jako autor tej prosby wypowiem sie na koncu, poza tym jestem otwarty na wszystkie propozycje, choc mam 2 swoje typy :wink:
Szymon jak już pisałem tarczki są super te co przedstawiłeś, te do proba mogą być takie same, są badzo lekkie, cyfry i napisy sa bardzo dobrą czcionką zrobione, do tego jeszcze te delikatne kreski na około i wystarczy. Tarcze owczywiście czarne podświetlenie czerwone ale to białe nie jest złe. Czcionka probe jest troche zaciężka dla mnie troche nie pasuje do stylistyki wnętrza.
Awatar użytkownika
Kamil_01
Posty: 493
Rejestracja: 2005-12-30 00:34
Galeria: viewtopic.php?t=9319
Lokalizacja: Górzyca Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Kamil_01 »

znacie może oficjalną strone indiglo jakos nie moge znaleźć :wink:
..::Ford Probe 2,5 V6 GT USA; rok 1993::..
....:::::::::::PROBE RULEZ:::::::::::....
Człowiek, który się nie myli, drzewo, które się nie pali - nie istnieją.

Obrazek
Thax
Posty: 36
Rejestracja: 2005-06-21 08:02
Samochód: brak
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Thax »

A co z drugą wewnętrzną skalą prędkości w milach? Chcecie ją wywalić czy zostawić?
Ford Probe II gen. 2.5 '93
totmes (gonciu)
Posty: 379
Rejestracja: 2005-09-30 16:45
Galeria: viewtopic.php?t=10331
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: totmes (gonciu) »

a ja ma m pytanie kto tym wszystkim teraz sie zajmuje tz bedzie zamawiał/kase zbierał??? bo jak widze troche miesięcy juz mineło i nic :roll: a gdzie to sie zamawia? bo kurcze troche na czasie mi zalezy :D
Obrazek
nowe fele 17' opony235/45 i tył 255/40
i po hamowni-prawie 200
nowy kolektor wydechowy
http://tommyjnia.eu.interia.pl/
Awatar użytkownika
Qki G
Klubowicz
Posty: 2916
Rejestracja: 2004-08-20 09:04
Galeria: viewtopic.php?t=5511
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qki G »

Thax pisze:A co z drugą wewnętrzną skalą prędkości w milach? Chcecie ją wywalić czy zostawić?
Tylko w km :):):)

A jaca jest cena wstępna ??
Nowa moja ksywa: Qki Leoncio :)
Był:Ford Probe II 2.5 V6 24V 1997
Jest: Smart FourTwo Cabrio jako dojazdówka do pracy..... :)
Na wypady poza miasto jest już inne autko :)
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

No dobra chłopaki niech będzie corrorado tarcze mi pasują tylko z wyskalowań nie zejde czyli max speed 260 i Psi 16 i może być a ta czcionka jest naprawde fajna :D :wink:
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Ok! To ja swoje dorzucę!

I następujące zmiany:

1. Czcionka: PROBE
2. Skala do 240 i wywalić mile (ważne żeby prędkości były w tych samych miejscach!!! a 240 było by tylko przedłużeniem!)
3.Pod prędkościomierzem napis "PROBE" czcionką Probe (na zdjęciu - zamiast napisu "MACH")
4.Wskaźnik doładowania dokładnie taki jak na zdjęciu do 16 PSI (od 12PSI czerwone pole), tylko że zamiast napisu "TURBO PSI" dać samo "TURBO", albo jeszcze lepiej "BOOST"
5.Obrotomierz, od 5000-6000 tys żółte pole, a później czerwone do 8000 - tak jak fabryka.

I to chyba na tyle. Mi najbardziej odpowiada taki projekt (oczywiście bez trupich czach i ze zmianami jakie napisałem wyżej):
Obrazek
ale jestem "elastyczny" :D (oczywiście do pewnych granic :wink: )


Mam propozycję: o podświetleniu gadajmy później - bo to każdy może sobie sam indywidualnie zamówić. Teraz ustalmy to czego już się nie da zmienić! Indiglo rządzi!!!
BEAUTY...POWER...SOUL...
Awatar użytkownika
Bogdan9999
Posty: 4251
Rejestracja: 2005-04-11 00:42
Samochód: Black 1GT 91r. Sportage FE3N 4X4
Galeria: viewtopic.php?t=7485
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bogdan9999 »

Drzymek mi taki pasuje ale upieram się przy max speed 260 uwierzcie mi opuszczenie wskazówki niżej to zajmuje około 20 sekund wystarczy za zegarami taką blaszkę przygiąć do dołu nic trudnego już to robiłem i wiem nie ma co sie bać wskazania są poprawne. Co do mil też sądzę że wywalić bo po co one ale czcionka to nie musi być probowa ale jeśli będzie nie będę płakał. Co do kolorystyki też może być nawet powinna być tak jak mówi Drzymek :wink: A i jeszcze wskazówka od wachy niech też tak wysoko będzie :lol: :lol: :lol: :lol:
PROBE "Blackbird" FE3N POWER :)
Sportage FE3N 4X4 :)
Awatar użytkownika
Drzymek
Posty: 4382
Rejestracja: 2004-12-30 20:21
Samochód: Probe GT 92
Galeria: viewtopic.php?t=5501
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Drzymek »

Ok może być do 260, ale pod warunkiem że tylko tak jak na zdjęciu!
Tzn. że cyfry są w tych samych miejscach a do 260 jest tylko przedłużenie. Blaszki nie będę odginał bo nie mam zamiaru tyle zapier***** :twisted: :wink:
BEAUTY...POWER...SOUL...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”